Letuška z economy aneb Co na Instagramu neuvidíte

Chtěli byste snídat v Paříži, obědvat v New Yorku a večeřet v Bangkoku? Tak to si vysněte jiné zaměstnání. Vtipné historky o mé kariéře letušky na Blízkém východě, o práci a životě v Dubaji, o lidech, se kterými jsem se setkala i o tom, že není všechno zlato, co se třpytí. Knížka vás potěší, možná i trošičku dojme, otevře oči, ale hlavně pobaví!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401366/big_letuska-z-economy-GJL-401366.png 3.1351

Kniha Letuška z economy aneb Co na Instagramu neuvidíte

TerezaKlima

Je to sice oddychovka, ale čte se dobře. Hlavní hrdinka je sympatická a vhled do zaměstnání, jako je letuška mi přišel moc zajímavý, navíc mi kniha odpověděla na hodně otázek, které jsem si v duchu ohledně práce letušky kladla. Taky se mi líbí, že autorka nedělá z této práce velkou vědu, nepředstírá, že jde o práci veledůležitou, prostě tak nějak normálně popisuje, co toto řemeslo obnáší. Jo a jako devizu vnímám, že se nesnaží být ostrovtipná a cynická, což je problém mnoha mladých českých autorek, které mě tím odpuzují (jejich díla). Knihu jsem přečetla za dva dny.

Nikol681

Ty jo, mám rozporuplné pocity, knížka byla pěkně napsaná, hodně lidsky, upřímně, sem tam i vtipně, ale asi jsem čekala o trošku víc z "letuškovskýho" života, chyběly mi hrozně nějaké vtipnopsti a zajímavosti přímo z paluby...

KateTheBlogger

Pokud bych někdy napsala knížku, byla by v podobném duchu! Knížka je neuvěřitelně vtipná, autorka je mi v mnoha věcech velmi podobná a čtení mě neuvěřitelně bavilo. Knížka je taková jednohubka, přečtete ji za dvě odpoledne a budete u toho slzet smíchy.

Andynka

Tuhle knihu jsem si poslouchala , jako audioknihu.
A poprvé mohu říct, že mě audiokniha bavila.
Kniha je velmi nenáročná, vtipná a osobitá. Vždy mi zvedla náladu a pobavila.
Nečekejte nic extra, ale pro zlepšení nálady určitě doporučuji.

Lili

Petra Jirglová je neskutečně upovídaná, mírně praštěná, neslušně vtipná, bezpodmínečně svá. Několikrát jsem se smála tak, až mi tekly slzy a teplota mi vylítla minimálně o tři stupně. Děkuju za ten pocit!

domihruzkova

Bohužel další kniha, která slibuje, že se dozvíte něco o práci a životě letušky, ale dozvíte se jen o otravných pasažérech, kocovinách a jídle, které snědla. O chlup lepší než Dubajka. Snad někdy narazím na pořádnou knihu o tomto povolání.

Hellothere

Kniha byla fajn, vtipná, četla jsem jí již po druhé. Velmi mi sedí smysl pro humor paní Jirglové, protože je plný sarkasmu a ironie, kterou překypuje i můj.

Vzhledem k tomu, že kniha se odehrává v leteckém prostředí, které mě nějakých způsobem přitahuje, bylo zajímavé vidět to i z jiné perspektivy než jako turista.

Tahle kniha původně vznikla jako blog a přesně tímto stylem je pojmuta i kniha, jako blog. Myslím si, že by to u blogu klidně zůstat mohlo, ale na druhou stranu to byla příjemná jednodenní oddychovka u které se zasmějete.

Takže podle mě tahle kniha není úplnou nutností v každé knihovně, ale zase pokud tolik nečtete a hledáte něco krátkého u čeho se zasmějete, tohle je, řekla bych, fajn volba.

Cher

Mně se to moc líbilo. Vtipné historky. Hezky napsané, dobře se to četlo. Zlepšilo mi to náladu. Jen mě překvapilo, že autorka pracovala v Dubaji jen rok, podle příběhů v knize mi přišlo, že tam ty roky byla alespoň tři. Už se těším na její další knížku. Styl psaní mi vyloženě sednul.