Sága

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Magie válčí s vědou, měsíc s planetou – a široko daleko ve vesmíru není kam se před válkou ukrýt… Marko a Alana se o to přesto pokusí. Je to fantasy? Je to SF? Kdo vlastně ví... a koho to vlastně zajímá! Je to Sága, jedna z nejlepších původních komiksových sérií nového tisíciletí. Spolu s davy fanoušků po celém světě sledujte osudy Marka a Alany, milenců a čerstvých rodičů, kteří přestali být vojáky v dlouhé válce, jež zachvátila skoro celý vesmír, a stali se dezertéry, které nemilosrdně pronásledují obě strany konfliktu. Protože pro mocipány by nebylo moc příjemné, kdyby se svět dozvěděl, že zástupci dvou nesmiřitelných ras se mohou nejen milovat, ale také plodit potomky…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/242330/big_saga-yoa-242330.jpg 4.5336
Série:

Sága 1.


Žánr:
Literatura světová, Komiksy, Sci-fi

Vydáno: , BB art
Originální název:

Saga: Volume One, 2012


více info...
Nahrávám...

Komentáře (55)

Kniha Sága

Delphín
07. března

Zajímavé postavy, dosazeny do zajímavého světa, který zatím autorovi funguje dost dobře. Jen občas jede možná zbytečně rychle.

Vixiene
05. března

Skvělá kresba, poutavý příběh protkaný vtipem, sexem a smrtí. Sága mě pravděpodobně natahne poměrně spolehlivě ke čtení komiksů ve větším rozsahu :)


marketa3815
27. ledna

Mě Sága celkem brala, nečetla jsem komplet. Kresba příjemná, příběh má spád. Nic víc od komiksu nečekám.

R47
20. ledna

Skvělá série, které by možná prospělo být o jedno až dvě alba kratší, ale i tak. Imaginativnější než leckteré vychvalované nebo dobře hodnocené románové space opery. Autoři si hrají i se samotným námětem v podobě námětu v jiné knize, i se samotným jazykem komiksu, bublinami. Nechybí vtip, trochu erotiky, jedinečná vyprávěcí pozice z pohledu nemluvněte (které ale v průběhu děje dospívá) a fantastický závěr.

Grohlinka
06. ledna

Tak tohle bylo dobre. Pribeh je originalni, vtipny, plny super napadu, ale i pouceni a hlubsich myslenek. Graficke zpracovani je taky skvele. Rozhodne doporucuji vsem, kdo maji radi sci-fi a fantasy. Super!

Frizer
19.12.2022

Hodnocení celé série....

No...na tenhle příběh jsem se docela těšil, protože má skvělé recenze a chtěla jsem jej přečíst celý na jeden zátah. První třetina je 5/5, je plný nových nápadů, má skvělý dojemný příběh s "téměř nadstandardními" postavami. Tuto první třetinu příběhu jsem uspěchal za pár hodin, zbytek mi trval docela dlouho. Od poloviny byla Sága pro mě docela nuda, protože se toho moc nedělo....ale i tak docela ok a poslední třetina kniha byla otřesná. Zjevně tam bylo tolik „věcí“, které mají být „šokující“, ale ve skutečnosti pro příběh nic nedělají. To znamená všechny ty „gay vztahy“, „transgender“, „potrat“ a další věci. Žádné z těchto témat mi vůbec nevadí, když slouží příběhu. Ale dát všechny ty věci do poslední třetiny příběhu?! Někdo se zbláznil a inspiroval všemi těmito tématy a hnutími a že teda „O tom nějak potřebujeme mluvit“. Ale nejsem v USA ani Kanadě, jsem v Evropě a všechna ta témata mnou tolik nerezonují. Škoda, protože začátek knihy byl úžasný. Takže dohromady by to bylo 3/5 za komplet sérii...

Dragonian
02.11.2022

Tohle si opravdu zaslouží čtenářskou pozornost. Parádní rozjezd série, která klade více dotazů než odpovědí.
Jak se někteří ohánějí tím, že je zde hodně sexu a sprostých slov. Já se ptám kde?

Atlantis
01.11.2022

Skvělé. Tím bych mohl klidně skončit, protože takhle přesně by se dal vystihnout první díl Ságy. Je to vtipné, svižné, plné fenomenálních nápadů. Design postav je unikátní, baví mě svět kolem, jen se bojím, aby se v budoucnu moc nepolitikařilo . Kresba je dost specifická, ale zvykl jsem si. Doporučuji.

1

Doporučujeme

Kniha hřbitova
Kniha hřbitova