Papimami Papimami komentáře u knih

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Nádherné na čtení dětem před spaní, jako maminka jsem si knihu moc užila ️

Mikeš Mikeš Josef Lada

První kniha čtená před spaním v roli maminky. Pohádka v TV se mi nelíbila, ale kniha je úžasná.

Zmije a křídla noci Zmije a křídla noci Carissa Broadbent

Jak už se mi poslední dobou stává, čím více vychvalovaná kniha, tím spíš mi nedělá problém ji odložit, nebo přeskočit odstavce.
Asi právě proto ji musí tak propagovat.
Každopádně, mě nejvíc bavila chladnost hlavní hrdinky, která zrcadlila výchovu a prostředí, kde vyrostla.
A konec se povedl.

07.03.2024 4 z 5

Podmanivý Podmanivý Jodi Ellen Malpas

Kniha mě bavila.
Nebylo to jen o pocitech hlavních postav aka. Milujeme mě X nemiluje mě, ale byla tam akce, napětí a okořeněný konec.
Vytkla bych jen chybějící čast, počínající chemie dvou postav, zamilovanost byla lusknutim prstu.

28.10.2023 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Přečteno jedním dechem !! ️
Žádné vedlejší příběhy, žádné zamotávačky.
Jen mě mrzí, že nevím jak by měl dle autorky pokračovat společný život ...

18.08.2021 5 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

Kniha mě chytla hned v prvních kapitolách. Postavy se vyvíjejí a dospívají, celkové má příběh příjemný spád. Bonusem pro mě je, že je příběh uzavřený.

05.08.2023 5 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Po knize jsem sáhla díky ověřené autorce, mě J.L.A. prostě baví, ale také mi to připomnělo mou oblíbenou trilogii Svůdné zlo.
Pozitivní pro mě byl fakt, že hlavní hrdinka Layla nebyla nejlepší ve všem co dělala. Zayne se mi jevil jako totální ulizanej svetromil a u Rotha bych ocenila více drzosti a vulgarismu, vzhledem k jeho pekelnému postavení.
Celkově byla kniha čtivá, nebylo moc zbytečné omáčky.

14.02.2023 4 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Fujtajb stalker (nerada čtu o ošklivých věcech, na to mám zprávy), ale ta uniforma mi to dost vykompenzovala.
Knihu jsem si opět moc užila.

30.11.2021 5 z 5

Vzhůru za slávou Vzhůru za slávou Soman Chainani

Hrozně mě irituje neschopnost hlavních postav.
V prvním díle nejschopnější žačka Agáta neumí nic, bojovník Tedros neustále buli, Sofie mocná čarodějka je akorát módní ikonou. Ještě že tam je ta trojice čarodějnic, jinak by byl příběh v trapu.
Jak mě knihy bavily tak další spád a neustále fnukani postav a neschopnost hlavních postav mě začíná nudit.

09.07.2021 3 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

A na scénu se vrátil "starej" dobrej ostrej Miles!

29.02.2024 5 z 5

Ta druhá Belle Ta druhá Belle Whitney G. (p)

Na konci knihy jsem si řekla: "Zase jsem se nechala nachytat".

13.02.2024 2 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Hravé, vtipné, s plynoucím děj a vývojem postav, které byly sympatické. Přesně to chci od knihy.

23.10.2023 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Knihu jsem spíš prolistovala než přečetla. V podstatě to nemá vůbec žádný děj. Jen sex, vcelku nuda.

14.05.2023 2 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Oproti prvnímu dílu, mě tento bavil od samého začátku. Dokonalost Poppy lehce pokulhávala, Casteel mě už nebere tolik jako v prvním díle, kdy byl pro mě šibalským zpestřením, ale opět mě baví vedlejší postavy a děj, který není jen o sexy dvou dokonalých lidí. Pro odpočinek příjemná čtivá kniha

16.02.2023 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Já takové "cajdaky" v téhle době plné negativních zpráv mám ráda. Někdo kouká na pohádky někdo je raději čte.

23.01.2022 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

První díl mě bavil víc. Byl zábavnější a byl to, po dlouhé době, zase jiný styl čtení. Druhy díl je hodně podobný v popisování pocitů a prožitků, což mi docela vadí.
Rozhodně si ale nenechám ujít další díly jen si mezi tím přečtu trochu jiný žánr.

22.11.2021 4 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Stejně dobrý jako druhý díl ️

14.08.2021 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Náhodně jsem sáhla v knihovně a druhý den jsem běžela pro druhý díl. Kniha je bez zbytečné omáčky a popisování. Kniha je čtivá zábavná a zajímavá. Opravdu doporučuji ️

14.08.2021 5 z 5

Maxipes Fík Maxipes Fík Rudolf Čechura

Krásné připomenutí Večerníčku

Poslední svobodný miliardář Poslední svobodný miliardář Pippa Grant

Romanticko komediální příběh s energetickou ženou a zlomeným zbohatlíkem, který po jejím boku odhaluje kouzlo života.
Předvídatelný příběh, který není fádní byť nese klišé romantických komedií.

10.02.2024 5 z 5