Pitbullka Pitbullka komentáře u knih

VAMPS: Čerstvá krev VAMPS: Čerstvá krev Nicole Arend

2,5*
Já nevím, ale mě tahle knížka strašně zklamala. Neviděla jsem tam žádnou přidanou hodnotu. Zápletka prakticky nulová vzhledem k rozsahu knížky. Že tam jsou klišé bych dokázala vzhledem k žánru pochopit, ale tohle mi přišlo fakt takové o ničem.

17.10.2023 2 z 5

Nezkrotná říše Nezkrotná říše Stacey Marie Brown

O fous lepší než první díl, takže dávám 4,5*. Do plného počtu mi ještě trošku chybělo. Nicméně druhý díl mě bavil ještě víc, plno akce, skvělé zvraty. Jsem zvědavá na třetí díl. I když je v příběhu stále více postav, dobře se pamatují a jsou originální a sympatické. Naprosto chápu, proč se série těší takové oblibě.

13.10.2023 4 z 5

Severka Severka Nina Špitálníková

Skvělý a silný příběh. Líbilo se mi, že byl režim popsán z různých pohledů a stran. A také byl v knize skvěle vylíčen vnitřní boj obžalované. Severka mě hodně překvapila.

04.10.2023 5 z 5

Divoká říše Divoká říše Stacey Marie Brown

Začátek byl takový nic moc, ale pak se příběh rozjel, nabral grády a byla to jízda až do samotného konce. Hodně se mi líbily postavy. Jsem zvědavá, co si na nás autorka vymyslí v dalším dílu.

01.10.2023 4 z 5

Nejsem extra fanoušek Přátel a do téhle knížky jsem se pustila čistě ze zvědavosti. Zvolila jsem formu audionihy a poslouchat Aleše Procházku byl balzám na uši. Ovšem obsah knihy mi vůbec nesedl. Matthew, který se lituje, to fakt ne. Taková zpověď VIP feťáka a alkoholika. Chyběla mi tam trošku nějaká pokora.

30.09.2023 2 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Velice čtivá záležitost a zvraty, které mě opravdu překvapily. Těším se na pokračování.

29.09.2023 5 z 5

Beladona Beladona Adalyn Grace

Velmi chytlavé čtení. Sympatická hlavní hrdinka, postava Smrtonoše byla naprosto skvělá. Celý příběh mě hodně bavil a těším se na pokračování. A ořízka je jen třešničkou na dortu.

28.09.2023 4 z 5

Posloucháno jako audiokniha. Jsem ráda, že audioknihu namluvil přímo Dan. Celé vyprávění je milé, laskavé.

27.09.2023 4 z 5

Srpny Srpny Jakub Stanjura

Jedna z nejlepších knih, která se mi tento rok dostala do rukou. Nenápadný příběh, který je syrový, bolestivý a pomalu eskaluje. Je to krásně zpracováno, ale bude vám z toho úzko.

23.09.2023 5 z 5

Zvedá se vítr Zvedá se vítr Kateřina Surmanová

Námět byl super, líbily se mi ty popisy povodní a tornáda. Zvraty byly takové vcelku očekávatelné. Co mi však vadilo, že byl příběh takový docela rozvleklý, svižnější tempo by mu prospělo.

22.09.2023 3 z 5

Opouštím ostrov Opouštím ostrov Tomáš Zástěra

Knihu jsem poslouchala jako audioknihu a byla jsem spokojená, bylo to milé, oddechové, chvilkami vtipné i dojemné. Moje očekávání byla splněna.

21.09.2023 4 z 5

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

Bavila mě tak první třetina a pak mi to začalo připadat takové zvláštní, postrádala jsem čtivost a kniha si mě nedokázala dostatečně připoutat a do čtení jsem se musela docela nutit.

15.09.2023 2 z 5

Ženy zločinu Ženy zločinu Lucie Bechynková

Knížka měla skvělou reklamu, ale obsah pokulhává. Rozhovory mi přijdou takové plytké, obecné. Příběhy vraždících žen byly zajímavé.

15.09.2023 3 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Tohle bylo zvláštní, prvních 100 stran jsem si říkala, že tohle je strašný a odložím to. Pak mě to nějakým zvláštním způsobem začalo bavit a dočetla jsem to a jsem ráda, jelikož konec dobře nalákal na druhý díl. Ovšem teda popisy sexuálních scén autorky mi přijdou dost opakující se a nijak sexy.

05.08.2023 3 z 5

Černá kniha českých bestiálních vrahů Černá kniha českých bestiálních vrahů Jaromír Slušný

Dobrý výběr příběhů, každý byl docela komplexně zpracován. Ale vadily mi překlepy a na zpracování knihy si šlo asi taky nechat více záležet.

05.08.2023 3 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Velmi komplexní příběh, spousta postav, které byly propracované. Ale bylo to strašné zdlouhavé a ten konec? To bylo zklamání.

03.08.2023 3 z 5

Líbánky Líbánky Rona Halsall

Tohle byl takový ten odpočinkový thriller. Krátké kapitoly, napětí, zajímavý konec. Dobrá knížka na jedno přečtení, ale vracet se k ní pravděpodobně nebudete potřebovat.

29.07.2023 3 z 5

Nebe Nebe Mieko Kawakami

Tohle bylo zvláštní čtení. Chvilkami se mi moc líbilo a chvilkami mě to nebavilo. Trošku mě zklamal konec.

23.07.2023 3 z 5

Sága Sága Brian K. Vaughan

Nejsem úplný milovník sci-fi, ale první díl mě dost navnadilo v sérii pokračovat. Bylo to akční, čtivé a můj favorit je zatím lying cat.

22.07.2023 4 z 5

Princ Princ Devney Perry

3,5*
Mám trošku pocit, že co mi série mohla nabídnout, to mi nabídka v prvních dvou dílech a teď už to pro mě nemá to kouzlo. Pořád je to fajn odpočinkové čtení, ale přijde mi to, že už se díly trošku začínají vykrádat.

21.07.2023 4 z 5