pavlinka04 pavlinka04 komentáře u knih

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

(SPOILER) Knihy od Hoover mám ráda, tohle ale bylo zkrátka něco jiného.
Lowen bych tipovala tak na 27 max, která se zamiluje bezhlavě do Jeremyho.
Jeremy mi nevadil, přesto jsem na konci nepochopila, proč to Verity udělal, když o ní všechno věděl z rukopisu. Mohl jí to nechat už vysvětlit .
Autorce se dost povedlo, abych měla nepříjemný pocit z Verity. Jak nehybně leží v pokoji a přitom je možné, že se muže pohybovat po domě..to splnilo dojem napětí.
Deník Verity se mi líbil, říkala jsem si, jak může existovat někdo tak krutý..no na konci vše jinak. Dopis jako rozuzlení mě vůbec neuspokojil, konec mi přišel useknutý. Konec byl za me nejslabší části knihy.

13.02.2023 3 z 5

Babička Babička Božena Němcová

Učitelka nám řekla, kdo nečetl babičku není Čech a tak jsem ji ze zvědavosti a dobrovolně četla, ale popravdě mě vůbec nezaujala, ani jsem ji nedočetla, já už nemohla, na mě moc obyčejné.

24.01.2016 2 z 5

Není úniku Není úniku Yrsa Sigurðardóttir

Jednu hvězdu jsem strhla kvůli tomu, že jsem vraha ke konci knihy odhalila, tedy moment překvapeni byl menší. Oproti knize Kořist, kde jsem hadala celou dobu špatně. Ovšem oproti Kořisti byl příběh mnohem lepší, vtáhl mě do děje a nedalo se odložit. Bohužel trochu masivní způsob zabití, i dětí..ale co už, těším se na další díl.

27.02.2024 4 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Snad nejlepší kniha, velmi nadchla, pořád na ni vzpomínám :) ♥

07.01.2017 5 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

Tahle knížka, se slovy vyjádřit nedá, je prostě fantastická, nejlepší, ponoříte se úplně do děje, a jedete, oči mi úplně jely po řádcích nedaly se zastavit, přečetla sjem ji za 1 den a půl, opravdu doporučuji je fantastická, dokonalá, kdo si ji nepřečte je hlupák :D a komu se nelíbí.....
Je skvělá :D
PS: Warner je super :D

04.04.2016 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Knížka byla hezky napsaná, byl to jiný děj, než jaké běžně čtu, knížka mě nezklamala doporučuji je to spíše oddechové, ale hezké, určitě si přečtu i další díly.

16.02.2016 5 z 5

Divoké kočky Divoké kočky Erin Hunter

Knížka se mi moc líbila pamatuji si, že sesm ji četla jedním dechem, autor má krásnou fantazii, kočky co mezi sebou válčí mluví a všechno, to není všude, mrzí mě že nejsou více dílů

24.01.2016 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Knížky Harry Potter, jsou prostě úžasné, opravdu lepší než filmy, ani mi nevadí, že další díly jsou dost tlusté, protože to přečtu asi za 4 dny, je to skvělé čtení, doporučuji.

23.01.2016 5 z 5

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Knížku zrovna čtu, moc se mi do toho nechtělo, říkala jsem si že to bude nic moc, ale krásně překvapila, je to krásné čtení, s dějem že nevíte co bude dál, opravdu ji čtu jedním dechem, určitě si půjčím i další díly.

23.01.2016 5 z 5

Poslední dny Rabbit Hayesové Poslední dny Rabbit Hayesové Anna McPartlin

Ach, tak krásné, kniha, která ve vás zanechá stop. Přitom je o obyčejném životě a osudu, kterému se nedá vyhnout.

08.02.2024 5 z 5

Útěk na venkov Útěk na venkov Julie Caplin

No já nevím, do poloviny mě to dost nebavilo, kniha mě nezaujala, od další poloviny to už bylo lepší. Od autorky první kniha, ale cetla jsem už lepší romantické oddechové knihy.

24.07.2023 3 z 5

V prachu cest V prachu cest Jeanine Cummins

Dlouho mě tak kniha nenadchla nezanechala takový pocit jako tato. A to jsem ji v té knihovně málem nechala. Moc se mi do toho nechtělo, říkala jsem si, že toto téma mi je cizi a bude to pro mě těžké na čtení. To je tak skvěle krásně jednoduše napsané, že se to nedalo odložit. V půlce knihy vidíte, jak jste se od začátku s hlavními hrdiny v cestě posunuli a pokracujete dál. Skvěle nebezpečné dobrodružství, se stále aktuálním tématem, přiblížení do života migrantů, moc mě to nadchlo.

19.07.2023 5 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

No nevím, ze dvou knih od Delaney, které jsem zatím přečetla byla Dokonalá manželka pro mě nejslabší.
Děj se mi zdál, že spíše stojí, než se někam ubírá.
Bylo to něco jiného pro mě, fanda robotů nejsem, tak jsem ráda, že jsem mohla nahlédnout do tohoto světa pomocí knížky.

07.02.2023 3 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Krásných 4,5 hvězdičky

06.02.2023 4 z 5

Šepot včel Šepot včel Sofía Segovia

Čekala jsem něco úplně jiného. Podle prvních 10 stran na internetu jsem čekala, že kniha bude převážně o Simonopiovi. Ovšem zážitky celé farmářské rodiny byly zajímavé. Kniha byla velmi čtivá, i když na takové téma nejsem vůbec zvyklá. 3 hvězdičky dávám čistě za svůj pocit ze čtení, spíše 3,5, ke konci mě hodně zajímalo jak děj skončí. Jsem ráda, že jsem na tuto knihu narazila, určitě nezklamala :)

19.01.2023 3 z 5

Neviditelné zlo Neviditelné zlo Lisa Jane Smith

Upíří deníky ´jsou prostě nejlepší, pořád to tak zůstane, tento díl byl skvělý jako 16 minulých

08.05.2016 5 z 5

Označená Označená Kristin Cast

Tahle série, o upírech je opět velmi dobře napsaná, dočetla jsem se myslím do 4-5dílu a začíná to být napínavé, určitě si půjčím i další díly.

Tajemství upírů Tajemství upírů Lisa Jane Smith

Četla jsem do 6.dílu a velmi mě tahle série baví, je vždy o jiném příběhu a to se mi líbí, vždy knížku přečtu za 1-2 dny, začtu se a nepřestanu, rozhodně dočtu celou sérii.

Strážci dobra Strážci dobra Michaela Burdová

Tahle knížka mě VELMI bavila, nemohla jsem se dočkat až si ji opět budu číst, úplně jsem ji hltala, i když obal a děj vypadá vcelku dětinsky NENÍ, opravdu svět fantazie, skvěle napsáno, moc se mi líbily ty názvy nestvůr apd. Nevadilo mi, že to má více stránek, protože jsem ji měla za 3 dny přečtenou a pak jsem litovala, že už není, i ostatní díly byly úžasné doporučuji.

Vše, čím jsme se stali Vše, čím jsme se stali Alice Kellen

To bylo tak utahané a nic se nedělo, stálé rozchazení a sblížení, krok vpřed a potom krok zase vzad. Měla jsem velké očekávání na druhý díl, ale bylo to zklamání, v knížce jsem stále byla na tom stejném bodě. Krásný happyend, ale za mě zklamání. 1. díl 4*, tady musím bohužel 2 odebrat :(

10.09.2023 2 z 5