Dopadlo to špatně...vzali se

Dopadlo to špatně...vzali se https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24248/dopadlo-to-spatne-vzali-se-24248.jpg 4 93 30

Příběh tří šťastně vdaných a jedné čerstvě rozvedené kamarádky (dohromady mají devět dětí a desáté je na cestě), vypráví o ženské soudržnosti, přátelství a samozřejmě ? o lásce. Když Zuzanu opustí po patnácti letech manžel, zařekne se, že další chlap do jejího života nesmí. Její kamarádky na to mají ale jiný názor. Pod heslem: ?S Jardou jsi to nevytrhla, takže si můžeš jedině polepšit,? jí sjednávají jedno rande naslepo za druhým...... celý text

Alienn
Alienn
19.09.2022 4 z 5

Knihy této spisovatelky mám v kategorii “chci se odreagovat a pobavit” a to se podařilo i tentokrát. Nelze to brát příliš vážně, chybí zajímavější příběh, ale knížka je opravdu čtivá a cesta hlavní hrdinky k tomu pravému muži opravdu pobaví. Doporučuji.

laura
laura
10.03.2022 3 z 5

Vtipné a čtivé. Příběh nic moc - vlastně jsou to jen střípky každodenního života ženy, která hledá, hledá - a nenachází...

Nebo že by to nakonec vážně klaplo? :)

malýčtenář
malýčtenář
20.02.2022 5 z 5

Opět kniha pobavila a osudy hlavní hrdinky se mi líbí, i když se mi občas zdály trochu "přitažené za vlasy". Ale jinak čtivé a psáno s humorem. Kniha tak na jedno odpoledne. Těším se na další knihy.

Karoll_ina
Karoll_ina
16.02.2022 3 z 5

Pohodove cteni na 2-3 vecery, historky kamaradek ze zivota s chlapy… skoda toho useknuteho konce, ten by mohl byt rozvinutejsi…

DK197
DK197
12.08.2021 3 z 5

E-KNIHA: Obsah je shodný s knížkou "Štěstí cz" (4*) - rande naslepo. Akorát tady chlapy dohazují kámošky. Zasmála jsem se nad tím ale bohužel méně než u druhé jmenované. Na druhou stranu má tento počin lepší doprovodný příběh. Stylem psaní mi to připomnělo Janu Javorskou (2*), jen mě tohle bavilo o trochu víc a lépe se to četlo. Co z toho vychází? 3* - průměrná úsměvná kniha pro ženy. Dost mě ale zklamal useknutý závěr. Název knihy zavádí. Možná se vzali, ale my o tom dotyčném nic nevíme. Škoda.

Aknel26
Aknel26
24.05.2021 4 z 5

Asi nejveselejší ze všech knížek, které jsem od autorky četla. Dobře jsem se pobavila při líčení schůzek naslepo s nejrůznějšími individui, podivíny a exoty.

Hrdlinka75
Hrdlinka75
10.01.2021 3 z 5

Pohodová knížka na 2-3 večery, líbilo se mi jak kámošky nenechaly hlavní hrdinku po rozvodu v koncích a snažily se jí sehnat toho pravého, což přihášelo vtipné a drsné situace. Úžasné bylo, jak 4 rodiny držely při sobě, jak se často scházely i s dětmi a hlavně když manžel jedné z kamarádek vážně onemocněl, jak se všichni semkli a každý pomohl s něčím, s hlídáním dětí, s odvozem k doktorovi, nebo s přípravou vánoc. Někdy jsem se smála až nahlas při hlášce "kdo lže, ten krade a trhá ptáčkům křidýlka :D", zvlášť eště v situaci s novým nápadníkem, který nerozuměl česky.

Aranel15
Aranel15
08.11.2020 4 z 5

Vtipná a fajn kniha. Jen mě trochu mrzí, že konec je tak useknutý a o tom konečném partnerovi není nic rozepsáno.

