Nevinná svůdkyně přehled

Nevinná svůdkyně https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43390/bmid_nevinna-svudkyne-weq-43390.jpg 4 149 149

Fairy Tale série

Rok 1347. Bannor Smělý patřil k nejstatečnějším anglickým válečníkům, který v boji s nepřátelskými Francouzi nezaváhal před žádným nebezpečím a nepocítil ani záchvěv strachu.To se však změnilo ve chvíli, kdy válka skončila a on se jako dvojnásobný vdovec vrátil domů, ke svým dvanácti nezbedným ratolestem. Pověst slovutného vojevůdce mu zde nebala nic platná, protože děti nejsou poslušní vojáci, a tak se Bannor odhodlal k zoufalému činu. Pověřil svého hofmistra, aby mu našel ženu a dětem novou matku. Měla by být pokorná, oddaná - a tak ošklivá, aby nebyl v pokušení přivést s ní na svět dalšího potomka. Jaká však byla Bannorova hrůza, když se věrný služebník vrátil s lady Willow z Bedlingtonu, chytrou a neobyčejně svůdnou kráskou! Její havraní kučery a vášnivé šedé oči byly neodolatelné. A to ještě Bannor netušil, že se Willow spřátelí s jeho dětmi a společně ho naučí, že i porážka může být sladká. Dokáže za těchto okolností statečný rytíř dodržet své předsevzetí a odolat nebezpečnému pokušení?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Charming the Prince , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nevinná svůdkyně. Přihlašte se a napište ho.

katkaq
16.11.2021 1 z 5

Tahle kniha mě zklamala. Ráda čtu červenou knihovnu, ale co je moc to je moc. Byl to úplný chaos. Přitom si dokážu podobnou dějovou linku představit, jak funguje bez problémů, kdyby byla lépe napsaná. Tohle bylo prostě špatně rozmyšlené i napsané.

vcielka
28.02.2021 4 z 5

(SPOILER) Co ja viem. Cely cas sa tam skoro nic zaujimave nedialo, az ku koncu ale to bolo len chvilu a aj to Bannorovi trvalo strasne dlho, kym sa prichystal a vypravil. No a potom uz zdrazu bol epilog. Pocas citania to ale bolo mile a ctive. Po skonceni knizky som uz taka nadsena privetiva k obsahu nebola. I to, ako sa jej najprv chcel zbavit a vyhybat a zo sekundy na sekundu uz ju uspokojuje sa mi zdalo take prvoplanove, nerealne. Nemam velmi rada pribehy, kde sa hrdinovia sebe cely cas vyhybaju a tak nemaju sancu sa spoznat, ale hlavne, ze medzi nimi vznikla od prvej chvile obrovska nezdolna laska, ktorej sa neda odolat. Toto mi velmi kazi cely pribeh, ale ocenujem, ze seriu nazvala autorka Rozpravka a preto prizmurim oko a budem ju tak brat. V nej to mozne je. Velmi sa mi pacil ale vztah Desmonda a Beatrix. Toto mi ten pribeh pozdvihlo. 3,5*

scarletblue
29.01.2021 5 z 5

Moc se mi líbila. Byla vtipná a osvěžující. Konečně něco z trochu jiného soudku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nevinná svůdkyně v seznamech

v Právě čtených1x