ptavichripkaa ptavichripkaa komentáře u knih

Nečekaná touha Nečekaná touha Gail McHugh

Pohádka pro dospělé. I když jsem věděla, jak to všechno dopadne, stejně jsem hltala stránku po stránce až do konce. Některé spisovatelky prostě umí vtáhnout do děje.
Emily jsem v prvním dílu nechápala. Její rozhodnutí mi nedávaly smysl, ale každý jsme jiný a jak se říká dokud si nešel v mých botách tak nesuď.
No a Gavin ....páni to je chlap, který má všech pět pé...a tak to má v pohádce být.

20.03.2017 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Tak i tahle kniha byla boží. A scénka v koupelně neměla chybu :D

Omyl Omyl Elle Kennedy

Logan a Grace...WOW. Zase pěkný příběh. Pomalu, ale jistě se ze mě stává fanoušek Elle Kennedy.

Návrh Návrh Elle Kennedy

Jsem ráda, že se mi tato kniha dostala do ruky a nebýt pochvalných komentářů na FB asi bych si ji sama nevybrala.
Miluju příběh Hanny a Garretta. Má to spád, čte se to skoro samo a i když víme, jak to dopadne, nejde knihu odložit dokud nedočtete poslední stranu.

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Tak Božského bastarda jsem si zamilovala. Ze začátku jsem si říkala, že to není můj šálek kávy, ale změnila jsem názor. Chytlo mě to a do konce nepustilo.

11.02.2017 5 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Moje první kniha od těchto autorek a nebyla jsem zklamaná. Bylo tam přesně to, co jsem čekala. Příjemná oddechovka pro zimní večer.

10.02.2017 5 z 5

Dítě Bridget Jonesové Dítě Bridget Jonesové Helen Fielding

Knihu jsem ani nedočetla. Za mě zklamání.

06.12.2016 odpad!

Nezlomná Nezlomná Lesley Pearse

Krásný příběh o lásce.

24.11.2016 5 z 5

Mi se to líbilo. Čekala jsem kdovíjakou hrůzu, podle recenzí a některých komentářů, ale nakonec mě to chytlo a knihu jsem přečetla za odpoledne. Harry je pořád Harry, Albus a Scorpius byli fajn, Ron, Hermiona, Draco a Ginny taky v pohodě...za mě 5*

17.11.2016 5 z 5

Temný rytíř Temný rytíř Kinley MacGregor (p)

Souhlasím s havrmoni, Stryder, Sin a ještě Draven jsou moji oblíbenci. Knihu už mám v knihovně a ráda si ji přečtu znova a pak zase znova...

25.10.2016 5 z 5

Hříšné myšlenky Hříšné myšlenky Teresa Medeiros

Další kniha, která se mi od T. Medeiros moc líbila. Asi se budu opakovat, ale je to přesně ta romantika, kterou od románů pro ženy očekávám. Simon jako napravený prostopášník a Catriona, skotská kráska, která ho zkrotila. Miluju to. U takových romanťáren si člověk oddychne, vypne a ponoří se do světa, kde vítězí láska.

23.10.2016 5 z 5

Nesplněný slib Nesplněný slib Teresa Medeiros

Tahle kniha se mi moc líbila i když je z divokého západu a ne z mého milovaného Skotska. Billyho jsem si oblíbila a Esmeralda je správně ztřeštěná dáma, která se k Billymu hodí. Škoda toho epilogu, ale i tak jsme se dozvěděli, jak to bylo dál...
Ráda se k této knize ještě někdy vrátím.

22.10.2016 5 z 5

Svatba Svatba Julie Garwood

Tahle kniha je moje srdcovka. Miluju příběh Brenny a Connora. Skotsko, Vysočina, plédy..láska, zrada, rozuzlení a šťastný konec..co si více přát?

09.10.2016 5 z 5

Do svítání tvá Do svítání tvá Teresa Medeiros

Po této knize se ze mě stala fanynka knih od Teresy Medeiros. Krásný příběh s happyendem jsem zhltla za večer, prostě se nedalo odtrhnout.

09.10.2016 5 z 5

Nevinná svůdkyně Nevinná svůdkyně Teresa Medeiros

Mě se kniha líbila. Bannor je sympaťák a Willow se k němu skvěle hodila. Spousta popsaných situací mě rozesmála.

07.10.2016 5 z 5

Skandální noc Skandální noc Teresa Medeiros

Kniha se mi moc líbila. Neřekla bych, že je horší než první díl o Lauře. Tajemno mi nevadilo. Za mě 5*

04.10.2016 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Joe Peters

Knihu mám v živé paměti i když jsem ji četla před několika lety. Nečte se lehce a já se u ní dost nabrečela. Je hrůza pomyslet, že se to dětem vůbec děje. Nikdy na knihu nezapomenu, ale už ji nikdy nebudu číst.

30.09.2016 5 z 5

Tvůj slastný polibek Tvůj slastný polibek Teresa Medeiros

Kniha se mi líbila. Trochu mě překvapily zdejší komentáře o konečném zvratu? To jste jako čekaly jiný konec? Fakt?
Mám radši příběhy ze Skotska a Anglie tak je to za 4*

28.09.2016 4 z 5

Unesená nevěsta Unesená nevěsta Teresa Medeiros

Moc pěkné čtení. Miluju knihy o skotských horalech a Jamie byl prostě úžasný.

25.09.2016 5 z 5

Nespoutané myšlenky Nespoutané myšlenky Teresa Medeiros

Pro mě první kniha od této autorky a moc se mi líbila. Connor i Pamela mě bavili a kniha se dobře četla.

24.09.2016 5 z 5