Petruše90 Petruše90 komentáře u knih

Zápisník smrti 3 Zápisník smrti 3 Tsugumi Ohba

Stejně jako předchozí díly super :) Napínavější, zamotanější, těším se na další :D :)

25.02.2013 5 z 5

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

Čtivé, napínavé, Patch, Nora, Neffili a andělé... Super :D :) Těším se na další :)

24.02.2013 5 z 5

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Stejně jako první díl, prima :) Napětí graduje a těším se na další díl :)

24.02.2013 5 z 5

Zápisník smrti 2 Zápisník smrti 2 Tsugumi Ohba

Super, stejně jako první díl, ale je to už více napínavější. Těším se na další :)

22.02.2013 5 z 5

Zápisník smrti 1 Zápisník smrti 1 Tsugumi Ohba

Prostě super :) Hned se vrhám na další díl. Jen jsem ze začátku byla trošku zmatena z toho čtení zprava doleva, ale po pár stránkách jsem si zvykla :)

22.02.2013 5 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Tahle kniha se mi zdála lepší než Šifra, byla napínavější, vtipnější, ale taky někdy v některých částí přehnanější :D Langdon mi tady místy připadal jako nepřemožitelný Chuck Norris :P Krásný popis Vatikánu, tak detailně, jako kdybych tam byla, to bylo fajn. Stejně jako u Šifry překvapivý závěr. Knížka se četla dobře, líbila se mi :)

22.02.2013 4 z 5

Idiot Idiot Fjodor Michajlovič Dostojevskij

Další genialita od pana Dostojevského :) chudák Myškin, tak dobrý až hloupý a nebo jak se píše, idiot... :/

19.02.2013 4 z 5

Někdo mě vede za ruku Někdo mě vede za ruku Lenka Teremová

Kniha se dobře četla. Boje se svým vlastním já popsány snad do detailu, až mě to někdy zaráželo... Ale myslím si, že fajn kniha, tak trošku na oddech tomu, kdo si stěžuje na vlastní život a nemá proč :D :)

13.02.2013 3 z 5

Kalibův zločin Kalibův zločin Karel Václav Rais

Tenkrát česká vesnice :) krásně vylíčeno, poměry, vztahy, jak se žilo. To bylo pěkné. Ale prostě ženské přivedou chlapa na scestí, nebo přinejmenším do hrobu :D

13.02.2013 4 z 5

Devatero pohádek Devatero pohádek Karel Čapek

Měla jsem je ráda jako malá a dokonce jsem si je před pár lety zase přečetla :D Jsou pěkné :)

08.02.2013 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Konec tak rychlý, že to snad nikdo ani nečekal :D Tolik let s Pánem zla bojují až se nakonec rozpustí jako pára :D Mohlo to být propracovanější, trošku lepší konec, ale co už, skvělé to bylo tak i tak :) A Harry a ostatní po dvaceti letech? To ani nemuselo být, ale budiž.

08.02.2013 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Skvělý, stejně jako předchozí díly.

08.02.2013 5 z 5

Skvělé... až na tu smrt...

08.02.2013 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Skvělý díl číslo 2 :)

08.02.2013 5 z 5

Další úžasný díl serie Harryho :)

08.02.2013 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Další úžasný díl :)

08.02.2013 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Na knížkách Harryho Pottera jsem vyrůstala, spolu s hlavními hrdiny :D Všechny díly mám doma, všechny filmy mám zkouknuté. Prostě skvělé, co víc dodat :)

Válka světů Válka světů Herbert George Wells

Na svou dobu velmi vynikající začínající sci-fi. Celkem mi tam chyběla ta akce, ta válka, ale líbilo se mi to :) Konec byl celkem nečekaný, měl rychlý spád :) Ale určitě přečíst!!! :)

08.02.2013 4 z 5

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Dostala mě.... Příběhem, životem, prostě vším.

06.02.2013 5 z 5

Jarmark marnosti Jarmark marnosti William Makepeace Thackeray

Všechno popsané tak bravurně, že si to zaslouží 4 hvězdičky... Poprvé jsem zažila, že je film lepší než kniha, ale tak pokud si nad něčím oddechnout, tak zřejmě na touhle knihou :) Nemusíte ani přemýšlet, jen si tak číst...

06.02.2013 4 z 5