petra4080 petra4080 komentáře u knih

Manželka 22 Manželka 22 Melanie Gideon

Originální!
Tahle kniha se mi opravdu líbila. Moc dobře se četla a závěr mě naprosto překvapil - to se mi často nestává. V průběhu čtení jsem uvažovala, že dám 3 hvězdičky, konec byl ale tak dokonalej, že jsem měla potřebu se k některým pasážím ještě vrátit, aby se mi všechno spojilo dohromady. Tomuhle já říkám romantika jako hrom - myšleno v dobrém.

12.02.2016 4 z 5

Malé ženy Malé ženy Louisa May Alcott

Knihu jsem četla 2x, nejprve před mnoha lety, poté asi před rokem. Ke knihám se obvykle nevracím, ale toto je opravdu příjemné čtení.

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Krásná knížka, kterou jsem četla již velmi dávno. Myslím, že by si jí mělo přečíst každé dítě.

Otevřené manželství Otevřené manželství Tess Stimson

Kniha mě dost zklamala, ale je to asi moje chyba, netušila jsem totiž, že je to erotická knížka a tento žánr příliš nemusím. Přesto jsem ji dočetla, zajímalo mě, jak vše nakonec dopadne.

Seznam mých přání Seznam mých přání Grégoire Delacourt

Knihu jsem přečetla opravdu velmi rychle. Líbí se mi jakým způsobem odhaluje lidský charakter. Ráda si od tohoto autora ještě něco přečtu.

Holka na jeden den Holka na jeden den Jana Javorská

Kniha která neurazí, nenadchne. Zezačátku celkem čtivá, potom na můj vkus zbytečně překombinovaná - hodně dějových liníí.

Návrat Pařížana Návrat Pařížana Julia Stagg

Fajn oddechovka, příjemná romantika, hezký příběh, doporučuji :-) Nečetla jsem zatím předchozí díl, i tak mě kniha bavila.

Spokojená blbka Spokojená blbka Ilona Ondráčková

Zezačátku se dalo, potom mě knížka úplně přestala bavit. Dočetla jsem ji ale dokonce. Styl humoru se mi docela líbil, jen jsem po prvních kapitolách asi čekala víc.

08.02.2016 2 z 5

Nemůžu říct, že by knížka byla úplně špatná, jen to není nic pro mě. Děj se mi zdál příliš rozvláčný a tak nějak o ničem, styl humoru mi také vůbec nesedl.

Jsem single a pomstím se Jsem single a pomstím se Tracy Bloom

Docela jsem se bavila, vše nakonec dopadne samozřejmě přesně podle očekávání, ale tak to má u romantických knížek být. Nápadité, příjemný humor.

08.02.2016 4 z 5

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

Začátek knížky celkem zajímavý (prvních pár kapitol)... Musím se přiznat, že když jsem knihu začala číst, netušila jsem že patří do kategorie erotických knih :-(
Možná by se ty erotické scény daly popsat poutavěji... osobně jsem tyto opakující se pasáže přeskakovala...

08.02.2016 2 z 5

Všechna jeho přání Všechna jeho přání C.C. Gibbs (p)

Erotika? no nevím, mnoho plytkých dialogů o sexu... pro mě hrůza, ale možná jen nefandím tomuto žánru

08.02.2016 1 z 5

Všechny jeho sny Všechny jeho sny C.C. Gibbs (p)

Tenhle díl je lepší než předchozí dva, ale stejně nic moc :-(

Co bude dál Co bude dál John Katzenbach

SUPER! Jedna z nejlepších knížek co jsem četla.
Dle mého názoru jde zatím o nejlepší knihu kterou Katzenbach napsal. Nápaditá zápletka, překvapivé momenty, knihu si ráda přečtu znovu.

05.02.2016 5 z 5