Jsi tam, brácho?

Novinka od autora bestselleru „Najděte si svého marťana“. Knížka je sympatickou pozvánkou do světa Marka Hermana a Jiřího Haldy. Tihle dva chlapíci jezdí neúnavně po celé republice a přednášejí o výchově dětí a hledání sama sebe. Středobodem jejich světa je rodina a malé děti do šesti let. Poznáte příběhy a osudy lidí, se kterými se potkali. Dočtete se, co je vlastně v životě důležité a na čem opravdu záleží. A co udělat, abychom to za žádnou cenu neminuli. A taky, jak je někdy těžké u toho neztratit naději. Je to zajímavé, je to poučné, je tam sranda. Bude se vám to dobře číst! ...někdy může být život těžký, ale nikdy to nevzdávejte......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422300/jsi-tam-bracho-VOX-422300.jpg 4.6200

Kniha Jsi tam, brácho?

Ruzaaa

Výborná kniha, ještě lepší než Marťan. Opět mi trochu rozšířila obzory (mám pětiměsíční mimino) a utvrdila v některých názorech. Doporučila bych přečíst všem rodičům (hlavně s těmi přežitými názory nebo ultra moderním rodinám, kde se na společný čas nenajde čas).

MarkCarter

Táto kniha by sa nemala čítať ako beletria. Odporúčam si dať čas od času pauzu a popremýšľať nad myšlienkami obsiahnutými v knihe. Ideálne s partnerkou, alebo partnerom. Ja som mal pár momentov, keď som si povedal: Ahaaa! Alebo: Hmmm... Odporúčam pre budúcich aj aktuálnych rodičov.

Eleynee

Žádná suchopárná teorie, ale srozumitelně a čtivě napsáno. Výborné pro všechny a zvláště vhodné pro rodiče malých dětí cca od 0 do 6 let. Vydá za několik příruček o výchově a pomůže rodičům vyvarovat se základních chyb ve výchově malých dětí, takže život s nimi pak bude jednodušší a příjemnější pro obě strany.

malpet

Tuhle knihu by měla fasovat každá matka, která jde z porodnice. Stručné, jasné, plné informací. Doporučuju ještě dohledat přednášky těchto pánů na YouTube.

Jarek82

Vzdychání o důležitých věcech a o tom, jak je moderní doba zkažená.

BarboraZ

Nejprve jsem poslouchala přednášku od pana Jiřího Haldy a pak se mi náhodou dostala do rukou i tato malá kniha. Jsem z ní nadšená a určitě ji doporučuji přečíst všem rodičům.

Varjohukka

Knížku by si měli přečíst úplně všichni, ale rodiče malých dětí několikrát.

eva9749

Přečetla jsem po Maličkostech a opět musím vyseknout poklonu: jasné myšlenky, žádné patetické vrtání se v problému, jednoduché souvislosti, které obnažují naše instinkty otupené nánosy špatné výchovy, blahobytu a zlozvyků. Tleskám, smekám.