Neviditelné zlo

Neviditelné zlo https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/200149/bmid_neviditelne-zlo-Z14-200149.jpg 4 178 27

Elena a její přátelé si užívají poklidný studentský život na univerzitě. Eleniny Strážcovské smysly však v poslední době zbystřily a ona cítí, že se blíží nebezpečí. Se Stefanem a ostatními se musí postavit krvelačnému Prvorozenému upírovi, který je však vždy krok před nimi. Dokážou čelit tak mocnému protivníkovi a zachránit Eleně život?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Unseen , 2013

Charmedka
28.06.2020 4 z 5

Sice stále říkám, že už to mělo dávno skončit, ale poslední díly jsou ty nejpovedenější. A konkrétně tenhle patnáctý díl je druhý nejlepší. Je to téměř samá akce, když ne ve škole u Eleny, tak problémy řeší Damon s Katherine, které pronásleduje skupinka upírů, která se nedá zabít a je s nimi všude, kam utečou.

Kniha plná akce, napětí a co víc, autorka se nebojí zabíjet jednu postavou za druhou. To snad ještě v žádném předchozím díle nebylo. Máte se na co těšit, pokud se dostanete až sem.

h.belaiova
01.02.2020 5 z 5

Chvílemi u některých kapitol jsem se dost nudila..

Gabriela456
02.03.2019 5 z 5

Na tuhle knížku jsem se moc těšila a nezklamala. Čím dál více se mi líbí postava Bonnie a Zandra.

zuzana1995
15.11.2018 3 z 5

Stefanova smrt mě tedy dost zaskočila...Nový druh upíra překvapení.. uvidíme jak si s tím poslední 2 knihy série poradí

Hoshi
16.03.2018 3 z 5

Nemohu se rozhodnout, co mě překvapilo víc - nový druh laboratorního upíra a nebo jeho smrt. Je pravda, že jsem ho v průběhu série několikrát neměla v oblibě, ale nechat ho umřít? Páni, to jsem opravdu nečekala. Jen mi vadí, že se znovu zbavili Katherine, začala jsem jí mít i ráda... Tento díl se četl opravdu sám. Nu, ještě mi zbývají dvě knihy.. Třeba to bude ještě zajímavé

petra3242
21.12.2017 3 z 5

!!OBSAHUJE SPOILER!! Takový vývoj příběhu jsem opravdu nečekala... Sice mi to přijde pořád to samé - příšera - souboj - výhra - chvilku klid - nová příšera a tak pořád dokola... Ale že z příběhu zmizí zrovna Stefan, to jsem teda nečekala... :'(

pavlinka04
08.05.2016 5 z 5

Upíří deníky ´jsou prostě nejlepší, pořád to tak zůstane, tento díl byl skvělý jako 16 minulých

Nikííís
15.03.2016 3 z 5

Už to není, co to bývalo.. I když je pravda, že tento díl byl lepší než pár předchozích... Má to pořád něco do sebe, ale zřejmě už jsem z toho vyrostla.. Budu číst i další díly, ale asi jen proto, aby mi nezůstala rozečtená série..

Vendulik
07.03.2016 5 z 5

Musím říct, že jsem velice překvapena. Úžasná kniha plná napětí.

Always a reader
24.08.2015 4 z 5

Ze začátku se mi to zdálo dost podobné jednomu z předchozích dílu. Ale pak už se začly dít zase jiné věci a přestože série má tolik dílů, události se neopakují - jen to, že jsou vždycky tak šťastní a pak jim hrozí nebezpečí. Ale nebezpečí je to pokaždé jiné. Upíři deníky mám tedy stále ráda, jen o malilinko míň než když mi bylo 13.

LolaBlaugrrana
11.07.2015 4 z 5

Po dlouhé době úplně super díl. V takovém tempu by měly pokračovat další, jsou to konečně staré dobré Deníky. Akorát ten konec jsem skoro obrečela.

Lenu04
31.05.2015 4 z 5

Rozhodně lepší díl než ty první, ty první se mi četly hůře. Zajímavý zvrat u smrti jednoho hrdiny, pořád jsem čekala, že obživne:). Bylo to napínavé a nečekané v porovnání s předchozími díly.

sabanka
10.02.2015 3 z 5

Uz je to moc dlouhe ,ale rozhodne byl dobry napad pridat alespon nejake postavy . U smrti nekolika hrdinu jsem brecela :D,ale budu muset hodne premyslet jestli ma cenu cist dalsi dil ;)

orangerose
04.02.2015 5 z 5

čím dál zajímavý díl , knížka je plná akce , líbila se mi mocccc :D
sakra já už chci další díl mít ruce (16 díl ) :D

Damonka18
21.01.2015

Už mě to nebaví. Přečetla jsem si asi 4 stránky a už jsem u toho usínala. Nechápu proč pořád dokola přidávají nové zloduchy nebo je ožijou. Pro mě je to odpad. Podle mého názoru to mělo skončit u Fantoma. Byl by to krásnej konec. Někdy v daleké budoucnosti si to možná přečtu. Možná!!!

Teraslík
24.11.2014 5 z 5

SPOILER!!!
Bohužel jsem si už přečetla, že Stefan umře takže to pro mě nebyla žádná novinka, ale i tak to bylo velice dojemné a smutné. Skvělá kniha. Doporučuji...

trynitrix
06.10.2014 4 z 5

Tak tady jsem si blbě naběhla že jsem si omylem přečetla kousek anonce dalšího dílu takže jsem si zkazila čtení této knihy vrrr protože jsem pořád myslela na to jak to dopadne :-/ Ale jinak opět příběh napínavý akční a pár zvratů nečekaných takže teď už se to bude jen vyostřovat, jsem zvědavá co nám nová pokračování přinesou.

SelenaDemi428
03.10.2014 5 z 5

Tnehle díl byl podle mě nejlépe napsaný ze všech. Bylo to napínavé každým písmenkem. Bylo tu i hodně umírání, zvlášť ta poslední smrt a také její "činitel" mě doslova překvapila. Myslím si ale, že i tato postava dlouho nevydrží mrtvá.

Dandulka
18.08.2014 5 z 5

Konec byl moc smutný, málem jsem ho ani nedočetla, ale nakonec jsem to zvládla. Jsem moc zvědavá na pokračování, tohle přece nemůže být konec!

Jahoda197
14.08.2014 4 z 5

Tak schválně, jak dlouho vydrží Stefan mrtvý?

pro dospívající mládež (young adult)

Lisa Jane Smith
americká, 1965