Sněhurka jablka nebaští

Sněhurka jablka nebaští https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344908/bmid_snehurka-jablka-nebasti-DbV-344908.jpg 4 154 50

Pro Charlie Ever Watkinsovou je život jedna velká zábava. Slova jako zodpovědnost, ambice nebo sport považuje za sprosté výrazy, které by se měly vyslovovat šeptem. Nebo vůbec. Nejdřív řeže a pak hledá metr. Občas. Volný čas tráví vysedáváním se svými stejně uvažujícími přáteli po barech a v opileckém stavu se sází o všechno možné. Dost často prohrává a tak není divu, že její život tvoří řada po sobě jdoucích průšvihů. Jednoho dne ovšem přijde sázka, která se jí vymkne z rukou…... celý text

phedr
07.03.2018 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem, oddychovka pro zasmání. Stylem mi připomněla knihy od Madeleine Wickham (Sophie Kinsella) jejíž hrdinky jsou podobně ztřeštěné. Klidně by mohlo být pokračování

Opca
06.03.2018 5 z 5

Skvělá kniha přečtena jedním dechem

Lence
20.02.2018 5 z 5

Nikdy jsem se u knížky nesmála nahlas od začátku do konce, u této ano. Stala se mojí zamilovanou. Vřele doporučuji, je to balzám při hektických dnech :)

Makropulos
18.02.2018 4 z 5

Asi nejsem typický čtenář takovýchto knížek, ale protože paní autorku obdivuji za sérii Naslouchač, zkusila jsem to a nelituji. Skvěle jsem se bavila, užívala si ty potrhlé a ztřeštěné nápady, moc se mi líbilo to prokládání vyprávění tím, co se Charlie honí v hlavě, a dovedu si představit, že by v Americe podle této knížky natočili romantický YA film.

MrsHenush
18.02.2018 5 z 5

Super kniha, nevedela som sa od nej odtrhnúť a to som ju čítala do tretej rána :D ... Odporúčam prečítať

Lucie_D
14.02.2018 5 z 5

Jestli se chcete zasmát tak toto je ta pravá kniha pro Vás. Opravdu úžasná vtipná kniha. Doporučuji

Katjushaa
18.10.2017 4 z 5

Knížku jsem přečetla během jednoho dne. Určitě je vtipná, ale já se přiznám, že některé části mi přišly až moc praštěné a neuvěřitelné, až mi to maličko kazilo dojem a neustálé opakování jednoho jména nebo spíš přezdívky mi od druhé poloviny knihy už lezlo dost na nervy. Ale možná to bylo právě tím, že jsem ji přečetla "na posezení" :)

LiLLu
19.08.2017 5 z 5

Tak tohle je prostě paráááda!!! Po přečtení prvních dvou stran jsem to věděla že to tam proste bude, presně můj šálek kávy:-D Velice ftipné dost peprné holka co se s tím nesere:-))) Nesnásím krásné hodne blbé nanynky ala 50odstínu, a tohle je presne pro mě!!! ohh díky paní spisovatelko více takových rázných sekaček s vodkou:-)))
jedno veliké mínus- proč je to tak hubená knižka??!!!
Jo a nejvic me pobavilo: ...kdyz me chtěl demaskovat....:-D jak tohle vymyslela? Nejlepsi!!!

Pasajda
19.06.2017 4 z 5

Dostala jsem přesně to, co jsem čekala: svižnou, vtipnou, docela dost peprnou a originální oddechovku:-) Pobavila jsem se a budu se těšit na další autorčiny počiny:-D

maxihrosik
02.06.2017 5 z 5

Tohle vyprávění o Sněhurce není sladká romance plná něžných vyznání a jemného humoru. Charlie má hodně komplikované rodinné vztahy a mohla by se snadno utápět v ufňukané sebelítosti, ale raději volí vzdor, provokaci, ironii a poměrně drsný humor. Je absolutní živel, nemá žádné velké životní cíle, chce se hlavně dobře bavit a užívat si života, nezkazí sebepitomější legraci, je přímá, vtipná a loajální, rychleji jedná než myslí, někdy šlape dost přes čáru a občas je na zabití, ale nikdy nenudí a její postřehy, glosy a hlášky jsou originální a trefné. Setkání s osudovým mužem je dost netradiční a odstartuje sérii událostí plnou komických situací, pomstychtivých intrik, podlých nápadů, bouřlivých výměn názorů a vzájemných invektiv. Styl humoru asi nesedne každému, ale já jsem se bavila a smála hodně, za což autorce moc děkuju.

humor romantika

Petra Stehlíková
česká, 1976
2016  92%Naslouchač
2017  93%Faja
2021  83%Nasterea
2012  79%Zrozena z popela
2017  76%Sněhurka jablka nebaští

Kniha Sněhurka jablka nebaští je v