petra4080 petra4080 komentáře u knih

Divergence Divergence Veronica Roth

Moc se mí líbí nápad, kniha mě fakt bavila a dobře se četla (tedy až tak od třetiny, z toho začátku jsem byla trochu rozpačitá). Možná zbytečně moc mrtvých a hlavní hrdinka mi není příliš sympatická.

11.03.2016 4 z 5

Hezký dobrodružný román odehrávající se ve starověkém Egyptě. V knize najdete i romantiku.

11.03.2016 3 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Knížka se mi nečetla vůbec dobře a navíc opakování stále toho samého... Nudila jsem se.

11.03.2016 1 z 5

Zaříkávač koní Zaříkávač koní Nicholas Evans

Velice smutná kniha, krásné zpracování, zajímavý vývoj hlavní hrdinky.

11.03.2016 4 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

První půlka, no, bla bla bla... přeslazené, o ničem.
Ve druhé polovině knížky se děj konečně rozjíždí a musím říct, že mě to docela bavilo. Konec nereálný, ale proč ne, je to oddechovka.
Bohužel to není taková bomba, jak jsem podle komentářů čekala.

10.03.2016 3 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

b_boccacci: závidím! Já ji bohužel četla v elektronické podobě :-(

09.03.2016 1 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Možná o něco lepší než první díl, ale i tak :-(

09.03.2016 2 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Uf uf uf... tak tohle ne. Raději koukněte na film, aspoň to budete mít rychleji za sebou.

09.03.2016 1 z 5

Jak dokázat lásku Jak dokázat lásku Meg Cabot

Jednoduchá, čtivá, hezky napsaná kniha. Předchozí díly mě však bavily o něco víc. Moc mi nesedí forma deníku, kdy se člověk všechno dozvídá až "poté".

09.03.2016 2 z 5

Jak neztratit lásku Jak neztratit lásku Meg Cabot

Na styl, kterým je kniha napsána jsem si zvykla už v prvním díle. Je to opravdu originální. Knížka se čte krásně, občas jsem se opravdu zasmála. Pohodová knížka u které si příjemně odpočinete.

07.03.2016 3 z 5

S kým dnes budeš spát? S kým dnes budeš spát? Madeleine Wickham

Zklamání. První půlka mě ještě docela bavila, ta druhá už se příšerně vlekla, no a konec úplná nuda. Čekala jsem něco víc :-(

04.03.2016 2 z 5

Prevítem snadno a rychle Prevítem snadno a rychle Simon Brett

Zasmála jsem se, takže za mě dobrá knížka - četla jsem v nemocnici, tak je pravda, že jsem tím mohla být trochu ovlivněná ;-)

04.03.2016 3 z 5

Ďábel nosí Pradu Ďábel nosí Pradu Lauren Weisberger

Film se mi líbil mnohem víc než kniha. Nějak jsem se nedokázala začíst :-(

04.03.2016 2 z 5

Prevítovy první krůčky Prevítovy první krůčky Simon Brett

Sranda, ale oproti prvnímu dílu krok zpět.

04.03.2016 3 z 5

Láska na zavolanou Láska na zavolanou Madeleine Wickham

Naprosto předvídatelné, ale milé. Knížka se čte krásně a zasmála jsem se u ní, bezva oddechovka :-)

04.03.2016 4 z 5

Neděle u bazénu Neděle u bazénu Madeleine Wickham

Tak tohle bylo fakt děsný. Nedá se číst...
Jsem zvyklá číst knihy do konce, často se rozjedou až v polovině, není to však tento případ.

03.03.2016 1 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Krásně napsaná knížka, moc dobře se četla a nutila mě k zamyšlení. Dala bych 5 hvězdiček, ale ke konci autorka dost tlačí na pilu a chybělo mi takové to finále - zajímaly by mě i poslední minuty příběhu.

Taky mě trochu zarazilo, jak to říct - nevím, jak hluboce lze někoho milovat když ho znáte zhruba asi týden (dva, tři).

Kapesníky jsem nepotřebovala, četla jsem komentáře, tak jsem věděla jak vše dopadne.

Tak jsem viděla film a musím přiznat že se mi vůbec nelíbil :-(

02.03.2016 4 z 5

Jak začíná láska Jak začíná láska Meg Cabot

Dlouho jsem si musela zvykat na podání knihy, která je psaná pouze formou emailů. Po pár stránkách se mi tento originální způsob zalíbil a nemohla jsem se odtrhnout. Knížka je čtivá, děj předvídatelný, krásně romantický.

29.02.2016 3 z 5

Víkend s přáteli Víkend s přáteli Sophie Kinsella (p)

Z knihy mám docela smíšené pocity, četla se dobře, ale byla tak nějak o ničem :-( Mám již doma další knihy této autorky, tak doufám, že budou lepší než tato. Snad to ani nečtěte.

25.02.2016 2 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Výborný nápad! Knížka se mi moc líbila, film jsem viděla až pak. Pro toho kdo film již viděl asi nemá smysl knihu kupovat.

24.02.2016 3 z 5