Petra-1 Petra-1 komentáře u knih

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Tak tenhle díl mě dostal. Naprosto mě vtáhl, tolik rozporuplnych emocí jsem dlouho nezažila. A musím přiznat, že jeste teď se mi klepou doslova ruce. Vzala mi doslova dech. Některé zvraty jsem očekávala a některé tedy ne. A opět brutálně otevřený konec. Autorka si umí opravdu prohrávat s myslí čtenáře a je tolik možností, jak to všechno skončí. A mně pro všechny v příběhu srdce krvácí. ÚŽASNÁ Kniha.. JOOO a jinak, protože se tu rozdělujeme do teamu, tak #teamRafe

26.11.2019 5 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Série je opravdu úžasná. První díl mi ale přišel nejslabší, protože jsem se musela prokousat začátkem.
Jedny z nejlepších knih, co jsem cetla. Neuvěřitelně silný příběh. Originální příběh plný tajemství, které se postupně odhalují. Po přečtení druhého a 3 dílů dávám pět hvězd, protože tahle série je prostě úžasná. Jinak tato kniha má některé části příliš zdlouhavé se zbytečným popisy. Uhodnete, kdo je princ a kdo zabiják? To, že něčemu věříme, ještě neznamená, že je to pravda. Symbolika, tajemství, moudrost a to, co by nemělo být nikd yzapomenuto, vše je v těchto knihách. Zajímavé je, že spousta věcí dává smysl až na konci. Není vždy vše tak, jak to vypadá.. A autorka si umí nádherně pohrát s myslí čtenáře. V příběhu je tolik tajemství, tolik náznaků, že budete myslet na tisíc možných způsobu, jak to může všechno dopadnout. Co je pouze iluze a co je pravda? "Proč to musím být já?" "Proč ne ty, někdo to musí být."

26.11.2019 5 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Skvělý díl plný zvratů,napětí a nechybí trocha humoru. Zsadist je moje nejoblíbenější postava od prvního dílu, takže jsem se na něj těšila. On si prostě zaslouží konečně taky nějaké štěstí.

20.11.2019 5 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

Tak 2 díl se mi líbil víc než první, akorát úseky s bezduchymi mě tak trochu nudí.

16.11.2019 4 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Moc hezká kniha, i když musím říct, že chvíli trvá než se kniha rozjede.

16.11.2019 4 z 5

Dokážeš udržet tajemství? Dokážeš udržet tajemství? Sophie Kinsella (p)

Velmi dobrá kniha a každý z nás má občas ztrestene myšlenky jako hlavní hrdinka. Vtipná a celkem originální kniha.

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Tuhle knihu jsem cetla snad 3x a jak film tak i kniha jsou skvělé. Miluji Poutníci, která je prostě ta nejhodnejsi bytost ve vesmíru.

13.11.2019 5 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Skvělá a vtipná kniha.

Risk Risk Elle Kennedy

Tak tenhle díl se vážně povedl. Vážně jsem se bavila.

Clariel Clariel Garth Nix

Opět skvělá kniha od autora, ale předešlé díly mě bavily více.

12.11.2019 4 z 5

Abhorsenka Abhorsenka Garth Nix

Lirael Lirael Garth Nix

Celou sérii jsem cetla už před dlouhou dobou, ale všechny knihy byly skvělé. Dokonce jsem je četla několikrát. Tuhle sérii miluji. Originální svět, který není těžké pochopit. Miluji citát na obalu knihy.

Sabriel Sabriel Garth Nix

Celou sérii jsem cetla už před nějakou dobou, ale všechny knihy byly skvělé. Dokonce jsem je četla několikrát. Tuhle sérii miluji. Originální svět, který není těžké pochopit.

Lov Lov Elle Kennedy

Kniha je opravdu taková oddechovka pro dobrou náladu.Hlavní hrdinka mi nebyla příliš sympatická, je to taková trošku nanynka. Jinak kniha je taková trošku bez děje a plná očekávaných "zvratů". Jak už tu někdo psal, začíná mi připadat, že knihy od autorky jsou si příliš podobné.

11.11.2019 3 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Krásná kniha, která ve vás vzbudí emoce. Kniha v sobě nese ponaučení pro všechny, kdo ji budou číst. Jen ze začátku jsem se musela trochu prokousávat. Rozhodně originální téma. Jen nečekejte humor a vtipy, tahle kniha je spíš takové to Aaaach.

11.11.2019 4 z 5

Eleanor se má vážně skvěle Eleanor se má vážně skvěle Gail Honeyman

Velmi zvláštní kniha, pořád nevím, co si pořádně o knize myslet. Zajímavá hrdinka a zajímavý pohled na svět. Za přečtení určitě stojí, budete si ji pamatovat dlouho.

09.11.2019 4 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Skvělá odpočinková kniha. Pět hvězd dávám za zajímavé zpracování, kde vypráví příběh kluk a nebere si servítky. Já jsem se opravdu bavila.

09.11.2019 5 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Kniha mě nedokázala tolik vtáhnout do děje. Možná je to tím, že je psaná z pohledu vypravěče, což u podobných knih příliš nemusím.

09.11.2019 3 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Zajímavá kniha, dobrá zápletka. Ke konci až moc přesazená. Určitě doporučuji k přečtení.

09.11.2019 4 z 5

Půlnoční setkání Půlnoční setkání Suzanne Enoch

Skvělá kniha, vtipná a erotická.

09.11.2019 5 z 5