Papimami Papimami komentáře u knih

Podmanivý Podmanivý Jodi Ellen Malpas

Kniha mě bavila.
Nebylo to jen o pocitech hlavních postav aka. Milujeme mě X nemiluje mě, ale byla tam akce, napětí a okořeněný konec.
Vytkla bych jen chybějící čast, počínající chemie dvou postav, zamilovanost byla lusknutim prstu.

28.10.2023 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Hravé, vtipné, s plynoucím děj a vývojem postav, které byly sympatické. Přesně to chci od knihy.

23.10.2023 5 z 5

Vražedné pouto Vražedné pouto Tijan (p)

Nudné. Nebavil mě styl psaní, který mi přišel naprosto strohý a jednoduchý. Děj byl celkově absurdní a jen stěží se mu dalo věřit. Veškerá smyšlená chemie se objevila lusknutim prstu. Ich formu střídala er forma. Z části knihy, kterou jsem přečetla, jsem měla dojem, že autor chtěl rychle rychle psát o sexu, aby ukojil
touhu čtenářek o sexy mafiánovi, ale zapomněl na omáčku okolo.

21.10.2023 1 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

Kniha mě chytla hned v prvních kapitolách. Postavy se vyvíjejí a dospívají, celkové má příběh příjemný spád. Bonusem pro mě je, že je příběh uzavřený.

05.08.2023 5 z 5

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

Opět ta samá písnička jak v prvním díle. Děj se vleče a skoro se nic neděje. Irituje je oslovování rodičů tatínek a maminka, když ty děti k nim vlastně nemají téměř žádnou citovou vazbu.

04.08.2023 2 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Obyčejný příběh bez akce a nápadu. Průměrná kniha s mnoha stránkami o tom, jak se postavy cítí.

04.08.2023 2 z 5

Plamen v temnotě Plamen v temnotě Sabaa Tahir

První ani druhý díl mi nesedl. Vadí mi neustálé přeskakování mezi postavami a vleklé kapitoly o ničem. Další knihy z této série číst nebudu.

18.06.2023 1 z 5

Šance Šance Katy Evans

Dějová linka byla trochu víc propracovaná, než v prvním díle, ale v podstatě se tam neděje nic jiného. Celá kniha je jen popisem chtíče. To samé neustále dokola.

14.05.2023 1 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Knihu jsem spíš prolistovala než přečetla. V podstatě to nemá vůbec žádný děj. Jen sex, vcelku nuda.

14.05.2023 2 z 5

Třinácté znamení Třinácté znamení Elizabeth Briggs

Mám rozporuplné pocity. Líbil se mi nápad, ALE! Chyběl mi děj. Hrdince je 22 let, ale mentálně tak na úrovni 15ti létě holky, když jsem zjistila, že mám přečteno 90% knihy a stále nic, bála jsem se, že první díl bude jen o tom jak je nadržená a jak ji všichni ubližují. Zbytek knih přečtu jen ze zvědavosti, jestli se nám Ayla konečně dospěje.

25.04.2023 2 z 5

Koruna z kostí a zlata Koruna z kostí a zlata Jennifer L. Armentrout

První díl mě moc nezaujal. Ze začátku jsem byla zmatená o co vlastně jde, tak jsem skočila na konec knihy a přečetla si rovnou díl druhý, ze kterého jsem byla unešena, pak jsem si dala jedničku a celá natěšena se vrhla na třetí, která mě hrozně zklamala. Poppy mi začala hrozně vadit, její dokolanost Královna všehomíra vládkyně vesmíru ... Kdyby jí J.L.A. ubrala bylo by to to milejší a snesitelnější, Castel se stal druhořadou princeznou, chybí mi to jeho mužství z prvního dílu. Byla jsem ráda za Kierrana, který dostal více prostoru. Dej se moc táhnul a při popisováni zámku jsem se lekla, že čtu Zvoník od Matky Boží, kde je půlka knihy o popisu sloupů. Naštěstí to J.A. spravila na konci a já se na 4 díl moc těším. Poppy bude konečně bez Castla a dostanou prostor i další postavy.

