Skandální noc

Společenská etiketa nikdy nebyla Carlottinou silnou stránkou: mladá půvabná šlechtična se často dostávala do situací, ve kterých by ostatní dámy přinejmenším zrudly. Výjimkou nebyl ani večer, kdy měla být slavnostně uvedena mezi londýnskou smetánku. Čekání na onen velkolepý okamžik si chtěla zkrátit tím, že nakoukne do oken vedlejší rezidence, kterou obýval muž přezdívaný Vraždící markýz. Carlotta věděla, že ten člověk má zřejmě na svědomí lidské životy, ale nakonec v ní převážilo rozhodnutí, že letmý pohled do markýzovy tváře jí nemůže ublížit… Osud však chtěl, aby nevinné dobrodružství skončilo naprostým skandálem. Markýz totiž považoval Carlottu za profesionální společnici, kterou mu posílá přítel na rozptýlení, a proto půvabnou dívku vášnivě políbil - bohužel před zraky všech shromážděných hostů. Carlotta pochopila, že z této prekérní situace se dostane jedině tím, že nabídne markýzovi sňatek. Její nabídka je přijata a Carlottě tak začíná zcela nový život. Má se stát manželkou muže, jehož minulost je opředena temnými mýty a v jehož očích sálá vášeň. Podaří se jí odhalit manželovo tajemství dřív, než podlehne touze, která se jí po jeho boku rozhořela v srdci?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43380/fairleighovy-sestry-skandalni-noc-QRs-43380.jpg 4.2169

Fairleighovy sestry 2.

Vydáno, Domino

One night of scandal, 2003

Kniha Skandální noc

illca2

V tomto příběhu mi stejně něco chybělo... Přeskakovala jsem stránky.. Jen je konci to za něco stalo.. Ale určitě knížka neurazí...

vcielka

Vadilo mi, ze medzi hlavnymi hrdinami dochadzalo malokedy k interakciam. Vacsinu casu boli od seba. Potom aj ta laska medzi nimi mi nakoniec pride ako lusknutim prstov. Ned sa mi ako postava zacinal casom viac pacit, nez hlavny hrdina, co je dost smutne. A aj ten cely pribeh taky nijaky. Tie listy co po prijazde do Cornwallu pisala svojim pribuznym boli datovane maj az jun. Zaujimave je, ze z Cornwallu odchadzala v maji. Potom nechapem, ako mohli byt datovane z juna. Autorka na zaciatku tymi listami chcela ukazat, ako bezi cas a nakoniec ho usekla. Neviem no, akoby si velmi ten pribeh po sebe ani neprecitala. Hrdina ani hrdinka ma neoslovili. Celkom som sa tesila, kedy to konecne docitam

luci2
16.06.2020

Krásný dojemný příběh, u kterého jsem ronila slzy jako želva. I když ho nezařadím úplně mezi top. Má k tomu však hodně blízko a já se k němu určitě vrátím! Byl krásný a určitě stojí za to si ho precist.

radus
05.04.2020

Po této knížce jsem sáhla z toho důvodu, že jsou knihovny kvůli nouzovému stavu zavřené a já tak můžu oprášit starší kousky ze své knihovny. Určitě to nebyla chyba, knížka se mi líbila, byla jak romantická, tak veselá, dobře se četla.

Kudík
01.03.2020

Carlotta alias Lotka od prvního dílu vyrostla a relativně zmoudřela. Její opakovaný úvod do společnosti byl zábavný, hlavně co se krále týkalo. Pár překvapení se v ději taky najde vč. mystična.

lucie.dc
23.01.2020

Nu, nemohla jsem se nejak vubec zacist, u jinych knizek ani neposloucham, kdyz na me nekdo mluvi, ale tady to nefungovalo. Obcas jsem se sice zasmala, ale hodne jsem preskakovala pasaze, po dlouhe dobe kniha, u ktere jsem si rikala "at uz ji konecne doctu." Medeiros ma mnohem propracovanejsi a lepsi knizky. K teto se vedome znovu urcite nevratim.

petraj30
14.08.2019

První díl se mi líbil o něco víc, a řekla bych, že to nebylo ani pokračování, bylo to takové temné a záhadné. Nebylo to vyloženě špatné, ale ke knize se zřejmě nevrátím

Lembac
23.07.2018

Druhý díl série má úplně jinou atmosféru než díl první. Je temnější a vážnější. Zprvu jsem měla strach z toho, že Lotka bude pokračovat ve vyvádění stejných skopičin, jako když jí bylo deset let a stane se z ní hysterický diblík. Naštěstí tomu tak není! Okolnosti totiž donutí milou Lotku poměrně rychle dospět v rozumnou mladou ženu, která převezme do svých rukou zodpovědnost nejen za sebe, ale i za lidi jí blízké. Trochu výhrady mám snad jen k Haydenovu zdrženlivému chování vůči Lotce. Trvalo celou věčnost, než zjistil, co za poklad mu jedna skandální noc přívala do náruče.
Knížka se četla dobře. Není moc dlouhá, takže se dá zvládnout za jedno volné odpoledne.