Neděle u bazénu ekniha

Sophie Kinsella, bystrá kronikářka menších i větších životních katastrof, nám nabízí přesvědčivý příběh rodičů dvou holčiček, kteří mají před rozvodem a jsou manipulováni ambiciózním mladým advokátem. Louise a Barnaby se krátce potkají v sousedství u bazénu na vesnické oslavě a stanou se svědky nehody jejich mladší dcerky při pokusu o skok ze skokanského prkna, po němž malá Katie skončí se zraněním hlavy v hlubokém bezvědomí v nemocnici. Louisin nový nápadník, advokát Cassian Brown, oba manžele přesvědčuje, aby sousedy zažalovali o finanční náhradu. Nejde mu ani tak o Louisin zisk, ani o prospěch jejího dítěte, jako spíš o to, aby zapůsobil vyhraným případem na proslulého lorda Page, Louisina otce, a vysloužil si tím vstup do světa vysoké politiky. Melancholii i humor vnáší do příběhu vedlejší zápletka o vztahu nadané mladé klavíristky a postaršího muže....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/199227/nedele-u-bazenu-199227.jpg 3.274

Swimming Pool Sunday (2011)

Vydáno: (ekniha), BB art

Kniha Neděle u bazénu

Andynka
10.10.2018

Od spisovatelky jsem toho četla mnoho, ale ten to příběh mě překvapil. Většinou autorka píše knihy s humorem, ale zde se jedná o vážný příběh a jsem mile překvapena, že i když na to nejsem od spisovatelky zvyklá, tak se mi to celkem líbilo. Ale příště bych se raději vrátila ke knihám, kde se můžu zasmát a díky nim jsem si spisovatelku oblíbila.

helenkan
31.08.2018

Podle komentářů pode mnou jsem nevěděla co mám očekávat. Zvláště když je to moje premiéra od téhle spisovatelky. A ejhle,já byla spokojená,mě se to líbilo.

minimonisek
05.09.2016

Celá kniha je hodně vážná, nezasmála jsem se ani u jedné pasáže. Škoda, že autorka trochu v některých situacích neodlehčila děj. Jiné knihy této autorky jsou mnohem lepší.

petra4080
03.03.2016

Tak tohle bylo fakt děsný. Nedá se číst...
Jsem zvyklá číst knihy do konce, často se rozjedou až v polovině, není to však tento případ.

Magdalena
15.01.2016

Asi tak z prvních deseti stránek je jasné, o čem příběh bude a jak dopadne.....takže nic moc....aspoň nějakou zápletku bych čekala.

Makyt
30.07.2015

Tragická událost, která ovlivní osudy několika lidí, jeden vychytralý právník, který se na neštěstí chce přiživit... příběh smutný, ale pěkně napsaný, provázený několika vztahovými problémy a neproblémy.

Zrzavá_Tereza
23.04.2015

Ačkoliv tuhle knížku příznivkyně S.K. spíš zatracují, protože není tak veselá, mně se ale líbila. Jak styl psaní, tak i ten příběh.

locin
31.01.2015

Musím říct že styl knihy se mi od této autorky velice zalíbil. Vážné téma velmi dobře zpracovat a příběh byl velmi poutavý.