Koupit knihy

Petra Stehlíková

česká, 1976


Nahrávám...

Nová kniha

Tudy na hrad

Tudy na hrad - Petra Stehlíková

Lomliš. Zapomenutá vesnička na rozhraní dvou okresů, skrytá v lesích jen pár kilometrů od světa, který díky kulturním památkám prosperuje. Kdo by tam chtěl žít? Nikdo. Zv... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Rozhovor pro Databázi knih

Petra Stehlíková: Konec jsem měla vymyšlený jako první

Petra Stehlíková: Konec jsem měla vymyšlený jako první
Petře Stehlíkové v nakladatelství Host vyšel před pěti lety román ... celý text

Populární knihy

/ všech 10 knih

Komentáře (25)

KnihoSny
30.08.2022

Také za mě paní Stehlíkové patří velký dík za dokonalí svět v serii Naslouchač a těším se na další pokračování:)

cathyblack
03.05.2021

... za me je Stehlikova proste nejlepsi tvoric sveta tady u nas. Ukazte mi jinyho ceskyho fantastu, kterej zvladl vic originalni svet! Nejde to, co? Chacha!
Za me palec nahoru a kdyby ke svetu naslouchacu vzniklo neco jako bible tohodle sveta, hned kupuju. Je to proste prohnily neskutecnou fantasii!

EvikU.
03.05.2021

Děkuji Petro, že jsem Vás mohla poznat přes knihu Naslouchač. Vrhám se i na další Vaše knihy. Kniha mě pohltila a já byla v ní. Slyšela jsem zpívat reteu a viděla barevný štít. Díky moc. A všem doporučuji. Autorku dávám do oblíbených.

maryska09
13.04.2021

Prosím nemá někdo 2. díl ze série Zrozena z popela - Pohlcena plameny? Není nikde k sehnání. Ráda bych si to přečetla a pak knížku vrátím.

weisbach
06.04.2021

Naprosto skvělé. Těším se na Nastereu.

shelma
03.04.2021

Oba první díly série Naslouchače mě naprosto pohltili a o příběhu přemýšlel i když jsem zrovna nečetl. Mám štěstí, že třetí díl vyjde už brzy. Tak sem s ním!

stojinek
13.01.2021

Právě jsem jedním dechem dočetla oba dva díly....a už aby byl duben!!!
Opravdu poutavá fantasy s dějem, ale i pasážemi na zamyšlení.

martin2982
17.10.2020

po dočtení Naslouchač a Faja se nemůžu dočkat dalšího dílů a doufám že si neokoušu nechty ty následující 3-4 měsíce:-). Autorka těmito knihami stvořila opravdové umělecké dílo a s nadšením jsem se ponořil do jejího fantastického světa. Je to skvěle vyprávěné....je tam napětí, záhady, lidské hodnoty, nadčasová témata nad civilizací a lidskou společností. Hned první den běžím koupit další díl....paní Stehlíková...děkuju.

1