Pichoval Pichoval komentáře u knih

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Precteno jednim dechem. Velice emotivní pribeh, u kterého si i pobrecite. Rada bych se k ni nekdy vratila

08.11.2018

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Zpocatku jsem se v knize moc neorientovala,cca po 50 strankach jsem se zacetla. Libi se mi ze hlavni hrdina neni alkoholik. Popis vysetrovani je velice detailni a velmi poutavy. Ke konci jsem cetla jednim dechem. A nejlepsi bylo,ze na konci prezila pohresovana osoba.:-) shledani s bratrem bylo skoro dojemne.

03.04.2017 5 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Prostředí v němž se děj odehrává, je pro mne neznámé. Pocity i zápletky jsou velmi dobře propracované. Pohledy na věc z různých úhlů pohledu. Určitě stoji za přečtení a zamyšlení se....

25.05.2020 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Temata valek a koncentračních taboru ctu nerada, jsou to smutne pribehy. Zde je navic popsan pribeh, jak jedna ci dve veci, ktere se ucini pro nas prospech, muze ovlivnit zivoty dalsich. Silny a smutny pribeh.

20.11.2017 5 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Opět autor nezklamal. Unikátní příběh, celkem aktuální téma o sektách. Závěr je velice překvapivý.

21.06.2017 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Na doporuceni jsem precetla se zaujetim. A tesila se na dalsi dily.

11.02.2017 5 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Zábavné a oddychové čtení. Kniha se mi líbila, skvělá na odreagování.

30.11.2023 5 z 5

Carolina Carolina Hana Marie Körnerová (p)

Oblibena autorka a dávný příběh z Paříže , toto téma i podobný děj jsme již četla několikrát, ale ráda se začtu znovu.

25.05.2020 4 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

zvláštní téma na román, poutavě napsáno, četla jsem doslova jedním dechem, sice samotný příběh je celkem děsivý, ale knihu vřele doporučuji.

21.12.2019 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Čtivý oddechový příběh.. Nicméně nebyl tak napínavý, jako prvni dil knihy...

03.07.2019 3 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Velice emotivní pribeh. Popis zivota babicky Minky je velmi detailně popsan a o to je to horsi, ze se vse stalo. Vzdy kdyz ctu neco podobneho, mne to nuti se zamyslet nad dnesnim svetem... V knize jsou i pasaze o víře, ktere jsou velmi dobre pouzite a lze je aplikovat i do osobniho života. Tato kniha ma hodne příběhu s různými konci, dává prostor k zamyšlení.

23.10.2018 5 z 5

Andělská tvář (1) Andělská tvář (1) Hana Marie Körnerová (p)

Krasny romanticky pribeh, videla jsem film, ale kniha je mnohem poutavejsi. Poutave napsane.

13.09.2017

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Strhujici pribeh,ktery mne pohltil. Npinavy az do posledni chvile. Jsem rada,ze cela trilogie nemela stejny motiv. Postavy pomocniku Asada a Rose byli jako pomocnici celkem zvlastni,avsak velice schopni,skoda ze byl jejich pribeh jen nastinen. Tenti pribeh se mu libil ze vsech tri nejvic.

29.04.2017 5 z 5

Oddychovka. Pribeh je prekvapivy a nerealny,nicmene usmevny. Zajimave jak vytvoril autor zapletky a kam smeroval dej.

11.02.2017 4 z 5

Májové růže Májové růže Dot Hutchison

Knihu jsem četla v pořadí jako třetí, jelikož byla dvojka půjčená. Menší návaznost na první díl tam je. Ale vše se nechalo domyslet a nevadilo to. Sice není příběh tak fascinující a propracovaný jako u sběratele motýlů, ale čtivá je stejně. Autorka se zde zaměřila spíše na psychologii oběti a vraha.

02.04.2020 3 z 5

Dopadlo to špatně...vzali se Dopadlo to špatně...vzali se Alena Jakoubková

Trosku mi trvalo, nez jsem si zvykla na styl vypraveni, ale oddychove suprove cteni pro zeny, ktere resi problemy vsednich dnu. Tedy doporucuji

10.10.2017 4 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Pribeh je plny sadismu, nenavisti a nasili. Samotny vyvoj pripadu rozlusteni je psano velice poutave,ze jsem se nemohla odtrhnout. Zajimalo by mne,kde bere spisovatel inspiraci v detailnim popisu vsech brutalit,zda neni on sam nejak ovlivnen. Jeste mam doma posledni knihu z trilogie,tak jsem zvedava,zda bude opet plna brutalit( uz mi to v tomto dile stacilo)

17.04.2017 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Kniha se mi libila jako prvni dil

11.02.2017 5 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Pro mne kniha na odreagování, četla se dobře.Některé pasáže byly docela dlouhé, zhruba 2/3 knihy . 1/3 knihy tedy konec byl nějak moc úchvataný. Občas až nerealistické pasáže ( třeba útěk vězně...). Za mne lepší průměr.

23.10.2023 3 z 5

Kroky ke slunci Kroky ke slunci Corban Addison

Konečně kniha s dobrym koncem. Psano velice poutave, o to je to však horší, ze se všechny ty hrůzy dějí...
Knihu doporucuji.

07.07.2019 5 z 5