Tajemství upírů

Šestnáctileté Poppy zbývá pár týdnů života. Trpí rakovinou slinivky a není šance na vyléčení. Její dlouholetý přítel James jí nabídne řešení. Tím však poruší přísné zákony Říše temnot a teď ho čeká trest za vyzrazení tajemství a za lásku k člověku. Bude mít Poppy dostatek odvahy, aby se dobrovolně stala upírem? Podaří se jim společně uniknout před nejhorším trestem? První díl tajemné série Říše temnot....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135715/rise-temnot-tajemstvi-upiru-135715.jpg 3.9336

Říše temnot 1.

Horory, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Secret Vampire, 1996

Kniha Tajemství upírů

adelinka

Tak toto som nečakala, že v mojom veku siahnem aj po takejto knihe. Ale nezvykne mi prejsť kniha rukami, žeby som neprečítala. A na prekvapenie na oddych bola super. Tak isto aj druhá časť.

romca4180

Za mě by mohla být kniha víc rozepsaná.. Tenhle příběh měl spád, jen to chtělo aspoň na dva díly, aby to nebylo takové šup šup a je konec

Marie022
10.08.2021

Mám doma všech osm dílů téhle úžasné série a kdykoli nevím co číst je to záruka že se do knížky začtu a skoro jedním dechem ji zhltnu.

sykorka14
12.08.2020

Tato série je i po několika letech má nejoblíbenější. Četba je napínavá a hltala jsem každé slovo až do úplného konce.

evineckY
06.07.2020

Zatím to nevypadá špatně :-)

VcelkaMaja157
23.05.2020

Už si jen ledvá vzpomínám na to o čem ta kniha byla. Knihu jsem četla minulé léto a pamatuji si že mi na začátku dávala zabrat, abych se k ní vrátila a dala jí ještě šanci. Ale pak mě začala bavit a slupla jsem ji jak malinu. Pamatuji si že jsem chtěla pokračování, ale když jsem se dozvěděla že není o stejných postavách už jsem se na další díly nepodívala.

blackdarkness
25.01.2020

Lehké, rychlé čtení, chytlavý příběh a sympatické postavy. Těším se na další díly :)

oluskace
26.06.2019

Další super série. Nenáročné, a ted na to léto úplně ideální čtení. Autorka je prostě super. Miluju ji :)