Sněhurka jablka nebaští

Pro Charlie Ever Watkinsovou je život jedna velká zábava. Slova jako zodpovědnost, ambice nebo sport považuje za sprosté výrazy, které by se měly vyslovovat šeptem. Nebo vůbec. Nejdřív řeže a pak hledá metr. Občas. Volný čas tráví vysedáváním se svými stejně uvažujícími přáteli po barech a v opileckém stavu se sází o všechno možné. Dost často prohrává a tak není divu, že její život tvoří řada po sobě jdoucích průšvihů. Jednoho dne ovšem přijde sázka, která se jí vymkne z rukou…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344908/big_snehurka-jablka-nebasti-DbV-344908.jpg 3.8137

Kniha Sněhurka jablka nebaští

Souteska
10.09.2022

Děj knihy byl sice ujetý, dost neuvěřitelný, ale místy jsem se chechtala nahlas a vlastně je to jedna z mála knih, kterou jsem se prosmála od začátku do konce. Autorku miluji z Naslouchačské série, její styl, jazyk, pestrost a spád příběhů je pro mě lahůdka.
Doporučuji knihu všem, co chtějí pobavení a čtivý děj.

kuruteku
24.08.2022

Ta samá autorka Naslouchače? Opravdu? Jazyk velmi čtivý, ale příběh velmi zvláštní - jakoby na pozadí pohádky o Sněhurce hodně erotické se pokoušela napodobit Bena Aaronovitche. V každém případě je sága o sklenářích dál a výš.

babystar
10.08.2022

Příběh o tom, že "odříkaného chleba největší krajíc". Zpočátku jsem sice přemýšlela, co jsem si to vlastně koupila, ale pak jsem autorčinu stylu přišla na chuť a výborně jsem se pobavila. Hlavní hrdinka byla opravdu praštěná, ale její myšlenkové pochody neměly chybu. Byla by to výborná filmová crazy komedie.

Ticiana
01.08.2022

Tohle bylo tak ulitly a skvely. Moc jsem se pobavila. Za mne by klidne mohla byt kniha i delsi. :)

Werrys
31.10.2021

Knížka se dobře a rychle četla. Pobavila mě, má spád, není složitá, příjemná oddychova. Spíš pro mladší ročníky :-)

Fluencia
16.06.2021

Chytlavá četba, za 2-3 máte přečtené.

cafenoir
12.05.2021

Doporučuji jako vtipnou oddechovku, pokud už vám splývají všechny ty Sophie Kinselly a zároveň nejste příliš úzkocitní. Děj se dá sice predikovat od první strany, ale o to až tak moc nejde. Knihu drží hlavně dialogy, pro někoho možná až vulgární, ale o to blíž realitě. Já jsem se tedy bavila královsky a o to, myslím si, v tomto žánru jde.

Zdenas5
13.03.2021

Ulítlá kniha vhodnější asi pro jinou věkovou kategorii než jsem já, ale nakonec i mě docela pobavila.