16.02.2023 4 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Oproti prvnímu dílu, mě tento bavil od samého začátku. Dokonalost Poppy lehce pokulhávala, Casteel mě už nebere tolik jako v prvním díle, kdy byl pro mě šibalským zpestřením, ale opět mě baví vedlejší postavy a děj, který není jen o sexy dvou dokonalých lidí. Pro odpočinek příjemná čtivá kniha

16.02.2023 5 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Knihu jsem si vybrala díky autorce, její tvorba mě prostě baví a skvěle si u ní odpočinu. Prvních pár kapitol, byl pro mě děs. Byla jsem rozhodnutá, že knihu odložím. Nakonec převládla davová hysterie na FB, přeskočila jsem cca 300 stran a přečetla konec knihy, který mě zaujal natolik, že jsem šla rovnou na druhý díl a tento si přečetla až potom.
Poppy je až příliš dokonalá, Hawk typický sexy idol a ty jejich "rasy" ... do teď jsem v tom zamotaná co a jak se stvoří. Bavila mě, ale celá zápletka toho všeho, také škádlení a popichování. V této knize jsem si spíše oblíbila vedlejší postavy, stejně jako v dalších dílech.

16.02.2023 4 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Po knize jsem sáhla díky ověřené autorce, mě J.L.A. prostě baví, ale také mi to připomnělo mou oblíbenou trilogii Svůdné zlo.
Pozitivní pro mě byl fakt, že hlavní hrdinka Layla nebyla nejlepší ve všem co dělala. Zayne se mi jevil jako totální ulizanej svetromil a u Rotha bych ocenila více drzosti a vulgarismu, vzhledem k jeho pekelnému postavení.
Celkově byla kniha čtivá, nebylo moc zbytečné omáčky.

14.02.2023 4 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Po Dvorech jsem se na Trůny hrozně těšila, ale prostě mi to celé nesedlo.

19.11.2022 3 z 5

Hokejová pohádka Hokejová pohádka Jan Žáček

3 * jen za ilustrace jinak toto vážně NE.
Nezaujalo to mě jako čtenářku a ani syna jako posluchače.

02.11.2022 2 z 5

Dvůr stříbrných plamenů Dvůr stříbrných plamenů Sarah J. Maas

(SPOILER) Kdyby to bylo o polovinu kratší nic by se nestalo. Dost jsem přeskakovala, protože mě opakující se pasáže knihovna, cvičiště, sex už nebavily. A taky Ryasand tam byl trochu za bábovku.

16.10.2022 3 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Popisek knihy mě nezaujal, ba dokonce odpuzoval. Nakonec jsem se přece jen nechala, na základě hodnocení zde, přesvědčit a knihu jsem začala číst. Děj mě příjemně překvapil, stejně jako vývoj některých postav. Konec příjemně nalákal na další díl, který byl že všech nejlepší. Třetí díl jsem četla s nadšením, které v půlce pohaslo vzhledem k novým postavám a jejich nevysvětlitelnému chování ovšem konec to trochu vylepšil.

19.09.2022 5 z 5

Pohádky skřítka Medovníčka Pohádky skřítka Medovníčka Jan Lebeda

(SPOILER) Za mě velké NE!
Četla jsem tříletému. V první kapitole info, že po hadím kousnutí můžete umřít. V další umírá včela v pavoučí síti, pak umírá včela po hnojuvce nakonec i mravenčí miminka, když jim nechce dát skřítek med. Za mě moc smrti na pohádku.
Takové milé povídání před spaním no ‍️
Ilustrace jsou moc pěkné.

15.02.2022 1 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

Za mně nejslabší knížka od autorky

12.02.2022 3 z 5