Vzkříšení

Vzkříšení https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170188/bmid_vzkriseni-tKZ-170188.jpg 4 199 26

Nejhrozivější z Prvorozených upírů Klaus byl přivolán z temnoty a začíná šířit zkázu v kampusu školy. Elena se společně s ostatními pouští do nerovného boje. Klaus se jí a Stefanovi chce mstít za to, že se ho pokusili již dříve zničit. Podaří se zlo porazit jednou provždy? Co když se najednou objeví Stefanova první láska Katherine?... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fragment (ČR)

Destiny Rising , 2012

Cat-Ance
15.02.2014 5 z 5

Návrat ke starým dobrým časům.To zabití Klause ,ale mohlo být přece jen o trošku drsnější.Pokud jste přečetly i předchozí díly ,čeká vás příjemné překvapení.

vaili
17.01.2014 4 z 5

Tak zápletky fajn, slušné počtení, ale ty řeči Stefana a Elen jsou na mě moc přeslazené :)

Dandulka
09.01.2014 5 z 5

Vypadá to na úplný konec série, i když, kdo ví? Třeba autorka spáchá další pokračování. To by bylo moc fajn, Necháme se překvapit.

Adulina12
18.12.2013 4 z 5

Co si budem nahlávat, Upíří deníky už dávno nejsou tím co bývaly v prvních třech dílech, u kterých měly skončit. Ale tenhle díl je zase takovým světlejším návratem ke kořenům, řekla bych. Konec se mi líbil a doufám, že tohle už bude poslední díl.. protože většinou to bylo tak, že když to vypadalo na definitivní konec a ještě přišli další díly, tak už to bylo horší.. Ale jak říkám, tenhle díl byl zase jednou vydařenější. :)

hradilovi.mk
02.12.2013 5 z 5

Krásná kniha. Jsem zvědavá zda bude další. Nevíte někdo???

hradilovi.mk
11.11.2013 5 z 5

tohle je poslední díl? nebo ještě nějaký bude?

pro dospívající mládež (young adult)

Lisa Jane Smith
americká, 1965