papi papi komentáře u knih

Ostrov Lhářů Ostrov Lhářů E. Lockhart (p)

Knížka je napsaná velmi zvlaštním a odlišným stylem narozdíl od většiny knih. Popravdě nevím, co si o ní mám myslet... Ale klobou dolů před autorkou, protože tohle napsat, mít takovou představivost a talent popsat ruzné věci a situace, jen tak každý nemá.

24.01.2016 4 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Věděla jsem, že knížky je velmi dobře hodnocení, a tak jsem čekala opravdu hezký příběh, ale skutečnost předčila moje očekávání. Celá knížka je napsaná neuvěřitelně čtivě a nebylo snad jediné místo, kde bych se nudila, nebo si říkala, co to zas ta autorka vymyslela :). To, jak Stephanie Perkins vybíhala ta vhodná slova, pocity, dialogy, zápletky.....bylo prostě dokonalé. Opravdu pomocí slov perfektně vyjádřila danou situaci. Napsala to tak, jako kdy ona byla ty postavy, jako kdyby jimi žila. Opravdu psala tak, že nebylo těžké se do postavy nebo do situace vžít. Klobouk dolů! :)

04.01.2016 5 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Čekala jsem něco trochu jiného a asi i lepšího :)

15.11.2015 3 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Kouzelná série! :-D

17.07.2015 4 z 5

Kosti na popel Kosti na popel Kathy Reichs

Pro mě velké zklamání. Ale je pravda, že se mi tento žánr moc nezamlouvá a hodně mi tam vadila ta francouzská slova.

23.06.2015 2 z 5

Ready Player One - Hra začíná Ready Player One - Hra začíná Ernest Cline

Naprosto skvěle vymyšlená kniha! Ani jedna z těch 509 stránek mě nenudila :-D

18.06.2015 5 z 5

Jednou ano, dvakrát ne Jednou ano, dvakrát ne Cylin Busby

Knížka mi přišla taková trochu zmatená a prvky a situace, které tam byly, by určitě někomu přišly až geniální, ale u mě to tak nebylo. Čekala jsem milou oddechovku s trochou romantiky a se sympatickýma hlavníma hrdinama a to se mi moc nedostalo, ale určitě má knížka něco do sebe.

08.06.2015 3 z 5

Seznam tajných přání Seznam tajných přání Lori Nelson Spielman

Naprosto úžasná knížka! Krásná oddechovka, která se dobře čte! :-D

04.06.2015 4 z 5

Past Past Andrew Fukuda

Skvělé dokončení této úžasné triologie! Kdo ještě nečetl doporučuji!

26.04.2015 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Skvělá knížka! Pokud ještě někdo nečetl, tak doporučuji a doporučuji! :-D

12.04.2015 4 z 5

Papírová města Papírová města John Green

John Green je spisovatel, který podle mě do svých knih dává poslání. Poslání, na kterým přemýšlíte. Je to autor, který má na to, aby do knih napsal něco, co si zapamatujete. Jeho slova, popis, přemýšlení, které v knihách čtete je pozoruhodné a já přesto, že tohle byla má druhá přečtená knížka od něho, tak jsem si několikrát říkala, jak zrovna na tohle mohl přijít, jak ho zrovna napadly tyto výrazy.
Myslím si, že John Green má opravdu velký potenciál napsat knihu, která mi vyrazí dech, kterou budu muset číst pořád dál a dál, která se mi vryje pod kůži, ve které to poslání hned pochopím a mnoho mi dá...a já doufám, že si takovouto knihu jednou přečtu a John Green mi tak ukáže to, co už mnohým ukázal a já tak objevím to jeho kouzlo. Protože, ať už tato kniha měla mít jakékoliv poslání, tak já jsem ho nenašla celé a prostě nebyla určena mně, která ji tak neocenila.

28.02.2015 3 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Knížka je naprosto skvělá! Je to jedna z nich, díky které si uvědomíte, jaký máte život a štěstí. Moc doporučuji! Čte se sama :-D

07.02.2015 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Tohle bylo moje premiéra, co se této autorky týká, takže jsem se s jejím stylem a okouzlením setkala poprvé. Knížka je naprosto úžasná. Přemýšlela jsem, že jí dám čtyři hvězdičky. A asi jsem přemyšlela tak, protože jsem si řekla, že je to romantická knížka, která hlavním hrdinům přinese nějakou překažku, kterou překonají, ale pak se z nich stejně stane zamaílovaný páreček až navěky. Ale tato knížka nemá v sobě nic, co be se mi nelíbilo. Je hodně čtivá, Lake jsem si oblíbila, Will byl prostě... parádní postava, samozřejmě má v sobě pár klišé, ale ty mi poslední dobou vůbec nevadí a myslím si, že když je použije autorka a takovým nadáním, tka z toho nemůže vzniknout nic jiného, něž kniha, kterou si oblíbíte.

30.01.2015 5 z 5

Kořist Kořist Andrew Fukuda

Páni! Kniha mě opravdu překvapila. Autorka tam toho dal hodně - akce, napětí, tajemství, přemýšlení o pravém důvodu, o pravdě...
Upíry nemám moc ráda, ale tato kniha i celé série patří k mým hodně oblíbených knihám.
Hrozně moc se těším na závěrečný díl! Jsem zvědavá, co autor vymyslí! :-D

04.01.2015 4 z 5

Zamilované duše Zamilované duše Stacey Kade

První díl mi přišel trochu lepší. A hlavní postavy mi sedly v prvním díle víc.

13.12.2014 3 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Katka prostě válcuje!!! :-)

28.11.2014 5 z 5

Tichá žena Tichá žena Susan Angela Ann Harrison

Tento žánr nepatří mezi mé nejoblíbenější a asi to tak zatím i zůstane :-(

25.11.2014 3 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Všem kdo ještě nečetli doporučuji!!!

21.11.2014 5 z 5

Mise Mise Allen Zadoff

Knížka je opravdu hodně čtivá líbilo se mi, jak byl hlavní hrdina hodně popsán a mi jsme se tak mohly do jeho role lehce vcítit. Doporučuji!

13.11.2014 4 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Knížka je hodně čtivá a hodně dobře se čte. Ale, že je na knížce napsáno, že je to hororová četba pro řteníře od 16 - ti let teda nesouhlasím. Myslím si, že prává 16 a víš to hororové moc nepříjde.
A konec mě tedy trochu zklamal. Ale jinak rozhodně za sebe doporučuji!

09.11.2014 4 z 5