Pasajda Pasajda komentáře u knih

Faja Faja Petra Stehlíková

Tahle série je moje srdeční záležitost! Prostě jí miluju. Ani pasáž v nížinách mi nijak nevadila. Přinesla spoustu zajímavých informací. Ale tak jako všichni už jsem se taky těšila do Duvalského pohoří. Ale teď fakt nevim, jak to vydržim do dalšího dílu:-(

28.12.2017 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Nemám slov. Nádhera! Úžasné! Ač fantasy běžně nečtu, tak tohle mě fakt nadchlo. Nutně potřebuju pokračování co nejdřív!!!

04.04.2017 5 z 5

Úzkosti a jejich lidé Úzkosti a jejich lidé Fredrik Backman

Jako vždy parádní počtení. Fredrik Backman je moje srdcovka. Doporučuji.

13.07.2020 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

(SPOILER) Díky závěru, který byl hooodně přitažený za vlasy (a už tak průměrnou knížku stáhnul ještě níž) musím říct: "doufám, že si něco podobného zase dlouho nepřečtu."

22.08.2021 odpad!

Knížka se četla poměrně dobře a pokud člověk není úplný fanatik a vezme si z ní jen to, co je pro něj přínosem, tak myslím, že jí můžu doporučit.

09.10.2020 3 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Nádherná knížka. Mě dostala z těch dosavadních tří od autora nejvíc. Doporučuju!

08.09.2017 5 z 5

Geniální přítelkyně Geniální přítelkyně Elena Ferrante

Vůbec mě to neoslovilo. Dočetla jsem jen silou vůle.

05.01.2022 1 z 5

My proti vám My proti vám Fredrik Backman

Paráda! Lepší než Medvědín. Autor je moje srdcovka. Doporučuju.

16.05.2019 5 z 5

Neříkejte mi Izmael Neříkejte mi Izmael Michael Gerard Bauer

Paráda! Doporučuju všem. A to už dávno nejsem cílová skupina. Absolutně souhlasím s komentářem helusa2.

26.02.2018 5 z 5

Slunce zapadá na východě Slunce zapadá na východě Věra Nosálová

Kniha, kvůli které jsem se tu zaregistrovala. Jedinečná, silná!

18.09.2014 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Pro mě první a zároveň poslední přečtená kniha od autorky. Nějak mě to nevtáhlo, nenadchlo.

22.03.2023 1 z 5

Do tmy Do tmy Anna Bolavá (p)

Tohle je přesně jedna z těch knih, které mě absolutně minuly. Asi jsem moc jednoduchá.

30.04.2021 odpad!

Tajemství letního odpoledne Tajemství letního odpoledne Kate Morton

Tak tohle není můj šálek kávy. Prostě mě to neoslovilo. Ve 3/4 odloženo nedočtené.

06.10.2020 1 z 5

Sněhurka jablka nebaští Sněhurka jablka nebaští Petra Stehlíková

Dostala jsem přesně to, co jsem čekala: svižnou, vtipnou, docela dost peprnou a originální oddechovku:-) Pobavila jsem se a budu se těšit na další autorčiny počiny:-D

19.06.2017 4 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

První kniha od autora. Četla se sama, mělo to tah. Jen mi vadilo, že čtenář neměl vůbec šanci odhalit vraha a tak mi závěr přišel lehce nedotažený. Nicméně přečtu určitě i další "carterovky".

28.08.2017 4 z 5