Pettinka Pettinka komentáře u knih

Pasažéři Pasažéři John Marrs

Myslím si, že už mám něco "načteno" a že mě jen tak něco nemůže překvapit. Tahle kniha mě vyvedla z omylu. Že knihu nemůžete odložit a že knihy od tohoto autora jsou zajímavý a čtivý, je jeden fakt. Druhý fakt je, že mě zvraty děje opravdu překvapovaly a několikrát jsem se přistihla, jak žasnu s otevřenou pusou.
Nebudu víc psát, abych neprozradila víc než je nutné. Ale kniha je fakt TOP.

16.01.2021 5 z 5

Láskou ji nespoutáš Láskou ji nespoutáš Atticus (p)

Za mě tohle teda TOP. Miluju takovýle druh poezie, takovýhle citáto-básničky. Spoustu z nich jsem si přepsala, protože vystihovaly moji povahu nebo situaci. Moc pěkný. Určitě pořídím do své sbírky knih a jdu kouknout na další knihy od tohoto autora. Taky na mě udělalo dojem zpracování knížky - fotky, styl písma. Dojemný, krásný.
Doporučuju i podobné knihy Mléko a med nebo Květy zla. Hodně podobný styl.

13.06.2020 5 z 5

Pařížský architekt Pařížský architekt Charles Belfoure

Po tehle knizce jsem pokukovals uz dlouho. Mam rada tematiku 2.SV a miluju Pariz. Knihu jsem tedy ukoristila a nezklamala me :) Moc hezky a napinavy pribeh. Hlavni hrdina mi byl sympticky, i kdyz resil ruzne veci a choval se ruzne. Ctive, zajimave psane. Za me jo :) tohle je knizka, ke ktere se rada vratim a udelala jsem dobre, ze jsem ji poridila do sve sbirky knihovny.

05.06.2020 5 z 5

Jsi tam, brácho? Jsi tam, brácho? Marek Herman

Byla jsem na nekolika prednaskach techto dvou odborniku. Pan Herman i Halda opravdu vedi, o cem mluvi! Dala bych tohle jako povinnou cetbu a kez bychom se zacli chovat aspon trochu podle nazoru techto panu. Za me TOP.

19.04.2020 5 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Moc hezky pribeh :) Byly chvile, kdy jsem se nevyznala v postavach. Kor kdyz se menila jmena detem a tak. Ale po dlouhe dobe knizka, ktera me opravdu dojala :)

01.03.2020 4 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Šlo o uplně jiný druh vyšetřování než jsme od tohoto autora zvyklý... nicméně za mě jeden z nejvíc povedených příběhů :) Pokračuju s detektivem Hunterem dál :)

11.08.2019 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Me tyhle pribehy bavi :)

01.08.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Já nemám slov. Za mě jedna z nejdokonalejších knih, který jsem teď v poslední době četla. Ve finale jsou popsany ty hruzy, ale setrne. Nicmene kniha ve me zanechala odkaz. Je mi z toho smutno, co se dokazalo dit :( ... Boze, cteme tyhle knizky a nezapominejme na ty svinstva z historie a nedopustme, aby se to opakovalo!

19.01.2019 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Za mě fantastická knížka :) Hlavní hrdinka mi byla zatím nejsympatičtější ze všech 3. dílů. Mám ráda, když je příběh popisován z obou stran, ale asi z jeho pohledu se mi to četlo mnohem lépe. Skvělé zpestření letního pracovního nasazení :)

18.07.2016 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Za mě bomba!! Knížka mě začala bavit od prvních stránek a přečetla jsem jí jedním dechem za jedno odpoledne až do noci. Je to přesně ten typ knížky, kdy musíte číst dál, protože Vás zajímá, jak se tedy život Caroline bude vyvíjet dál. Hlavní hrdinka je sympatická mladá žena, která mi byla svými vlastnosmi a prací velmi příjemná.
Knížka je vtipná, zábavně psaná. Doporučuju!! :)

17.03.2016 5 z 5

Jak hacknout zlomené srdce Jak hacknout zlomené srdce Kristin Rockaway

Takova klasicka romantarna. Na odreagovani fajn :) ctivy, sympaticky. To zas jo.

01.01.2021 3 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Příběh se mi velmi líbil. Byl čtivej a odsejpalo to. Bavilo mě prolínaní dějů z minulosti a jak se všechno proplétalo. Myslím, že velmi vydařená detektivka.

27.08.2020 5 z 5

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

Zajímavý :) grafika knížky tomu jen dodává šmrnc

23.08.2020 4 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Já mám tenhle druh četby ráda, i když po několikáté knížce zjistíte, že je to všechno pořád stejné. Ale jsou chvíle, kdy přesně takovou knihu potřebuje. Lehký čtení k relaxu. Navíc od této spisovatelky jsem četla všechny její knihy a možná série Nabíječ byla zajímavější. Ale těžko říct. Jdu pokračovat se Sexy mlíkařem! :)

14.06.2020 4 z 5

Tři ženy Tři ženy Lisa Taddeo

Za mě teda nic moc. Taková průměrná kniha. Byly chvíle, kdy jsem byla opravdu začtená a říkala si, jak to bude dál. Ale aby pro mě byla kniha opravdu dobrá a zajímavá, potřebuji takových "začtených" chvilek mnohem více. Takže za mě docela průměr a jsem ráda, že už ji mám přečtenou :)

28.12.2019 2 z 5

Beze svědků Beze svědků Lisa Jewell

Moc povedený triller. Na knihu jsem narazila úplnou náhodou a jsem ráda. Je psaná velmi čtivou formou a je opravdu napínavá. Od určité doby jsem tušila, ale stejně ne uplně a napnutá jsem byla i dál. Knihu jsem přečetla opravdu na jeden dech.

23.08.2019 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Dalsi povedeny pribeh :)

01.08.2019 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Hrozne hezky pribeh :) romanticky, dojemny. Jasne - nekdo rekne, ze je to klasika romartarna, ale me to bavi :) Chci cist o hezkych a romantickych pribezich, co stastne konci. :) Ctivy, postavy mi byli sympaticky. Oddechovka k mori jak delana .)

30.07.2019 5 z 5

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Tema holocaustu a 2. SV me velmi zajima a bavi. Na Osvetimskou ukolebavku jsem narazila uplnou nahodou a urcite nelituju, ze jsem ji poridila do sve knihovny. Moc hezky psany silny pribeh, rekla bych, ze tato kniha patri i k tem jemnejsim. Samozrejme, ze je to krute tema samo o sobe a kazdy pribeh o obeti holocaustu je silny. Ale cetla jsem silnejsi pribehy, takze by ch doporucila i nekomu, kdo se toho tematu boji.

25.07.2019 5 z 5

Těžko uvěřitelný příběh Těžko uvěřitelný příběh Chris Colfer

Od tohoto autora to byla moje první kniha. Ani nevím, proč jsem si jí koupila. Asi jsem potřebovala doplnit částku, abych měla poštovné zdarma :D ... Nicméně to byla teda sakra dobrá volba. Pro mě příjemná změna od slaďárniček, detektivek apod. Hlavní hrdinové mi byli sympatičtí a i slavná seriálová hvězda se mi hodně líbila, i když se ne vždy chovala dle společenských norem, ale v tom možná bylo to kouzlo! Za mě určitě 5 z 5! P.S. Dala bych i víc, ale bohužel.

14.10.2018 5 z 5