Princezna22 Princezna22 komentáře u knih

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Naprosto úžasná kniha od které se nedalo odtrhnout. Tak výborně napsanou knihu jsem dlouho necetla. Tleskam a doporučuji.

19.06.2019 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Naprosto jsem se do knihy zamilovala,nádherný svět,příběh :) četlo se to samo. Mohu jen doporučit. Nádhera :)

07.03.2019 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Opět perfektní,čtivé a napínavé. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout! Velice pěkná kniha,už se těším na další díl.. :)))

12.12.2018 4 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Kniha mě děsně bavila nemohla jsem se od knihy odlepit.. Děj mě překvapil,ale dal se poměrně dost předvídat. Ale to nevadí,moje první setkání se spisovatelkou a dopadlo na výbornou. DOPORUČUJI :)

07.06.2018 4 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Tak tohle byla naprostá pecka! :) Super,super a ještě jednou super...

08.05.2018 5 z 5

Kniha od které jsem se nemohla absolutně odtrhnout. Děj to byl poměrně svižný a napínavý. Místy jsem měla i otevřenou pusu a nedýchala snad i jak jsem se do knihy vžila.. Obrečela jsem pár stránek v knize,protože o to jinak nešlo... Hlavní hrdinové byli sakra super! Knihu doporučuji :-) zase jiný pohled na židy

28.03.2018 5 z 5

Deník Deník Anne Frank

Kniha přečtená po několikáté a znovu jsem v ní něco našla.. Opravdu silný příběh.

22.03.2018

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Poslední díl serie,krásné ukončení celého příběhu. Mohlo by být ještě další a další díly,protože tohle se tak neskutečně rozjelo,že je škoda,že tento příběh s těmito postavami končí..... Určitě si celou serii přečtu znova! Za mě dopuručuji

07.11.2017

To To Stephen King

Nejlepší kniha kterou jsem za tento rok četla. Knihu jsem již četla po druhé a též jsem v tom našla zase něco nového..rozhodně doporučuji.

30.09.2017

Tohle je kočičí svět... Vy v něm pouze žijete Tohle je kočičí svět... Vy v něm pouze žijete Justine A. Lee

Naprosto úžasná kniha. Strašně jsem se u pár stránek nasmála. Četlo se to úplně samo,svižně a nebylo to nic těžkého. Čtení jsem si užívala a smála se .. Za mě strašně povedená kniha. Pravdivá a dokonalá. A ta obálka též krásná,ta barvička růžová :)... A musím souhlasit kočka je král a mi její sluhove. Dokonalost!

21.08.2017 5 z 5

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Naprosto kouzelně a krásně udělaná kniha! Filmový přeobal knihy je naprosto krásný a líbí se mi,oba herce totiž můžuuu.... :) kniha bez obalu je naprosto kouzelná,miluji růžovou takže je to pro mě úplný skvost pro oči.
Jakmile jsem knihu otevřela ,nechtěla jsem jí už zavřít. Romantiku moc nečtu,ale tohle je takový ten typ knih,které vám dají víc než jen to hezké. Tato kniha má své kouzlo a rozhodně patří mezi oblíbené v mé knihovně... Madeline jsem si naprosto oblíbila je děsně sympatická a přišla mi roztomilá ,jak si všechno zapisovala :) a popisovala. Kouzelné. I jsem si u knihy trošku poplakala .... Doporučuji :))))

15.08.2017 5 z 5

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

Asi budu jedna s mála,kdo Levanu má rád,v knize mi přišla děsně sympatická a bylo mi ji líto. Její sestra byla poměrně krutější než ona,což mě dost překvapilo.... Levanu mám ráda,jako postava v hlavních knihách je úžasná a perfektní! To co provedla Evertovi je kruté,ale na druhou stranu ji chápu. Přeci jen chtěla lásku. Konec knihy mě příjemně překvapil a myslím,že Evert k ní musel chovat nějaké city... Máme tu i malou Winter a miminko Cinder, které jsem v knize uvítala. Kniha podle mě rozhodně není zbytečná a k příběhu prostě patří!!! :) je to čtivé, sice knížka je poměrně malinká ale čte se strašně dobře. Já jsem ji četla delší dobu jelikož jsem si příběh chtěla pořádně vychutnat. Doporučuji

12.08.2017 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Kniha je vyprávěna s pohledu více osob, takže se mi příběh líbil o mnohem více než CINDER... Nejvíce se mi líbilo, jak příběh do sebe zapadá a jak se vyvíjí dal.... V knize jsem se dozvěděla odpovědi na pár otázek.. A těch pár kapitol na konci bože to byla jízda!!!! Upřímně nevím proč,ale miluji postavu vlka a postavu kapitána,který je děsně sympatický... Levana je perfektní, líbí se mi její zla povaha (jsem zvědavá co na ní budu říkat až si přečtu nejkrásnější) je to prostě zla "ženská", která musí být v každé "pohádce" ... sakrá strašně se mi ta série líbí!! A teď šup na třetí díl.

