Pasajda Pasajda komentáře u knih

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Pro mě první a zároveň poslední přečtená kniha od autorky. Nějak mě to nevtáhlo, nenadchlo.

22.03.2023 1 z 5

Geniální přítelkyně Geniální přítelkyně Elena Ferrante

Vůbec mě to neoslovilo. Dočetla jsem jen silou vůle.

05.01.2022 1 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

(SPOILER) Díky závěru, který byl hooodně přitažený za vlasy (a už tak průměrnou knížku stáhnul ještě níž) musím říct: "doufám, že si něco podobného zase dlouho nepřečtu."

22.08.2021 odpad!

Do tmy Do tmy Anna Bolavá (p)

Tohle je přesně jedna z těch knih, které mě absolutně minuly. Asi jsem moc jednoduchá.

30.04.2021 odpad!

Knížka se četla poměrně dobře a pokud člověk není úplný fanatik a vezme si z ní jen to, co je pro něj přínosem, tak myslím, že jí můžu doporučit.

09.10.2020 3 z 5

Tajemství letního odpoledne Tajemství letního odpoledne Kate Morton

Tak tohle není můj šálek kávy. Prostě mě to neoslovilo. Ve 3/4 odloženo nedočtené.

06.10.2020 1 z 5

Úzkosti a jejich lidé Úzkosti a jejich lidé Fredrik Backman

Jako vždy parádní počtení. Fredrik Backman je moje srdcovka. Doporučuji.

13.07.2020 5 z 5

My proti vám My proti vám Fredrik Backman

Paráda! Lepší než Medvědín. Autor je moje srdcovka. Doporučuju.

16.05.2019 5 z 5

Neříkejte mi Izmael Neříkejte mi Izmael Michael Gerard Bauer

Paráda! Doporučuju všem. A to už dávno nejsem cílová skupina. Absolutně souhlasím s komentářem helusa2.

26.02.2018 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Tahle série je moje srdeční záležitost! Prostě jí miluju. Ani pasáž v nížinách mi nijak nevadila. Přinesla spoustu zajímavých informací. Ale tak jako všichni už jsem se taky těšila do Duvalského pohoří. Ale teď fakt nevim, jak to vydržim do dalšího dílu:-(

28.12.2017 5 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Nádherná knížka. Mě dostala z těch dosavadních tří od autora nejvíc. Doporučuju!

08.09.2017 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

První kniha od autora. Četla se sama, mělo to tah. Jen mi vadilo, že čtenář neměl vůbec šanci odhalit vraha a tak mi závěr přišel lehce nedotažený. Nicméně přečtu určitě i další "carterovky".

28.08.2017 4 z 5

Sněhurka jablka nebaští Sněhurka jablka nebaští Petra Stehlíková

Dostala jsem přesně to, co jsem čekala: svižnou, vtipnou, docela dost peprnou a originální oddechovku:-) Pobavila jsem se a budu se těšit na další autorčiny počiny:-D

19.06.2017 4 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Nemám slov. Nádhera! Úžasné! Ač fantasy běžně nečtu, tak tohle mě fakt nadchlo. Nutně potřebuju pokračování co nejdřív!!!

04.04.2017 5 z 5

Slunce zapadá na východě Slunce zapadá na východě Věra Nosálová

Kniha, kvůli které jsem se tu zaregistrovala. Jedinečná, silná!

18.09.2014 5 z 5