ptavichripkaa ptavichripkaa komentáře u knih

V pádu V pádu Anne Pätzold

Řekla bych, že tenhle díl je ještě o maličko lepší než ten první. Těším se na další.

14.09.2023 5 z 5

Vládci chaosu Vládci chaosu Amo Jones

(SPOILER) Nevím proč, ale miluju knížky od Amo Jones. Tenhle díl skvělé dotahuje celé Půlnoční běsnění. I když podle poslední věty v knize tahle jízda ještě nekončí.

09.09.2023 5 z 5

Ve snu Ve snu Anne Pätzold

Kniha se mi moc líbila. Bavily mě všechny tři sestry a ta jejich dynamika. K pop a střípky toho jak to v něm funguje byla jen třešnička na dortu. Těším se na další díly.

05.03.2023 5 z 5

Korea - harmonie tradice a pokroku Korea - harmonie tradice a pokroku Soo Kim

Super kniha, plná zajímavostí. Líbila se mi úplně celá a díky ní jsem si rozšířila obzory.

22.08.2022 5 z 5

Pomýlené srdce Pomýlené srdce Samantha Young

Do téhle knihy jsem se zamilovala. Moc se mi líbili Jane i Jamie. Samantha Young prostě tyhle srdcervoucí příběhy umí.

19.05.2022 5 z 5

Chaos v míru Chaos v míru Amo Jones

Páni... netuším jak to Amo Jones dělá, ale od knihy se nedá odtrhnout. Ten příběh mě úplně pohltil.

19.04.2022 5 z 5

Můj klenot Můj klenot Lauren Blakely

Mě se to líbilo. Připomnělo mi to knihu od Emmy Chase Zkrocený. Bylo fajn to číst jako vyprávění od Spencera. Taková pohádka pro dospělé.

05.03.2022 4 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Za mě to byla bída s nouzí. Příběh byl nudný, postavy nesympatické a ten konec jako z cukrkandlu - akorát z toho bolely zuby.

25.07.2021 2 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

(SPOILER) Anotace super. Začátek super, ale pak se to někde zvrtlo. Není to špatná kniha jen jsem očekávala jiný příběh, jiný konec. Člověk se těší na to NĚCO za pět let a ono přijde velké NIC. Nicméně dočíst se to dalo.

02.06.2021 3 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Ještě jsem nečetla 4 díl, jinak mám přečtené všechny a za mě je tenhle určitě nejlepší. Jednička mu šlape na paty, ale prostě Isaac a Sawyer převálcovali Kadena s Allie.

12.04.2021 5 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Stephenie Meyer

Kniha mě zklamala. Možná, kdyby vyšla, kdy měla, bylo by to jiné. Edward tak moc přemýšlel až to bylo neuvěřitelně. Musela jsem se vyloženě nutit to dočíst a to mám přitom ságu Stmívání fakt ráda.

16.03.2021 2 z 5

Prodám 2 děti Prodám 2 děti Kristina McMorris

Zajímavá kniha. Začátek se docela táhl, ale pak se to rozjelo a děj se začal rozplétat. Líbil se mi Ellis i Lily. Dovětek autorky byl zajímavý, člověka nutí přemýšlet...

02.03.2021 4 z 5

Osudný okamžik Osudný okamžik Rebecca Thornton

Jediné, co u této knihy stojí za zmínku je anotace. Jinak je to hrozně zvláště napsaná slátanina. Nelíbil se mi začátek, prostředek ani konec. Stalo mě hodně sil to vůbec dočíst.

01.03.2021 odpad!

Zloděj Zloděj Tarryn Fisher

Dnes ráno jsem začala číst a je 12:30 a já mám dočteno. Miluju tuhle sérii a Zloděj tu jízdu hezky zakončil.

25.11.2020 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Nádherná kniha. Hodně silný příběh. Kya mě uchvátila svou povahou a jak se dokázala poprat se svým osudem.

03.11.2020 5 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Konečně jsme se dočkali dalšího dílu a čekání stalo za to. Jude je úžasná, nejde ji nefandit. Tento díl o dětech mě zasáhl. Spisovatelka to píše velice čtivě a nejde se odtrhnout. Tahle kniha patří mezi moje TOP knihy.

14.07.2020 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Zatím nejlepší kniha z celé série. Má to spád a nedá se odtrhnout od čtení.

25.03.2020 5 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Za mě tedy tohle ne. Mám ráda příběhy o popelce a bohatém princi, ale tohle bylo i na mě moc pritazene za vlasy.

11.03.2020 2 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Zajímavé čtení. Cíl cesty byl jasný, ale ta cesta byla neobyčejná a čtivá. Leka i Bitsy se mi líbili a když pak došlo na svádění.. pobavila jsem se.

30.01.2020 5 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Stejně jako první díl vás chytne a nepustí. Super detektivka, skvělé napsaná, už vyhlížím další díl, protože ten konec....

17.10.2019 5 z 5