Petra Stehlíková

česká, 1976 statistiky · web

Nahrávám...

Brzy vyjde

Nasterea

Nasterea - Petra Stehlíková

Omstakland byl napaden. Člověk, kterému Ilan zachránila život, rozpoutal peklo. Ilan se na poslední chvíli podařilo rozluštit dávnou větu i její smysl. Objevila cestu. A ... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 9 knih

Komentáře (18)

Přidat komentář
martin2982
17. října

po dočtení Naslouchač a Faja se nemůžu dočkat dalšího dílů a doufám že si neokoušu nechty ty následující 3-4 měsíce:-). Autorka těmito knihami stvořila opravdové umělecké dílo a s nadšením jsem se ponořil do jejího fantastického světa. Je to skvěle vyprávěné....je tam napětí, záhady, lidské hodnoty, nadčasová témata nad civilizací a lidskou společností. Hned první den běžím koupit další díl....paní Stehlíková...děkuju.

Christine97
05. července

Naslouchač a Faja patří mezi ty nejlepší fantasy počiny, co jsem za dlouhou dobu četla. Autorka dokázala vytvořit velice propracovaný svět (který má neskutečnou hloubku) a spolu s tím fascinující příběh s postavami, které si postupně zamilujete. Pokud bude Nasterea aspoň stejně tak dobrá jako předchozí díly, tak se nebojím tvrdit, že se celá tato série stane kultovní záležitostí.

6857
16. dubna

Naslouchač a Faja - řadím se k zástupům obdivovatelů. Rozhodně stojí za to si tuto sérii, ikdyž zatím nedokončenou, přečíst. Mírně sci-fi, trochu fantasy, nepatrně (?) dystopie, "vlastní svět", zajímavý příběh a rychle ubíhající děj (někdy možná až moc rychle na úkor vysvětlení okolností, ale velmi jednoduše se to dá přehlédnout). Moc se těším na dokončení, snad už se všechno objasní. Ale Ilan i pětadvacítka se mi budou opouštět hodně těžce.

TaLu
24. ledna

Začala jsem číst knihu Naslouchač. Je to moje první kniha od této autorky a hned ji ráda řadím mezi oblíbené spisovatele. Vytvořit fantasy, ve které nic nedrhne, svět je naprosto úžasně propracovaný a s originálními nápady v samotném ději, to vzbuzuje úžas. Navíc jde o českou autorku. Má fantazii a vypravěčský talent. Přeji ještě hodně takových knih. Dočetla jsem druhou knihu série Faja a potvrdila si, že paní spisovatelka spřádá příběh jako dokonalou pavučinu, cítila jsem se lapená a vtahována do děje. A těch myšlenek. Jen škoda, že nemohu vzít do ruky další díl. Už se moc těším a autorce děkuji.

barbora5554
07.08.2019

Vydání třetího dílu Naslouchače opět posunuto. Nejdřív se můžeme těšit v roce 2020 jak autorka potvrdila na fb

Alma.steffl
01.08.2019

Kdyby se narodila v anglofonním státu, byla by milionářka.
Že žánru na pomezí sf a fantasy jsem přečetla kde co. A Petru Stehlíkovou s Naslouchačem řadím k Herbertovi a Duně. Na rozdíl od něj, ale druhý díl nenudí. ;)

tabaluga
01.07.2019

Nejsem čtenář fantasy, ale pani spisovatelka svou sérii Naslouchac velmi překvapila.knihy měly spád.mé jediné přání je, si knihy pořídit i do své knihovny a velmi se těším na další díl...

barbora5554
14.04.2019

Na FB autorka potvrdila, ze treti dil vyjde na podzim 2019

1