Tajemství upírů

Šestnáctileté Poppy zbývá pár týdnů života. Trpí rakovinou slinivky a není šance na vyléčení. Její dlouholetý přítel James jí nabídne řešení. Tím však poruší přísné zákony Říše temnot a teď ho čeká trest za vyzrazení tajemství a za lásku k člověku. Bude mít Poppy dostatek odvahy, aby se dobrovolně stala upírem? Podaří se jim společně uniknout před nejhorším trestem? První díl tajemné série Říše temnot....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/135715/rise-temnot-tajemstvi-upiru-135715.jpg 3.8302

Říše temnot (1.)

Horory, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

Secret Vampire (1996)

Kniha Tajemství upírů

oluskace

Další super série. Nenáročné, a ted na to léto úplně ideální čtení. Autorka je prostě super. Miluju ji :)

TerísekTerka

Taková lehká upíří romanťárna... :) Pro přečkání prázdnin ideální - nenáročné, krásně napsané a čtivé. Už jsem se potřebovala dostat k nějaké pohodové knížce, u které bych zase nebrečela. ':D Rozhodně doporučuju a těším se, až si přečtu další díly!

nikiss76

Říše temnot je velmi čtivá fantasy série knih spíše pro mládež. Po přečtení prvního dílu jsem viděla, že stylisticky není kniha nijak náročná, proto jsem již další díly četla v angličtině. Pro ty co by si chtěli přečíst něco lehčího z žánru fantasy v angličtině, tak tyto knihy jsou dobrou volbou. Knihy jsou krátké , dobře se čtou, zkrátka neurazí. Celkově se mi líbily, ale je to takové opravdu lehčí čtení.

Andynka

Těžko se hodnotí prvni díl. Vše zde bylo hrozně rychlé, že jsem si nestihla uvědomit ani ,že je konec. Ale zase ma to myslím 7 dílu, tak možná díky za to. Doufám, že se vše rozjede v dalších dílech a budu mít možnost vice poznat Říši temnot.

Denča23

Pěkná knížka, bavila mě. Na začátku trochu smutnější, když se dozvěděla, že umírá. Určitě si ji přečtěte. :)

meibi67
21.10.2018

První polovina knihy mě nudila, než se konečně Poppy stala upírkou... Potom už jsem četla se zatejeným dechem... Proto jen tři hvězdy ;)

marta14
23.07.2018

Skvělá odpočinková fantasy. I když téma rakovina není zrovna veselé. Přesto byla podle mě kniha skvělá a dost mě bavila. Původně jsem chtěla dát čtyři hvězdičky, ale ten konec to napravil. Doporučuji a už se těším na další díl. Jen se mi nechce tak brzy loučit s těmito hrdiny. Jamese jsem si oblíbila :).

Laughtubbe
16.05.2018

To je milá oddechovka. Nic složitého ani urážlivého. Ideální na cesty. Příběh mě bavil a myslím si , že fantasie autorky je nekonečná. Poprvé jsem se setkala s kombinací rakovina a upíři. Nebylo to zlé. Už dokupuji sérii. Snad si to také někdo přečte, je to fajn :)