Radka1911
Radka1911
16.10.2020 5 z 5

Tuto knížku Aleny Jakoubkové jsem v knihovně delší dobu obcházela protože jsem podle názvu očekávala něco jiného. A byla to velká chyba. Za mne je to nejlepší autorčina kniha kterou jsem četla. Jedná se o lehké, čtivé, odpočinkové a velice vtipné čtení, a já jsem se nesmírně bavila.

helenkan
helenkan
29.10.2019 3 z 5

Čtyři skvělé kamarádky a jejich rodiny. Jedné z nich ovšem manželství nevyšlo a rozvedla se. Zůstala sama s dvěma dětmi a tak se jí kámošky snaží najít jiného chlapa aby nezůstala sama. Jen se jim nějak nevede najít toho pravého. Docela dobrý příběh. Bavila jsem se u toho i jsem měla vztek. Bejvalý manžel byl totiž pořádný kretén.

asam
asam
16.06.2019 2 z 5

Nenadchne, ale taky neurazí. Čtení na dovolenou.

alnahu
alnahu
05.04.2019 5 z 5

Touto knihou jsem skvěle zpříjemnila dlouhou cestu vlakem.Příběh kamarádek ,které pomáhají té která se právě rozvedla ,aby nezůstala ve třiceti sama jen se svými dvěma dcerkami a štěňaty "Hajzlíky".Starají se opravdu dokonale -akorát vybírají samý nemožný chlapy . Vtipně napsaná oddechovka.

JancaMia
JancaMia
10.02.2019 5 z 5

Před 5 lety jsem si tuto knížku půjčila v knihovně a doslova mě uchvátila a i její následovnice které vycházely v roce 2010-2011, nicméně za objevení této autorky mohu poděkovat obětavým knihovnicím z knihovny na pražském Břevnově .

Jája92
Jája92
22.02.2018 4 z 5

Už název mě velice pobavil, samotná kniha na tom nic nezměnila.

boeink
boeink
12.10.2017 4 z 5

Naprostá vtipně napsaná oddechovka.

Pichoval
Pichoval
10.10.2017 4 z 5

Trosku mi trvalo, nez jsem si zvykla na styl vypraveni, ale oddychove suprove cteni pro zeny, ktere resi problemy vsednich dnu. Tedy doporucuji

Damato
Damato
17.07.2017 5 z 5

Supr odpočinkové letní čtení, jak dělané na dovolenou. Určitě pro relax duše doporučuji. Ideální čtení, kdy vám usnou vnoučata (po perném dni poznávání světa), s protějškem jsme si otevřeli láhev bílého vína , vzápětí na to otevřeli i knihy a do letního soumraku se ozývalo moje občasné vyprsknutí smíchy. FAkt suprové čtení na které budu moc ráda vzpomínat.

mariva
mariva
04.01.2017 3 z 5

Autorka se opět držela svého schématu 4 kamarádek a jejich partnerských problémů. Už jsem se radovala, že tentokrát hrdinka není skvělá kuchařka a nebude se v knize tolik vařit, ale mezi kamarádkami se vždycky nějaká ta výborná kuchařka najde (a zbytek jistí maminka). Jediné štěstí, že kniha byla psána s humorem a ten ji dělal zábavnější. Jen knihu nedoporučuji mladým dívkám a ženám, které hledají partnera, protože taková neskutečná sbírka nemožných mužů by je mohla odradit od hledání toho pravého.

Val
Val
25.02.2016 5 z 5

Kniha plná humoru a lehké nadsázky, která vyloženě zvedne náladu . Člověk to celé zase nemůže brát tak úplně vážně, ale pokud máte smysl pro humor, tak vás kniha musí oslovit . Za mě super.... A mimochodem, chtěla bych mít takové kámošky :-)

Šánka
Šánka
05.02.2016 5 z 5

Tentokrát jsem po knize od této autorky už sáhla s očekáváním, že se pobavím, odreaguji a zasměji. Ano, přesně tak to bylo. O tom, jak kamarádky pomáhají s hledáním partnera. Na ,,Haranty'' a ,,Hajzlíky'' nezapomenu. Vtipné, odpočinkové čtení.