Dívka s hnědýma očima

Dívka s hnědýma očima https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234730/mid_travis-divka-s-hnedyma-ocima-0nN-234730.jpg 4 257 46

Travis série

< 4. díl

Radši být sama, než si nechat znovu ublížit. Láska stejně všechno zkomplikuje. Anebo ne? Avery Crosslinová je nadaná módní návrhářka a majitelka prosperující svatební agentury. Profesní úspěch je pro ni vším – na lásku totiž přestala věřit ve chvíli, kdy jí těsně před svatbou zavolal snoubenec, že si ji nevezme, protože ji nikdy skutečně nemiloval. S takovou ránou se člověk jen tak nevyrovná. Na jedné svatbě se Avery potká s přitažlivým Joem Travisem. Ten muž ji sice magneticky přitahuje, ale Avery už není naivní holka, která se bezhlavě vrhá do vztahů, zvláště pak s atraktivními členy mocné houstonské rodiny. Jackův zájem jí ale lichotí, a tak poprvé v životě udělá to, k čemu nikdy dříve nenašla dost odvahy: vyspí se s ním na prvním setkání, aniž by si dělala jakékoli plány do budoucna. Pro oba to byla noc snů. Ale zatímco se Avery chce nejlepším sexem svého života zaobírat pouze ve vzpomínkách, Joe hodlá pokračovat. Bombarduje ji telefonáty a textovkami, ale Avery nevěří, že o ni má skutečný zájem. Vždyť by mohl mít nejkrásnější holky z města, tak proč by si vybral oplácanou zrzku? Teprve náhodné setkání jim pomůže vnést do všech pochybností jasno, ovšem jen proto, aby se vzápětí zase všechno nečekaně zkomplikovalo...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Brown Eyed Girl , 2015

Aandy
04.11.2017 5 z 5

Typická červená knihovna. Ale četla se velmi dobře =)

HaniSebi
29.07.2017 4 z 5

Mohla bych napsat, že všechny knihy ze série Travis jsou stejné a něco na tom je, ale četla jsem skoro všechny knihy od Lisy Kleypas a říkám si, co má taky pořád psát. Její historické románky byly příjemné, oddychové, ale taky všechny v podstatě stejné, přesto si myslím, že jí jdou lépe. Ale tak hlavní hrdinové jsou sympatičtí (všichni Travisovi byli fajn) a hrdinky alespoň nejsou neustále se červenající naivky (tedy většinou). Navíc čtu anotaci, vidím žánr, vidím obálku a mělo by mi dojít že nejde o filozofické pojednání o pneumu, takže za mě příjemná oddychovka.

handulli
04.03.2017 4 z 5

Příjemná oddechovka. Knížka se četla sama, i když byl děj předvídatelný.
Z celé série se mi ale nejvíce líbil 2. díl.

dasa4663
13.12.2016 4 z 5

Knížka nebyla špatná, ale z těch 4.dílů nejslabší:-)

KydlochMoris
15.08.2016

Ještě jsem nečetla, zatím první díl, ale chtěla jsem upozornit na text u knihy. Ve třetím odstavci je jméno Joe a potom Jack... Ten byl přeci ve třetí knize, ne?

janesy
05.04.2016 4 z 5

Poslední kniha ze série Travis a jak jinak, vše dobře dopadlo :). Trochu mne mrzí kritické komentáře na jednotlivé díly- kdo hledáte náročnější knížku, po téhle sérii nesáhnete. Avšak na relax super. Jen mne poslední dobou docela unavují a to u více autorů hlavní postavy, jež si jako podle kopíráku nesou zátěže z minulosti jako hrom. :(

MarsiL
27.03.2016 4 z 5

Mám asi štěstí, že nejsem náročný čtenář. Celá série mě bavila, tenhle poslední díl jsem četla s větším odstupem, přesto jsem se docela rychle upamatovala na předchozí díly. Po čase zase knížka, kterou jsem přečetla téměř v jednom zátahu, svižná, vtipná pohodovka.

LilianaFalcon
16.03.2016 3 z 5

A mě se snad líbilo i víc než předchozí díl. Přes jasnou dějovou linku mi to připadalo aspoň trochu jiné. Takové úsměvnější ;-)

petra4080
24.02.2016 3 z 5

Poslední díl série pro mě byl zklamáním, přesto že se dobře četl, čekala jsem víc.

alena67
22.02.2016 4 z 5

příjemná oddychovka, dobře se četla

Miruš
10.01.2016 5 z 5

Rychle přečtený román, docela fajn

TiNNA5599
08.01.2016 4 z 5

Séria o Travisovcoch patrí určite medzi tie ktoré sa oplatí zaradiť medzi prečítané. Predchádzajúce diely však nasadili vysokú latku a v tejto knihe sa to autorke nepodarilo dosiahnúť. Určite však ňou netreba pohrdnúť. Čaká vás príjemná oddychová kniha, pri ktorej sa dá aj zasmiať.

Amalie86
10.12.2015 5 z 5

Kniha se dobře čte, jako spousta dalších knih od Lisy Kleypas.

*Pájuše*
04.12.2015 3 z 5

Je pravda, že po přečtení knihy jsem z ní byla tak nadšená, že jsem chtěla dát automaticky pět hvězdiček. Už jen proto, že jsem potřebovala chvilku vypnout, mi tahle kniha přišla vhod... S odstupem času ale zjišťuji, že si to kniha nezaslouží. LK mám opravdu ráda, je skvělá spisovatelka, tato mi ale nepřirostla k srdci.
Celá kniha je prostoduchá. Opravdu nevím, jak jinak to popsat. Jako oddechovka bomba, ale pro náročnějšího čtenáře propadák. Koordinátorky svateb... to je jak nějaká reality show vystřižená z kontextu. Přesně takhle na mě kniha působila. Vůbec si nejsem jistá ani těmi vztahy mezi hlavními hrdiny. V knize je to popisováno jako několik dnů a to mi přijde opravdu málo na to, aby si člověk vytvořil tak silný vztah a ještě se stihl šíleně zamilovat. :-/

luciefeix
22.11.2015 2 z 5

predeslé díli jsem necetla ale tento nic moc ... stránky utíkali ale ze by se neco zasadního dělo to se rici nedá ...

Zuzara
13.10.2015 5 z 5

Celkem pěkná, doporučuji

Turquoise
05.10.2015 3 z 5

Závěrečný díl ze série Travis považuji za nejslabší. Trvalo mi pár hodin, než jsem knihu přečetla, nebylo tam nic extra poutavého. Na druhou stranu, utíkalo to svižně, bez zádrhelů, nestalo se mi, že bych něčemu neporozuměla. Z Travisových chlapců mám rozhodně nejradši Jacka, to je prostě "ON". :)

evelýny
25.09.2015 1 z 5

Na tomto díle mě neupoutalo nic. Z mého pohledu zde bylo přetravisováno. Měla jsem honičku ,,kdo je kdo". Kniha mě začala nudit již od třetiny. Děj nepropracovaný, zápletky mnohdy zbytečné a tak trochu nelogické. Jedním slovem: Chaos. Dočetla jsem rychle - díky přeskakování textu, protože některé stupidity jsem číst nedokázala. Jakoby autorce docházela fantazie.

sarkaobstova
02.09.2015 5 z 5

Knihy od této spisovatelky mám ráda, takže za mě pět hvězdiček...vždy je to pro mě příjemná oddechovka u které si člověk odpočine a pobaví se...

eeeror
07.08.2015 2 z 5

Nuda, další příběh o Popelce.

romantika

Kniha Dívka s hnědýma očima je v