PetraN17 PetraN17 komentáře u knih

Pan Náladový Pan Náladový Penelope Ward

Po delší době jsem si přečetla originální příběh a ještě k tomu od mé oblíbené autorky :))
Spokojenost

14.11.2023 4 z 5

Oko Oko Bernard Minier

Myslím si, že tento díl předčil i pověstnou severskou brutalitu..

10.11.2023 5 z 5

Dvojitý zásah Dvojitý zásah Mariana Zapata

Nevynechala jsem jedinou knihu a nevynechám :))
Do každého příběhu se okamžitě začtu, mám ráda tu dynamiku postav a hlavně humor.
Doporučuji

Pohřbení andělé Pohřbení andělé Patricia Gibney

Čím dál lepší :)))
Každý díl mi neskutečně rychle uteče a těším se, čím nám autorka zamotá hlavu příště :)

Dívky ve sněhu Dívky ve sněhu Stacy Green

Další velice zajímavá série, na kterou se opravdu těším :)))
Sympatická agenta FBI s tragickou minulostí a příjemným náznakem budoucnosti..

06.11.2023 5 z 5

Všichni tě opustí Všichni tě opustí J. D. Robb (p)

Není to na čistých pět hvězd, možná proto, že mi díl tentokrát přišel méně nervy drásající. Zvykla jsem si na takový kalup a že je Eva v neustálém ohrožení života, kdežto tady šlo “jen o to, aby se nezvyšoval počet obětí :)))

Nespoutaná Aljaška Nespoutaná Aljaška K. A. Tucker

Tato kniha mi připomněla, proč jsem si autorku zamilovala. Naprosto úžasný příběh v naprosto úžasném prostředí :))
Velice doporučuji

Gazely Gazely Patrik Hartl

Moc se mi kniha líbila a výborně se četla, vlastně jsem příběhem proplula aniž bych protrpěla nějakou bouři, snad jen malé přeháňky :)))

Jablka ze stromu nepadají Jablka ze stromu nepadají Liane Moriarty

Naprosto dokonale vykreslená rodinná dynamika z pohledu všech zúčastněných . Jen nevíte, jestli se jedná o jednu a tu samou rodinu :))

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Celkem zajímavý počin, ale Erika prostě vede :)))

21.10.2023 4 z 5

Lovcův úplněk Lovcův úplněk Dana Stabenow

Jak tuto sérii miluji, tak tady jsem se úplně rozhodila.. ale to nic nemění na tom, že je kniha naprosto výjimečná. Chvíli mi trvalo vše zpracovat a zase se začít těšit na další díl, protože opravdu nevím co čekat :))

20.10.2023 5 z 5

Epocha Epocha Jewel E. Ann

Opravdu jsem zvědavá na třetí díl, zdá se mi už příběh ukončený, tak uvidíme kam nás ještě paní spisovatelka zavede. Moc povedená a neotřelá série :)))

11.10.2023 5 z 5

Poslední na řadě Poslední na řadě Helen Fields

Také mě konec překvapil. Určitě stojí za přečtení

Saturnin při chuti Saturnin při chuti Miroslav Macek

Tento díl mi přišel trochu slabší, ale rozhodně mě neuráží. Objevují se zde všechny předchozí postavy a vyrážejí do lázni .

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Série se mi líbí čím dál víc, neotřelé případy i rozuzlení. Super :))

06.10.2023 5 z 5

Dámy na zabití Dámy na zabití Deanna Raybourn

Rozhodně dobrá volba pro zpestření, pobaví a dokonce i poučí :)))

Jeho hra Jeho hra R. L. Mathewson

Jsem neskutečně ráda, že Bradfordovi jsou tak rozvětvená rodina a doufám, že příběhů bude ještě dost. Pro mě top zábavné čtení :)))

26.09.2023 5 z 5

Vůle žít Vůle žít Rachel Amphlett

Ani druhý díl nezklamal, a za to jsem ráda :)

24.09.2023 5 z 5

Byl jsem Mengeleho asistentem Byl jsem Mengeleho asistentem Miklós Nyiszli

Četla jsem po knize Dívka v pruhovaných šatech, která je napsaná podle skutečných postav, abych si doplnila další střípek.

18.09.2023 5 z 5

Dívka v pruhovaných šatech Dívka v pruhovaných šatech Ellie Midwood

Velmi povedená kniha, je poučné dívat se na průběh války z různých úhlů, hlavně číst a připomínat si, čeho všeho jsme schopní

18.09.2023 5 z 5