Ohrožení

Nový školní rok na univerzitě začíná pro Elenu opravdu skvěle - život se Stefanem je krásnější než kdy dřív, všechny své přátele má kolem sebe a vypadá to, že i Damon se konečně změnil. Když se však začnou z kampusu školy ztrácet studenti, rychle se šíří panika. Všichni včetně Eleny jsou ve velkém nebezpečí. Podaří se jim ochránit jeden druhého? Zlo je všudypřítomné a může zaútočit odkudkoli a na kohokoli......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/145127/ohrozeni-2Zd-145127.jpg 3.8171

Upíří deníky / Upírske denníky 13.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Fragment (ČR)

Hunters: Moonsong - Part I, 2009

Kniha Ohrožení

Hoshi
14.03.2018

Začátek knihy mě nebavil. Znovu jsem měla sto chutí knihu zaklapnout, ale řekla jsem si, že si přečtu celou sérii, a tak také učiním. Po nějaké době se stal příběh zajímavý, čtivý, ale Damon pro mě bude vždy první.

Mruskulka
21.03.2017

Tak tenhle díl si zaslouží 5 hvězdiček. Líbil se mi nejvíce za posledních několik dílů. Už se těším na další, doufám, že nebudou zklamáním jako díly předchozí :-)

Always a reader
09.07.2015

Všechny díly Upířích deníků se mi líbí. A tento není vyjímkou ;)

Nagadir
27.01.2015

Vzhledem k těm dějovýcm chybám, dalšího nudného řešení trojúhelníku DamonxElenaxStefan, naivního idylického vysokoškolského života, musím tuhle knížku prohlásit za o něco horší než předešlé dvě (Druhá šance a Fantom), nicméně i tak mě konec vcelku bavil.
5/10

KatChiss
27.01.2015

Myslela jsem si, že už tuto sérii nebudu číst. Ze začátku mě moc nebavila, děj byl úplně jiný, než který jsem znala ze seriálu. Ale potom jsem si uvědomila, že to je právě to, co by se mi mělo líbit. Že i když je příběh stavěn na stejných postavách, v každém příběhu se to vyvíjí jinak. Proto se mi zase začala tato série líbit.

Tento díl se mi obzlváště líbil. Byl plný dobrodružství, adrenalinu a zároveň lásky.
Bonnie poznala - konečně - kluka, který se jí líbí. Ale její kamarádky ho neschvalují. Něco se jim na něm nelíbí. Ale co? Nechci vám to prozrazovat.

Meredith našla novou kamarádku. Za tak krátkou dobu se hodně sblížily. Byly si blízké také svou minulostí. Bohužel o ni Meredith brzy přišla, škoda.

Elena je opět se Stefan, jaké to klišé. Bože. Ale zase si nachází cestu zpět k Damonovi. I když chápu, že to pro ni musí být těžké. Po tom, co o něm zjistila. Ale na druhou stranu, je to přeci Damon. A zachránil jí život.

A nakonec Matt - normální modrooký kluk. Ale něco na něm musí být výjimečného, když ho chtějí přijmout do tajného a zároveň velice populárního spolku. Měl by tam chodit? Úplně sám? Když se v kampuse ztrácejí studenti? A co se stane, když tam půjde?

Terinka14
06.01.2015

Velmi pěkná kniha, ale určitě ne nejlepší

Vendulik
16.10.2014

Z této serie po dlouhé době pořádná kniha. Moc se mi líbila. Má super děj. Hltala jsem každou stránku.

trynitrix
30.09.2014

Takže daší nové dobrodružství partičky tentokrát na vysoké a zase dějí divné věci. Tentokrát to taky bylo napínavé, četla a četla jsem abych se dozvěděla co a jak :-) závěr mnooo nechte se překvapit ja čuměla :-D