Skandální noc

Společenská etiketa nikdy nebyla Carlottinou silnou stránkou: mladá půvabná šlechtična se často dostávala do situací, ve kterých by ostatní dámy přinejmenším zrudly. Výjimkou nebyl ani večer, kdy měla být slavnostně uvedena mezi londýnskou smetánku. Čekání na onen velkolepý okamžik si chtěla zkrátit tím, že nakoukne do oken vedlejší rezidence, kterou obýval muž přezdívaný Vraždící markýz. Carlotta věděla, že ten člověk má zřejmě na svědomí lidské životy, ale nakonec v ní převážilo rozhodnutí, že letmý pohled do markýzovy tváře jí nemůže ublížit… Osud však chtěl, aby nevinné dobrodružství skončilo naprostým skandálem. Markýz totiž považoval Carlottu za profesionální společnici, kterou mu posílá přítel na rozptýlení, a proto půvabnou dívku vášnivě políbil - bohužel před zraky všech shromážděných hostů. Carlotta pochopila, že z této prekérní situace se dostane jedině tím, že nabídne markýzovi sňatek. Její nabídka je přijata a Carlottě tak začíná zcela nový život. Má se stát manželkou muže, jehož minulost je opředena temnými mýty a v jehož očích sálá vášeň. Podaří se jí odhalit manželovo tajemství dřív, než podlehne touze, která se jí po jeho boku rozhořela v srdci?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/43_/43380/fairleighovy-sestry-skandalni-noc-QRs-43380.jpg 4.2116

Fairleighovy sestry (2.)

One night of scandal (2003)

Vydáno:, Domino

Da7nd1

Chtělo to ještě pokračování o hlavních hrdinech, za mě 4 hvězdičky

ptavichripkaa
04.10.2016

Kniha se mi moc líbila. Neřekla bych, že je horší než první díl o Lauře. Tajemno mi nevadilo. Za mě 5*

Barbora H
31.01.2016

Četla se dobře, nudná nebyla, zajímavý příběh, i když smutný... a to tajemno bylo přehnané...

havrmoni
02.06.2015

První díl se mi líbil o trochu víc,ale tenhle taky nebyl špatný. Romantika s trochou tajemna nic víc nic míň .☺

SindyEM
03.04.2015

Autorka píše neuveriteľne krásne a pútavo. Moja druhá kniha od Teresy Medeiros, a som si istá, že nie posledná. Romantika, láska, trocha erotiky, strhujúci dej...hviezdičku som ubrala len kvôli prehnanej nadprirodzenosti. Ducharská tematika ma vždy fascinovala, a lákala, takže mi v príbehu absolútne nevadila, ba naopak, len pridávala knihe tú správnu atmosféru. Ale pri posledných dvoch stretnutiach s "duchom" podľa mňa autorka upustila uzdu fantázii až príliš...

zp87
15.12.2014

Tak vidím, že máme se čtenářkou "malazluta" přesně opačný názor :)

Druhý díl série se mi ani zdaleka nelíbil tak, jako první. Lotka mi tady neseděla tak, jako v prvním díle, kde byla ještě malý uličnický spratek. Tady je to mladá dáma s duší uličnického spratka. Nebavila mě tu.
Bavil mě její manžel - "Vraždící markýz". Určitě nic neprozradím, když napíšu, že nic není jak vypadá. To je asi jasné. Ovšem celý příběh byl takový unylejší, vtipu měl méně, než je u dobrých Medeirosiných knih zvykem - zato měl navíc prvky tajemna. To mi tady ale nesedělo - to nadpřirozeno a existence něčeho mezi nebem a zemí... Přiznám se, že jsem se těšila, kdy v příběhu padne zmínka o Lauře a Sterlingovi - hlavních hrdinech Nezapomenutelného polibku - prvního dílu.

Dávám 4 hvězdičky, ale vidím to spíš na 3,5*. Nevím nevím, jestli si tento druhý díl ještě někdy přečtu. Ten první ale určitě ano.

malazluta
24.01.2014

V Nezapomenutelném polibku jsem postavu Lotky neměla zrovna v lásce, ale tento první díl série mi celkově k srdci nepřirostl. O to větší překvapení je pro mě toto pokračování a příběh Lotky a Haydena. Opravdu jsem se bavila, líbila se mi temnější atmosféra s trochou tajemna. Určitě se k této knize někdy vrátím.

gabca007
23.09.2013

Tak tahle kniha je opravdu povedená. Začala jsem a už jsem se od ní nemohla odtrhnout. A i když je samozřejmě romantická, tak jsem se u ní nasmála jako už dlouho ne. Postavy jsou všechny moc sympatické a děj má spád.

Fifth Element
31.07.2013

Z knih, ktere jsem od teto autorky zatim precetla, se mi tahle libila nejvic a zatim nejvic jsem se u ni i zasmala :)

jaja10
28.06.2013

I když to byl hezký román, napínavý, docela dobře se četl, přesto mi tam několik věcí vadilo a tak musím hodnotit jen 3*.

miruska1
13.06.2013

Teresa Medeiros. myslim že totot meno hovori za všetko a knihu už ani netreba komentovať. Teresa zase nesklamala. Ako všetky jej knihy (čo som čitala),aj tato ma všetko: rozosmiala ma,rozplakala,vyvolala vo mne pocity napetia z očakavania ako to dopadne. Bolo naozaj ťažke odložiť knihu,aj keď len na chviľu.

Nibiru
27.05.2013

Opravdu povedená romance, jedna z těch lepších od této spisovatelky. Poutavá, napínavá, vášněmi prostoupená, velmi charismaticky vykreslený tajemný a rozporuplný hlavní hrdina, i když jeho rozpolcené city, které přetrvávají v jeho duši i po smrti jeho ženy jsou asi možné jenom v románech. Skutečnost bývá jiná, nicméně přípěh je velmi dojemný, poutavě napsaný a oba hrdinové jsou velmi, velmi sympatičtí. Moc jsem jim fandila.

Kaety
02.04.2013

Jak už napsala uživatelka neznama.87, je to kniha, která je tajemná, méně romantická, ale bohuže mě moc nenadchla.
Líbila se mi postava nevlastní dcery Allegra, která měla trochu toho "šílenství" po matce v krvi a tím děsila všechny okolo.
Ještě štěstí, že jsem tuto knihu četla dříve než její předcházející díl z této série (Nezapomenutelný polibek), protože bych moc nevěřila v napravení Lotky.

mariva
26.03.2013

Oddechová četba, zábavná i napínavá, stejně jako většina autorčiných knih.

liletka_a
23.03.2013

Moje další oblíbená kniha od Medeiros.:)Tady se mi fakt trefila do noty:) je to velmi čtivé, přečetla jsem to během pár dní. Vztah Lotky a Haydena(krásné jméno:)) byl od záčátku ''skandální''. Přitažlivost mezi oběma postavami je neuvěřitelná. Kniha mě od začátku vtáhla do děje a pustila mě až na konci. Určitě se k ní ještě budu vracet. :)

neznama.87
06.10.2011

Muž z temnou pověstí, ztřeštěná hrdinka, nevlastní dcera a přízrak v podobě krásné Justiny. To všechno vytváří romantický, napínavý příběh, do nějž autorka zasadila nádech tajemna