Nebezpečné lži přehled

Nebezpečné lži https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/318690/bmid_nebezpecne-lzi-rPq-318690.jpg 4 162 162

Napínavý příběh sedmnáctileté Stelly, která se ukrývá před svými pronásledovateli. Poté, co se stane svědkyní vraždy, je středoškolačka Stella Gordonová v zájmu své bezpečnosti poslána do Nebrasky, což se jí ani trochu nezamlouvá. Najednou je pro ni těžké být neustále ve střehu a brzy si musí poradit s opravdovou hrozbou. Její nepřátelé jsou blíž, než si myslí.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Egmont (ČR)

Dangerous Lies , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nebezpečné lži. Přihlašte se a napište ho.

Barbara182
14.01.2023 4 z 5

Překvapivě dobrá kniha, čtení mě vtáhlo do děje, i když už nejsem teenagerovská cílovka :-) Hlavní hrdinka se sice občas chová nelogicky, ale s ohledem na její věk asi v pohodě. Upřímně jsem nečekala, že mě bude čtení až tolik bavit, ale mělo to příjemnou atmosféru léta a nových začátků :-) Myslím, že se ke knize někdy v budoucnu ráda vrátím :-)

E.T.007
13.01.2023 4 z 5

Príjemná oddychovka so zaujímavou zápletkou a miernou dávkou napätia. Stojí za prečítanie.

megamysl1901
20.07.2021 5 z 5

Kniha mě velice překvapila. Romantiku moc nemusím ale tady byla příjemně zasazena do napínavého příběhu. Četla se sama. Doporučuji všem a hodnotím 5*.

Prosincové knižní novinky

14.12.2016

Je pravda, čo sa hovorí: Až keď niečo stratíš, uvedomíš si, akú veľkú cenu to pre teba malo

Kniha Nebezpečné lži v seznamech

v Právě čtených1x