Dívka s hnědýma očima

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Radši být sama, než si nechat znovu ublížit. Láska stejně všechno zkomplikuje. Anebo ne? Avery Crosslinová je nadaná módní návrhářka a majitelka prosperující svatební agentury. Profesní úspěch je pro ni vším – na lásku totiž přestala věřit ve chvíli, kdy jí těsně před svatbou zavolal snoubenec, že si ji nevezme, protože ji nikdy skutečně nemiloval. S takovou ránou se člověk jen tak nevyrovná. Na jedné svatbě se Avery potká s přitažlivým Joem Travisem. Ten muž ji sice magneticky přitahuje, ale Avery už není naivní holka, která se bezhlavě vrhá do vztahů, zvláště pak s atraktivními členy mocné houstonské rodiny. Jackův zájem jí ale lichotí, a tak poprvé v životě udělá to, k čemu nikdy dříve nenašla dost odvahy: vyspí se s ním na prvním setkání, aniž by si dělala jakékoli plány do budoucna. Pro oba to byla noc snů. Ale zatímco se Avery chce nejlepším sexem svého života zaobírat pouze ve vzpomínkách, Joe hodlá pokračovat. Bombarduje ji telefonáty a textovkami, ale Avery nevěří, že o ni má skutečný zájem. Vždyť by mohl mít nejkrásnější holky z města, tak proč by si vybral oplácanou zrzku? Teprve náhodné setkání jim pomůže vnést do všech pochybností jasno, ovšem jen proto, aby se vzápětí zase všechno nečekaně zkomplikovalo......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234730/big_travis-divka-s-hnedyma-ocima-0nN-234730.jpg 3.8249
Série:

Travis 4.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Domino
Originální název:

Brown Eyed Girl, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (47)

Kniha Dívka s hnědýma očima

janina66
30.09.2020

Pohodový příběh. Já četla jen tento díl, a moc se mi líbil. Nejvíce mě bavila Coco. Když jsem začla číst, tak jsem zjistila, že jsem ji už kdysi četla. Nicméně jsem si ji znovu ráda přečetla.

LenRan
25.09.2020

I pro mě byl tento díl trochu méně záživný než předchozí, ale to je jen tím, že hlavní hrdinka nezažívala takové hrůzy jako její předchůdkyně.
Celá série je výborná, čtení jsem si opravdu užila. Rodině Travisových ZDAR ! :)


Myška43
12.07.2020

S bratry Travisovými se mi bude těžko loučit. Nesouhlasím, že tento díl je nejslabší. Je krásný, jen ne tolik emotivní a dramatický, jako předchozí díly. Tato série bude patřit k mým nejoblíbenějším.

Kudík
05.07.2020

Avery Crosslinová se mi nejvíce líbila v popsané scéně, jak se zachovala a koho nakrmila na své "svatební" hostině, která následovala poté, co si to ženich rozmyslel, a dále u všeho, co se týkalo Coco. A u Joe mi přišlo, že z celé rodiny dostal nejméně prostoru. Jinak musím souhlasit s tím, že se jedná o nejslabší díl celé série, ale i tak to není špatné čtení. Děj utíká plynule, potkáme zde postavy z předcházejících dílů, je zde i pár vtipným dialogů a situací. Takové příjemné završení celé série.

FairyD.
28.06.2020

Nemastné neslané. Bolo tam pár vtipných hlášok. Páčila sa mi časť „Telenovely nám dávajú cenné životné lekcie.“. Oproti minulým častiam to bolo ale veľmi slabé. Celú knihu sa nič nedialo, iba posledných 30 strán stálo za to. Obľúbila som si Haven a Hardyho, avšak ich vsuvka v tejto časti mi prišla nasilu, akoby už autorke došli nápady, tak im skomplikovala život aby v knihe mala o čom písať ďalšiu kapitolu, akurát to nezapadalo do deja a nakoniec sa už k tomu ani nevrátila.

EvikU.
14.06.2020

Opravdu je tenhle díl nejslabší, ale i tak se mi líbil. Četl se rychle, jen byl asi nejmíň uvěřitelný. Nebo nevím. Nebylo to prostě ono. Ale je fakt, že krásně douzavře sérii.

daza.dt
12.05.2020

Moje první kniha od autorky, tak nemám jak srovnávat s jiným jejími knihami. A taky začít číst 4 dílnou sérii čtvrtým dílem - to asi taky moc dobrý postup. V knihovně totiž zbyl jen tento. :)
Ale myslím si, že zrovna v tomto případě to opravdu není problém. Žádné světoborné přínosné dílo to opravdu není, ale na odpočinek a oddych ideální. Takové hezké, milé čtení na dobrou noc. Za sebe musím říci, že mi tato kniha moc pomohla během mojí čtecí krize, kdy jsem se nemohla začíst do žádné knihy. Takže autorko díky

Evaho73
19.11.2019

Najnudnejší diel, z ktorého som bola už smutná a rozhodne nie pobavená.
Moje sklamanie nad počinom autorky musím ešte pre dýchať...

1