Nebezpečné lži

Napínavý příběh sedmnáctileté Stelly, která se ukrývá před svými pronásledovateli. Poté, co se stane svědkyní vraždy, je středoškolačka Stella Gordonová v zájmu své bezpečnosti poslána do Nebrasky, což se jí ani trochu nezamlouvá. Najednou je pro ni těžké být neustále ve střehu a brzy si musí poradit s opravdovou hrozbou. Její nepřátelé jsou blíž, než si myslí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/318690/nebezpecne-lzi-rPq-318690.jpg 3.975
Originální název:

Dangerous Lies (2015)

Žánr:
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Egmont (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (17)

Přidat komentář
romana0733
31.10.2017

Od této knihy jsem čekala víc napětí, nějaké zvraty. Nic z toho tam nebylo, jen popisováni co dělá hlavni hrdinka každý den, až nakonec nějaká akce. Dočetla jsem to je proto, že jsem chtěla vědět jak to dopadne.

Litocha
27.10.2017

Knížka nebyla tak dobře napsaná, aby mě přinutila přivřít oči nad všemi nesrovnalostmi a věcmi přitaženými za vlasy (namátkou - Opravdu v Americe pouštějí z nemocnice domů den po operaci srdce? Opravdu by bylo tak jednoduché uzavřít celý případ - hotovo, žádná zlá krev? Dramatické vyvrcholení bylo tak naivně napsané, až jsem se musela smát.)
Vadila mi i nekonzistentnost povahy hrdinky - chvíli se chová jako nadutá snobka, vzápětí je to holka do nepohody; jednou by se matky zřekla, vzápětí by pro ni skočila do ohně; chvíli je věrná až za hrob, jen o chvíli později ji nějaká věrnost netrápí...
Celkově mě knížka moc nezaujala.

lupo
30.08.2017

Tuto knihu jsem si vybrala v knihovně jenom podle obalu, a nelituji. Kniha překvapila a děj byl od začátku do konce velmi zajímavý.

HNEDOOCKA
12.08.2017

Líbila se mi, přečteno za 2 dny :)

Heyhey
12.07.2017

Průměr.

Mishak
03.07.2017

Je to kniha, která si rozhodně zaslouží svou pozornost. I přes svůj pomalejší rozjezd jsem ji přečetla prakticky jedním dechem. Takže zakládám do své knihovničky a doufám, že si k ní ještě někdy najdu cestu a přečtu si ji znovu... :)

Celý můj názor na knihu k nahlédnutí zde:
https://mishykniznisvet.blogspot.cz/2017/07/becca-fitzpatrickova-nebezpecne-lzi.html

Monnies
18.06.2017

Kniha Nebezpečné klamstvá je moja prvá kniha od tejto autorky. Knihu som náhodou objavila v knižnici a nevedela som toho o knihe veľa, keď som ju začala čítať. Veľmi sa mi páčilo toto zmiešanie Young Adult, Romantiky a Thrilleru. Kniha bola veľmi čítavá a v dobrom prekvapila.

Ankavi
18.05.2017

Veliká oddechovka, ale koneckonců nemusíme stále číst jen Jiráska, že... Stella i Chet vás vtáhnou do děje, který plyne lehce a ač je občas velmi předvídatelný, stejně se neubráníte úsměvu a fandíte jim. Postupné odhalování některých skutečností čtenáře udrží v napětí až do samotného konce, takže za mě velmi příjemná oddechovka, která potěší i dospělého čtenáře.

Liduka
03.05.2017

Skvělá oddechovka. Cheta nešlo si nezamilovat a to jeho špičkování se Stellou bylo super. Napětí, které vás provázelo polehounku po celou dobu a vygradovalo na konci, dodávalo této knize šmrnc. Rozhodně to není poslední kniha od této autorky.

aria12300
22.04.2017

Naprosto skvělá knížka, vůbec mě nezklamala. První kniha, která mě moc nezaujala obsahem, ani obalem, jen tím že je to od téhle spisovatelky. Kniha mě hned od začátku bavila a přečetla jsem jí za jediný den, hned jak jsem jí koupila. Knížky od této spisovatelky se mi strašně líbí a klidně si koupím další, bez toho aniž bych si pořádně přečetla obsah knihy, jen proto, že tato spisovatelka mě nezklame, tím jak dokáže skvěle upoutat příběhem hned na začátku, což se mi moc u knih nestalo, které jsem četla :D Hrozně se moc těším na další knihu, od této spisovatelky.

Kayla
19.04.2017

Knihu jsem měla přečtenou za jediný den. Becca ukázala, že psát prostě umí. Miluji její sérii o Zavrženém, ale zamilovala jsem si i tuhle. Postavy mi byly sympatické a kupodivu mi zpočátku vůbec ani nevadila "Stella" a její chování. Příběh krásně plynul. Nemám co knize vytknout. Pro mě je tato kniha dokonalá. Těším se na další příběh od této autorky.

ivousekk
13.04.2017

Super! Zaujala mě už anotace, a i když je cílovka young adult, tak si ji klidně můžou přečíst i adult čtenáři :)
Líbilo se mi vykreslení postav, Chet byl prostě, hmm, k sežrání... :) A super bylo i odhalení "nebezpečných lží" v napínavém konci. Nebylo to nic, nad čím by bylo třeba moc přemýšlet, spíše oddychové čtení. A opravdu povedené.

zdehan
19.03.2017

Kniha se mě moc líbila za sebe mužu doporučit.

Shinju
09.03.2017

Knížka mě mile překvapila a moc jsem si jí užila. Autorka píše skvěle, doufám že brzy napíše něco nového. :-)

DariDerek
27.02.2017

Kniha mě bavila, děj byl překvapivě dobrý, jen je škoda, že ne všechno bylo dotažené do konce. I přesto super počtení. Oddychovka i pro starší než děti a mládež :-) Více v recenzi v záložkách :-)

andrea4315
11.02.2017

superčtivé, přečteno za 1 den, hrdinové velmi sympatičtí, sice už v půlce spoustu věcí tušíte, ale odkrývání náznaků postupné, takže udrží v přiměřeném napětí.

Pivísek
23.01.2017

Předchozí knihy autorky jsem nečetla, ale tato nenudila - byla fajná, čtivá, zajímavá... pro teenagerky jako stvořená! :) A já jsem si u ní jako -cítka taky ráda oddechla.