ptavichripkaa ptavichripkaa komentáře u knih

Malum – část první Malum – část první Amo Jones

No docela mě to rozsekalo. Když už si myslíte, že to bude v pohodě tak prásk a všechno je jinak. Už vyhlížím další díl.

03.10.2019 5 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Za mě super kniha a hodně zajímavé téma matka versus kamarádka. Měla jsem tajný tip, jak to bylo, ale nakonec to dopadlo jinak a to mě potěšilo, že kniha není předvídatelná.

06.09.2019 5 z 5

Pobavilo.

20.07.2019 4 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Za mě super. Už se mi stýskalo po další "lancovce" a vůbec nezklamala. Zhltla jsem ji za dva dny a kdybych nemusela chodit do práce a spát tak byste to počítalo na hodiny :) :)

18.05.2019 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Miluju knihy od Elle Kennedy, tahle není výjimkou.

08.05.2019 5 z 5

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Za mě moc povedená detektivka. Hltala jsem každé slovo.

13.04.2019 5 z 5

King King T. M. Frazier

Že začátku knihy jsem si říkala, že ta autorka je asi pošahaná. Tolik sprostých slov a o ničem, ale pak mě to chytlo a byl konec. Je to klasická romanťárna v drsném obalu, plná sprosťáren, ale nakonec proč ne. Už vyhlížím další díl.

02.03.2019 4 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Děj knihy mi byl jasný od začátku, ale stejně jsem musela číst dál až jsem byla na poslední stránce. A tam šok.. proč nám to ti spisovatelé dělají? Proč?

02.03.2019 5 z 5

Najtemnejší úsvit Najtemnejší úsvit Aly Martinez

Velmi zajímavá kniha. Přečetla jsem ji během pár hodin. I když pointu tušíte stejně hltáte každé slovo až do konce. Jediné co mě fakt štve je, že pokračování bude Až v srpnu.

23.02.2019 5 z 5

Mě nedostaneš Mě nedostaneš Julie James

Výborná kniha. Pobavila a splnila mé očekávání. Mám ráda tuhle autorku.

12.12.2018 5 z 5

Single na Manhattanu Single na Manhattanu Amanda Stauffer

Nuda a šeď. Ani jsem nedočetla.

17.11.2018 1 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Zatím nejlepší kniha od dua Erin Watt. Četlo se to samo a nedalo se odtrhnout. Beth mi byla sympatická a Chase..no páni...
Nepochopitelné mi bylo chování rodičů, ale jak bylo v knize napsáno, každý se s traumatem vyrovnává jinak.

17.11.2018 5 z 5

Darker Darker E. L. James (p)

Z jeho pohledu je to prostě zajímavější.

21.10.2018 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Další super počtení. Nedalo se odtrhnout.

21.10.2018 5 z 5

Věř mi Věř mi Kylie Scott

Fajn počteníčko.

10.10.2018 4 z 5

Holanďanka Holanďanka Ellen Keith

Přečetla jsem už hodně knih z koncentračních táborů a pokaždé mě dostane, jak si ti SS to masové vraždění ospravedlňovali tím, že jen plní příkazy a jak musí německo očistit od podřadných ras. A když jim američani dýchali na krk najednou bourali pece a zdrhali do jižní ameriky. Příběh Marijke je silný, aby přežila stane se prostitutkou a zde se její příběh protne s důstojníkem SS Karlem. Nejdříve jsem nepochopila, co tam dělá třetí dějová linka Luciano, ale jak se říká, boží mlýny melou pomalu, ale jistě.
Za mě moc dobře napsaný příběh, jen nechápu to Marijčino rozhodnutí na konci.

30.09.2018 5 z 5

Setkání s cizincem Setkání s cizincem Lisa Kleypas

Kniha se mi moc líbila stejně jako třetí díl o Pandoře. Ještě snad bude další díl o Westovi.

11.08.2018 5 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Gideon a Savanna dobré, klidně mohl být jejich příběh delší. Musím se přiznat, že z Eastona jsem byla že začátku rozpačitá. Choval se divně a moc mi to k němu nešlo, protože v předchozích knihách byl sice hajzlík, ale měla jsem ho ráda. Ale v půlce knihy se to obrátilo a vrátíl se starý známý Easton... no a ten konec...

26.07.2018 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Moc dobrá detektivka. Tenhle žánr moc nečtu, ale zaujala mě anotace tak jsem do ní šla a nelituji. Na začátku vás vtáhne do děje a už vás nepustí.

24.07.2018 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Erin Watt mě prostě baví. Kniha je čtivá a vtipná. Opět jsem ji zhltla jako malinu.

21.06.2018 5 z 5