Zápisník smrti 1

Démon Ryuk ztratil svůj zápisník. Na tom by nebylo nic hrozného... kdyby to ovšem nebyl Zápisník smrti, a kdyby ho neztratil ve světě lidí. A kdyby ho nenašel vzorný studen Light Yagami, který se rozhodl, že zbaví svět zla - tím, že pozabíjí všechny zločince. Je to chvályhodná myšlenka, jenže Light brzy jistí, že pokud chce vytvořit dokonalý svět, nesmí váhat přinášet oběti i z řad nevinných lidí. Těch, kteří se ho snaží zastavit. A bude jich hodně. Death Note: Zápisník smrti vám přináší největší souboj v dějinách lidstva. Smrtící šachovou partii mezi geniálním zabijákem a neméně geniálním detektivem vystupujícím pouze pod pseudonymem "L"....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47375/zapisnik-smrti-1-KEr-47375.jpg 4.7459

Death Note 1.

Komiksy, Thrillery, Fantasy
Vydáno, Crew

Desu Nōto: Taikutsu; Death Note, 2003

Kniha Zápisník smrti 1

Monni
včera

Moje první manga a celkem mě to i bavilo. Rjúk je super, ale hlavní hrdina mi zatím moc nesedl. Uvidíme co další díly.

klaraj093

Nemám asi co vytknout..Za mě rozhodně doporučuji...Těším se na další díly.. Celkem mě to uchvátilo..

DarkNatureHope

Spokojená.
To, co jsem očekávala, jsem dostala.

Teniskaha

Úžasná manga!!! Mega příběh, super dialogy. Žeru Rjúka.

Andrée

Co byste dělali, kdyby se Vám do rukou dostal zápisník smrti?
Chtěli byste změnit svět k lepšímu? Zbavit se zločinců pro lepší budoucnost společnosti? Rozhodovat o tom, komu ukončíte život pouhým zapsáním jména do zápisníku? Nedělá to z Vás ovšem přesně ten odpad společnosti, proti kterému bojujete? A co když Vás chce někdo zastavit? Obětujete nevinné? A vůbec, jaký osud Vás čeká, když si hrajete na Boha?

Skvělá manga! Neotřelá myšlenka, nad kterou se dá jistě dlouho debatovat...

Zvláštní, sobecký Light bez svědomí. Mysteriózní L a naprosto boží Ryuk. Jo, a taky moje první manga. A hle, ono to funguje.

Atlantis

Celu dobu jsem si při čtení Zápisníku smrti říkal, jaký bych z něj asi měl zážitek, kdybych neviděl stejnojmenné anime. Jestli by se mi tenhle inteligenční ping pong mezi L a Lightem líbil, nebo jestli by mi přišel trapný. Takhle totiž, i když jsem anime viděl před lety, vím konec celé mangy a tak nějak víc vnímám věci, které se mi nelíbí. Například, byl Kira vždycky takhle nechutně namistrovaný?
Každopádně, moje hodnocení vidíte. Nedá mi to. Jde o výborné čtení s inteligentními zvraty a já jsem asi jen nabručený čtenář hnidopich.

DarthSoren

Death Note je mojí první mangou. Nejdřív jsem ovšem viděl anime inkarnaci, kterou jsem si zamiloval (hlavně první polovinu seriálu). Už mám za sebou i několik dalších anime seriálů, takže jsem byl samozřejmě zvědav, jaké je to mangu číst a jak se příběh liší od seriálové verze. A musím říct, že jsem velice příjemně překvapen. Četlo se mi to výborně a ani to obrácené čtení mi nedělalo žádné větší potíže. Je mi líto, že jsem původně celej ten manga/anime boom tak nějak přespal, protože jsem se na tohle vždycky díval spíše opovržlivě a teď se za to stydím. Ono je to asi osud, protože k Death Note jsem se dostal prostřednictvím mého filosofického výskumu pro katedru. Takže myslím, že můžu hrdě prohlásit, že jsem se stal fanouškem mangy/anime a u prvního dílu to rozhodně nezůstane.

Worry77

Za mě je to průměr. Zápletka se zatím nezdá být něčím výjimečná.

Zápisník smrti 2
Zápisník smrti 2