Zápisník smrti 2

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Light konečně získal jméno muže, který ho sledoval. A jelikož je zcela přesvědčený o správnosti svého počínání, rozhoduje se zbavit jedním rázem všech těch, kteří mu jdou po krku – všech agentů FBI pátrajících po tajemném zabijákovi. Jenže to není tak snadné. A navíc mu do cesty vstupuje jeho nejnebezpečnější protivník – geniální detektiv L, který postupně získává nové spojence, jenž mu mají pomoci zvítězit nad smrtícím protivníkem.Dva brilantní mozky, každý soustředěný jen na jednu věc: Na poražení toho druhého. Light kontra L. Druhé kolo právě začalo!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95199/big_zapisnik-smrti-2-pGe-95199.jpg 4.7386
Série:

Death Note 2.


Žánr:
Komiksy, Thrillery, Fantasy

Vydáno: , Crew
Originální název:

Desu Nōto: Gōryū; Death Note, 2003


více info...
Nahrávám...

Komentáře (32)

Kniha Zápisník smrti 2

Karola050716
18. dubna

Jsou tam momenty, kdy se člověk nemůže odtrhnout, ale celkově mě ta přetahovaná asi postupně přestává bavit a jestli (jakože asi jo) je to takhle dalších x dílů, tak asi s díky přestanu.

Alethea_k
19.09.2021

V polovině dílu jsem se ptala sama sebe, o čem to sakra ještě bude. Díly jsou tak napěchované akcí a zvraty, že by bohatě stačily 2 díly k ukončení. Ale jsem velice spokojená a nakonec i ráda, že Death note druhým dílem nekončí.


klaraj093
22.10.2020

Nemám asi co vytknout..Za mě rozhodně doporučuji...

Atlantis
25.08.2020

Čtení Death Note u mne vyvolává pocity jako na oscilátoru. V jednu chvíli si říkám: "Proboha, co je to za blbost? Jak by to asi mohl vědět?", jen abych za pár stran souhlasně pokyvoval hlavou a říkal si: "Jo takhle, tak to dává parádní smysl. To je skvělý." Uvidíme, jak se bude manga vyvíjet dál.

Andrée
16.08.2020

Tajemný L odkrývá svoji identitu pár zasvěceným. Light nadále pokračuje ve své zvrácenosti s death note a neštítí se ničeho.

trudoš
20.07.2020

Tentokrát jsem se doslova nechal strhnout dějem. Ten, ač se z místa příliš nepohne, stupňuje souboj mezi Lightem a L, nabývá dalšího rozměru a z Lighta se konečně stává chladnokrevný zabiják, který se neštítí zabít třeba i nevinného, jen aby prosadil svojí vizi bezpečnějšího světa. Ostatně ani L nezahálí a krystalizuje v nádherný prototyp potrhlého sociopata.
Oba protagonisté tak postupují vpravdě geniálně a vývoj událostí proto připomíná nelítostnou šachovou partii, kde se nemyslí jen na možné tahy protihráče, ale i na možné tahy samotných tahů. Myšlenkový mišmaš, říkáte si? Ano, máte naprostou pravdu, ale zároveň fantasticky podmanivý chaos, který dokáže pohltit přibývajícími zvraty a vůbec nevadí, že hrdinové jsou náctiletí výrostci. A na to, jakým způsobem pánové Óba Cugumi a Takeši Obata zabředli do komplikované osnovy, se jim zatím bez problému daří vše přehledně vysvětlit, aniž by člověk ztrácel souvislosti. Sám se přitom neodvažuji hádat, jakým směrem se zápletka pohne příště.

DarthSoren
14.06.2020

Druhý díl Death Note za tím prvním v ničem nezaostává. Ba co víc, přišel mi možná o malinko lepší. Nápad se mi velice líbí, zvraty a uvažování hlavních postav je také něco co bych rozhodně vypíchnul. Kira a L, o těch raději pomlčet - jejich osobnosti a vzájemné napětí je něco co v umění vidíte jednou za dekádu. Něco jako Bůh vs. Satan nebo pizza s ananásem vs. italové... chápete co myslím :) Jediná vec, která mě nakrkla jak v manze tak i v seriálu byl osud Naomi.

martunka
26.01.2020

Druhý díl je taky pecka. Už se těším na třetí díl...

1