30.07.2017 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Dlouho jsem knize odolávala, ale nakonec jsem ji stejně podlehla... sakra, proč jsem ji nečetla už kdysi, když jsem ji po prvé uviděla.. Nechápu se.. Tohle byla naprostá úžasná kniha,ten příběh prostě..... Skvělé napsané,čtivé, absolutně jsem se nemohla odtrhnout a vždy se těšila, kdy zase ke knize budu moci usednout a číst... Cinder je kouzelná naprosto jsem si ji zamilovala hned u pár stran.. U jedné scény mi bylo dost smutno... A sakra ten konec,proč.. No musím teď sáhnout po dalším díle a pustit se číst dál... Uf.. tuhle knihu fakt doporučuji je to kouzelné a opravdu úžasně zpracované!! i těch pět hvězd je pro tohle málo.... Spokojenost,dostala jsem přesně to co jsem od knihy nečekala, že až takhle dobrá je.. Ale ona je více než dobrá!! Je úžasná.....

26.07.2017 5 z 5

Solaris Solaris Stanisław Lem

Velice těžká, hodně popisna kniha. Ale úžasná!! Čtení bylo dost psycho, někdy jsem musela přecist odstavec znovu,abych pochopila.. Moc popisku a zkoumání.. Ale naprosto úžasné!!! Já jsem spokojená.. Scifi jak má být.. Paráda,doporučuji

23.07.2017 5 z 5

Bez srdce Bez srdce Marissa Meyer

"Proč je havran,jako psací stůl??? Lary,fary...." kloboučnik v téhle knize je naprosto okouzlující. :D i když není šílený až pak...Sakra, takhle úžasnou knihu jsem nečetla dlouho. Moje první setkání s autorkou, na její měsíční kroniky se chystám také. Ale tohle wow. Pokud jsou kroniky lepší tak je to sakra málo hvězd na hodnocení,jelikož musím dát plný počet... Nápad napsat něco před Alenkou a navíc, ještě o srdcove královně prostě bomba,takhle postava mi přišla v říši divů dost málo popsána. Ale teď, když prakticky můžeme si myslet,že tohle byl důvod její zloby, tak to celkem chápu.. Já bych se na jejím místě asi zachovala stejně!! Mno a co jiného dodat než.. "Sražte mu hlavu!!"

22.07.2017 5 z 5

Krycí jméno Verity Krycí jméno Verity Elizabeth Wein

Velice čtiva,zajímavá a smutná kniha. Tohle bylo maximálne úžasné. Četlo se mi to samo. U pár řádků jsem skoro brečela,ale dalo se to. Kniha je to opravdu čtiva a já si ji oblíbila.. Hlavní hrdinka knihy má můj respekt, já bych na jejím místě asi byla zastřelena na místě.. doporučuji.

16.07.2017 4 z 5

Kronika města Kocourkova Kronika města Kocourkova Ondřej Sekora

Po letech znovu přečteno a určitě ne naposledy. :-) kdo knihu přečte bude chápat, proč lidé používají "tady je to jako v kocourkove". Krásná knížka. :-)

11.05.2017 5 z 5

Jak Krtek ke kalhotkám přišel Jak Krtek ke kalhotkám přišel Eduard Petiška

Krteček prostě nezklame. Myslím, že všichni tento příběh známé a je asi povinnost si knihu pročíst. Mé dcerce se líbila. Krtecka má moc ráda. :-)

11.05.2017 5 z 5

Čáry života Čáry života Veronica Roth

Já se do knihy nemohla začíst.. Nějak mi to celé přišlo nudné a měla jsem co dělat,abych knihu nezaklapla. A nějak nechápu proč to má mít tři díly,jelikož tohle bylo ta šíleně dlouhé a moc natáhle a tlusté. Že nechápu proč tři díly? Na co? mě nejspíš stačil první díl. Jsem přesvědčena, že další díly číst nebudu. Škoda.. Přitom to má tak krásnou obálku. :-)

01.05.2017 2 z 5