petra4080 petra4080 komentáře u knih

Zůstaň slepá Zůstaň slepá Jana Javorská

Hrdince jsem fandila, knížka mě bavila.

Čtvrtky v parku Čtvrtky v parku Hilary Boyd

Příběh o tom, že i na stará kolena můžete potkat lásku. Docela fajn oddechovka.

0.4 – Soumrak civilizace 0.4 – Soumrak civilizace Mike Lancaster

Velmi originální příběh který mě velmi bavil. Zprvu jsem se nemohla začíst, ale když už bylo jasné o co jde, neuvěřitelně mě chytla.

Dívka s hnědýma očima Dívka s hnědýma očima Lisa Kleypas

Poslední díl série pro mě byl zklamáním, přesto že se dobře četl, čekala jsem víc.

Citlivá místa Citlivá místa Lisa Kleypas

Kniha mě nebavila tolik, jako předchozí dva díly, zdá se mi tak nějak nemastná, neslaná...

Místo v životě Místo v životě Lisa Kleypas

Přečteno za jeden den, v zasmušilém počasí přišel příběh vhod. Vlastně se mi tento díl líbil ještě více než předchozí a povrchnost či naivita, na kterou někteří čtenáři upozorňují, mi nijak nevadila - jedná se přeci o červenou knihovnu ;-)

Místo na slunci Místo na slunci Lisa Kleypas

Moje první kniha od této autorky, která mě zaujala a dala mi chuť přečíst si celou sérii. To prolínání života všech bratrů mi na tom přijde úplně nejlepší.

Příběh je milý, nenáročný, plný lásky (i té sourozenecké), Liberty má těžký život, pak se chopí šance a najde svoje štěstí.

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Nádherná kniha i postava, doporučuji.
Výhoda - hodně stránek, na chvilku vydrží :-)

Na útěku Na útěku Rachel Ward

Vážně hustý. Námět je perfektní, začetla jsem se hned a nemohla se odtrhnout. Konec mě hodně překvapil a ještě stále tomu nemohu uvěřit.

Vulgarita mi zde nijak zvlášť nevadí, mám pocit že do této knížky prostě patří. Co nejdříve se vrhnu na další díl.

24.02.2016

Odhalená Odhalená Richelle Mead

Výbornej nápad tohle prolínání. Závěr předvídatelný, ale o to víc jsem se těšila jak přesně to dopadne.

Stíny Stíny Richelle Mead

Asi nejlepší díl v sérii.

Žár Žár Richelle Mead

Celá série mě děsně baví :-)

Sny Sny Richelle Mead

Zajímavé nové postavy i odhalení již známých, tenhle díl se čte jedna radost.

Na vrcholu Na vrcholu Richelle Mead

Tenhle díl je snad ještě lepší než první.

Trápení Trápení Richelle Mead

Nejsem sice cílová skupina, přesto jsem celou sérii přečetla s chutí. Téma je super a konec knihy takový, že nelze nesáhnout po dalším dílu.

První První Kiera Cass

Přečteno jedním dechem. Jak to dopadne s Aspenem jsem tušila už tak od půlky knížky, ale budiž... kdo by neměl rád šťastné konce.

Elita Elita Kiera Cass

Krásné pokračování Selekce, nemá však takové grády jako první díl. Myslím si že některá rozhodnutí nebyla od hlavní hrdinky úplně fér, to mi k ní moc nesedělo.

Selekce Selekce Kiera Cass

Nádherná knížka dle mého hlavně o přátelství a lásce. Líbí se mi nápad, přečetla jsem všechny díly ale tento mi přirostl k srdci nejvíce.

23.02.2016 4 z 5

Madame Chic aneb Co všechno jsem se naučila v Paříži Madame Chic aneb Co všechno jsem se naučila v Paříži Jennifer L. Scott

Žádná bomba, čekala jsem něco trochu jiného, nakonec z toho bylo příjemné večerní čtení, ale nic víc.

23.02.2016 3 z 5

Bílý kůň Bílý kůň Alex Adams

Nápad zajímavý, přesto mi kniha moc nesedla a některé pasáže jsem prostě přeskakovala.

23.02.2016 2 z 5