Jsi tam, brácho?

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Novinka od autora bestselleru „Najděte si svého marťana“. Knížka je sympatickou pozvánkou do světa Marka Hermana a Jiřího Haldy. Tihle dva chlapíci jezdí neúnavně po celé republice a přednášejí o výchově dětí a hledání sama sebe. Středobodem jejich světa je rodina a malé děti do šesti let. Poznáte příběhy a osudy lidí, se kterými se potkali. Dočtete se, co je vlastně v životě důležité a na čem opravdu záleží. A co udělat, abychom to za žádnou cenu neminuli. A taky, jak je někdy těžké u toho neztratit naději. Je to zajímavé, je to poučné, je tam sranda. Bude se vám to dobře číst! ...někdy může být život těžký, ale nikdy to nevzdávejte......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422300/jsi-tam-bracho-VOX-422300.jpg 4.6200
Nahrávám...

Komentáře (72)

Kniha Jsi tam, brácho?

Ruzaaa
10. května

Výborná kniha, ještě lepší než Marťan. Opět mi trochu rozšířila obzory (mám pětiměsíční mimino) a utvrdila v některých názorech. Doporučila bych přečíst všem rodičům (hlavně s těmi přežitými názory nebo ultra moderním rodinám, kde se na společný čas nenajde čas).

MarkCarter
05. dubna

Táto kniha by sa nemala čítať ako beletria. Odporúčam si dať čas od času pauzu a popremýšľať nad myšlienkami obsiahnutými v knihe. Ideálne s partnerkou, alebo partnerom. Ja som mal pár momentov, keď som si povedal: Ahaaa! Alebo: Hmmm... Odporúčam pre budúcich aj aktuálnych rodičov.


Eleynee
01. dubna

Žádná suchopárná teorie, ale srozumitelně a čtivě napsáno. Výborné pro všechny a zvláště vhodné pro rodiče malých dětí cca od 0 do 6 let. Vydá za několik příruček o výchově a pomůže rodičům vyvarovat se základních chyb ve výchově malých dětí, takže život s nimi pak bude jednodušší a příjemnější pro obě strany.

malpet
22. března

Tuhle knihu by měla fasovat každá matka, která jde z porodnice. Stručné, jasné, plné informací. Doporučuju ještě dohledat přednášky těchto pánů na YouTube.

Jarek82
28. února

Vzdychání o důležitých věcech a o tom, jak je moderní doba zkažená.

BarboraZ
11. února

Nejprve jsem poslouchala přednášku od pana Jiřího Haldy a pak se mi náhodou dostala do rukou i tato malá kniha. Jsem z ní nadšená a určitě ji doporučuji přečíst všem rodičům.

Varjohukka
06. února

Knížku by si měli přečíst úplně všichni, ale rodiče malých dětí několikrát.

eva9749
23. ledna

Přečetla jsem po Maličkostech a opět musím vyseknout poklonu: jasné myšlenky, žádné patetické vrtání se v problému, jednoduché souvislosti, které obnažují naše instinkty otupené nánosy špatné výchovy, blahobytu a zlozvyků. Tleskám, smekám.

1