koupit knihy

Petra Stehlíková

česká, 1976

Nahrávám...

Nová kniha

Nasterea

Nasterea - Petra Stehlíková

Druhý návrat do temného světa, kde se na pravdu a naději už téměř zapomnělo… Omstakland byl napaden. Člověk, kterému Ilan zachránila život, rozpoutal peklo. Ilan se n... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Rozhovor pro Databázi knih

Petra Stehlíková: Konec jsem měla vymyšlený jako první

Petra Stehlíková: Konec jsem měla vymyšlený jako první
Petře Stehlíkové v nakladatelství Host vyšel před pěti lety román ... celý text

Populární knihy

/ všech 9 knih

Komentáře (24)

cathyblack
03. května

... za me je Stehlikova proste nejlepsi tvoric sveta tady u nas. Ukazte mi jinyho ceskyho fantastu, kterej zvladl vic originalni svet! Nejde to, co? Chacha!
Za me palec nahoru a kdyby ke svetu naslouchacu vzniklo neco jako bible tohodle sveta, hned kupuju. Je to proste prohnily neskutecnou fantasii!

EvikU.
03. května

Děkuji Petro, že jsem Vás mohla poznat přes knihu Naslouchač. Vrhám se i na další Vaše knihy. Kniha mě pohltila a já byla v ní. Slyšela jsem zpívat reteu a viděla barevný štít. Díky moc. A všem doporučuji. Autorku dávám do oblíbených.

maryska09
13. dubna

Prosím nemá někdo 2. díl ze série Zrozena z popela - Pohlcena plameny? Není nikde k sehnání. Ráda bych si to přečetla a pak knížku vrátím.

weisbach
06. dubna

Naprosto skvělé. Těším se na Nastereu.

shelma
03. dubna

Oba první díly série Naslouchače mě naprosto pohltili a o příběhu přemýšlel i když jsem zrovna nečetl. Mám štěstí, že třetí díl vyjde už brzy. Tak sem s ním!

stojinek
13. ledna

Právě jsem jedním dechem dočetla oba dva díly....a už aby byl duben!!!
Opravdu poutavá fantasy s dějem, ale i pasážemi na zamyšlení.

martin2982
17.10.2020

po dočtení Naslouchač a Faja se nemůžu dočkat dalšího dílů a doufám že si neokoušu nechty ty následující 3-4 měsíce:-). Autorka těmito knihami stvořila opravdové umělecké dílo a s nadšením jsem se ponořil do jejího fantastického světa. Je to skvěle vyprávěné....je tam napětí, záhady, lidské hodnoty, nadčasová témata nad civilizací a lidskou společností. Hned první den běžím koupit další díl....paní Stehlíková...děkuju.

Christine97
05.07.2020

Naslouchač a Faja patří mezi ty nejlepší fantasy počiny, co jsem za dlouhou dobu četla. Autorka dokázala vytvořit velice propracovaný svět (který má neskutečnou hloubku) a spolu s tím fascinující příběh s postavami, které si postupně zamilujete. Pokud bude Nasterea aspoň stejně tak dobrá jako předchozí díly, tak se nebojím tvrdit, že se celá tato série stane kultovní záležitostí.

1