Vzkříšení

Vzkříšení https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170188/bmid_vzkriseni-tKZ-170188.jpg 4 199 26

Nejhrozivější z Prvorozených upírů Klaus byl přivolán z temnoty a začíná šířit zkázu v kampusu školy. Elena se společně s ostatními pouští do nerovného boje. Klaus se jí a Stefanovi chce mstít za to, že se ho pokusili již dříve zničit. Podaří se zlo porazit jednou provždy? Co když se najednou objeví Stefanova první láska Katherine?... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fragment (ČR)

Destiny Rising , 2012

Charmedka
28.06.2020 3 z 5

Tenhle díl mohl být klidně poslední a ony jsou další díly, nechápu.

Jak jsem psala, třináctý díl byl jeden z nejlepších, vlastně úplně nejlepší. Tenhle nebyl o tolik horší, četlo se to dobře. Každá kapitola byla čtivá, nenudila jsem se. Kniha obsahovala spoustu napětí, akce a zápletek. Přesto ale trošku poklesla. Začala jsem také znovu sledovat seriál a opravdu se to hodně odlišuje. V seriálu zbožňuji Caroline a ta v knihách téměř není, jen zmíňka..

Příjemně mě překvapily postavy. Elena dospěla, konečně už ví, co chce a za to jsem hrozně ráda. Předtím mě akorát rozčilovala svojí nerozhodností. Vybrala si a stojí si za tím. Bonnie také vyspěla, není ukňouraná, ale naopak se z ní stává silný článek týmu. Posila v podobě vlkodlaků byla fajn. Díky bohu, že se jedná pouze o vlkodlaky a ne nějaké liškodlaky a podobné potvory, které byly v předchozích dílech.

h.belaiova
01.02.2020 5 z 5

Tento díl mě bavil.

Hoshi
16.03.2018 3 z 5

Ach ano, nevím co napsat, tak proč neoživit dávného nepřítele, vždyť je to dobrý námět na další knihu! Ne, tenhle díl byl předvídatelný již od začátku a nijak nepřekvapil. Ale už zbývají jen tři díly...

petra3242
23.11.2017 3 z 5

Nebylo to špatné čtení, nové postavy jsem si oblíbila, a tak mi bylo líto Chloe. Musím se smát nad tím, co zase autorka vymyslela s Katherine a Elenou.... Trochu přitažené za vlasy. Ještě, že už zbývají jen 3 díly :D

Věrulička
11.05.2017

Pořád přemýšlím, kdo je zrovna vyobrazen na těch obálkách...

Věrulička
07.05.2017

Tuto knihu jsem vyhrála v jedné soutěži. Sama bych asi nikdy po takovém druhu literatury nesáhla, ale musím říct, že jsem byla mile překvapená.

Mruskulka
25.03.2017 5 z 5

Další díl, který mohu zařadit do těch čtivých :-) Zajímavý děj

Vendulik
13.10.2015 3 z 5

Jsem velice zklamaná. Tyto díly už jsou pořád dokola.

Always a reader
17.08.2015 4 z 5

Teď s odstupem času už to nežeru zas tolik. Myslím, že tyhle knížky jsou tak pro 13 leté-v té době jsem je zbožňovala, ale teď už jsem si zvykla na jiné. Přes to dávám 4*, protože jsou to skvělé knížky.

Nagadir
12.02.2015 3 z 5

Znovuoživování nepatří mezi mé oblíbené kratochvíle v knihách (všeobecně i ve filmech atd.) ale i přes to má tenhle díl místy dobrou atmosféru, i když ne tak dobrou jako první čtyři knihy či Druhá šance a Fantom...
Hodnocení: 4,5/10

Teraslík
24.10.2014 5 z 5

Úžasný díl. Doporučuji.

trynitrix
03.10.2014 4 z 5

Další supr příběh o bandě :-D Svým způsobem i nepředvídatelný. I nové postavy které jsem si i oblíbila.Nevím čím to je ale teď mě deníky baví daleko víc než ty první díly to byl děs :-D Jen tady jsem se musela právě trochu rozpomenou jak to bylo v předchozích dílech s Klausem jelikož jsem si to už nepamatovala a měla jsem velké mezery ale v průběhu mi to nějak došlo :-D

SelenaDemi428
25.09.2014 5 z 5

Jeden z nejnapínavějších dílů série! Hodně věcí mě překvapilo - od Elenina osudu a propojení s Katherine až po nečekané zvraty! Tímto dílem bych celou sérii klidně i zakončila, ale už čtu 15.díl a jsem zvědavá, o čem bude :).

Betnka81
18.08.2014 4 z 5

Další dobrý díl a souhlasím s ostatními troch moc dílů na jednu sérii

ivzu77
30.07.2014 4 z 5

Mám tyto knihy docela ráda, zároveň sleduji i seriál s výborným hereckým obsazením, ale nemohu tyto dvě věci porovnávat, jelikož jsou knihy brané jako předlohy, ale každá verze ( kniha / serál ) si jdou svou cestou. A proto mne baví oba směry.
Přečetla jsem všechny její knihy a u žádné jsem se nenudila.

Ronnie68
11.07.2014 4 z 5

Kniha nebyla špatná, i když zprvu se mi do ní vůbec nechtělo, protože už upíry zas tak v lásce nemám. Ale četla se mi dobře. Podle mého názoru mohla autorka touto knihou sérii ukončit, jelikož je na konci šťastný konec Eleny a Stefana.

Karoli282
28.06.2014 4 z 5

Jako samotný díl dobré, ale už mě unavuje ta spousta dílů.

Charmedka
08.06.2014 3 z 5

Jahoda197: Nešlo by to bez těch spoilerů? Tohle je úplně to nejhlavnější v knize a teď chudák čtenář si to hned může přečíst u prvního komentáře a knihu už číst nemusí, protože to nejlepší už stejně ví. :-/

Jahoda197
02.03.2014 3 z 5

Katherine je Elenina sestra? Klaus se dá zabít Eleninou krví? no, dál už to radši komentovat nebudu, i když seriál poslední dobou za moc nestojí, pořád lepší než knížky (tohle je můj názor, nikomu ho nevnucuju). Každopádně jsem ráda že jsem si všechny knížky přečetla a objevila zas něco nového.

orangerose
25.02.2014 5 z 5

napínavý děj plný akce, dobré pokračování , těším se na další díly :)

pro dospívající mládež (young adult)

Lisa Jane Smith
americká, 1965