romana0733 romana0733 komentáře u knih

Beze stopy Beze stopy Mary Torjussen

Moc pěkně napsané, napinavé od začátku až do konce, žádná hluchá mista.

03.12.2017 5 z 5

Před pikolou za pikolou Před pikolou za pikolou Linda Green

Čekala jsem něco jiného. Nějaké napěti a zvraty, nic z toho se nekonalo. Jen vyprávěni matky unesené holčicky a vyprávní únoskyně. A ten strohý konec. Za mě to byla velká nuda.

23.11.2017 1 z 5

Nebezpečné lži Nebezpečné lži Becca Fitzpatrick

Od této knihy jsem čekala víc napětí, nějaké zvraty. Nic z toho tam nebylo, jen popisováni co dělá hlavni hrdinka každý den, až nakonec nějaká akce. Dočetla jsem to je proto, že jsem chtěla vědět jak to dopadne.

31.10.2017

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Neni to úplně můj žánr, ale tato kniha mě nadchla, pořád mě to nutilo čist dál a dál. Hned jsem si objednala dalši dva díly a jsou super, za týden jsem přečetla celou trilogii, jen škoda, že to nemá pokračováni, přirostlo mi to k srdci. Dobře vykreslené postavy, čtivé a žadná hlucha mista. Super.

20.10.2017 5 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Kniha je čtivá, nemá žádná hluchá mista. Děj byl dobře propracovaný. Nebylo tam moc postav, tak se v knize dobře orientovalo. Za mě 5 hvězdiček.

01.10.2017 5 z 5

Hodná holka Hodná holka Mary Kubica

Kniha se mi velmi líbila, ten konec mě překvapil, čekala jsem něco jiného. Zvrat na samém konci byl nečekaný. Za mě 5 hvězdiček.

14.09.2017 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

I když to není úplně můj žánr, tak to se mi hodně líbilo. Krásný děj, hodně čtivé. Tady nemůžu jinak než dát plný počet hvězdiček.

22.08.2017 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Tahle kniha me nadchnula, je čtivá, přečetla sem ji za 2 dny, ke konci se nešlo vůbec odtrhnout. Ještě dlouho ji budu mít v hlavě.

02.07.2017 5 z 5

Potok stínů Potok stínů Joy Fielding

Kniha mě chytla od samého začátku, je čtivá. Za mě 5 hvězdiček.

05.04.2017 5 z 5

Mělas to vědět Mělas to vědět Jean Hanff Korelitz

Nuda a kolem 100 stránky jsem to vzdala. O ničem, kdo co kde řekl, jak kdo vypada,no hrůza.

24.02.2017

Trest života Trest života Joy Fielding

Tuto autorku mám ráda, ale tato kniha mě zklamala. Pro mě to byla nuda. Nevím čim to bylo ale špatně se mi to četlo. Nic se tam pořadně nedělo, i několik stánek jsem přeskočila, jak to bylo nezáživné. Do čtení sem se musela nutit. I ten otevřeny konec mě zklamal.

24.02.2017 1 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Tato kniha je od samého začátku napínavá. Nemohla jsem se od ni odtrhnout. Je dobře čtivá. Za mě 5 hvězdiček. Tuto knihu doporučuji všem co mají radi tento žánr.

24.02.2017 5 z 5