Zamilované duše

Alona Dareová - bývalá královna školního plesu a současná královna mrtvých - se vrátí ze záhrobí zpátky na tento svět a zjistí, že dělá něco naprosto nečekaného: pracuje. Místo aby se opalovala u bazénu (což byla její obvyklá prázdninová zábava, když byla živá), stará se o jiné zbloudilé duše. Jejím parťákem pro všechno tohle "pomáhání ostatním" je Will Killian: společenský vyděděnec, médium a kluk, na kterém Aloně záleží víc, než by se jí zamlouvalo....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166092/big_zamilovane-duse-mXr-166092.jpg 3.9151

Mezi nebem a zemí 2.

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

The Ghost and the Goth 2: Queen of the Dead, 2012

Kniha Zamilované duše

E.T.007
23.11.2022

Super pokračovanie so zaujímavou zápletkou. Trošku mi tam chýbalo viac spoločných chvíľ Willa a Alony, ale kvôli vývoju deja to tak asi muselo byť. Musím priznať, že prvý diel sa mi páčil o kúštiček viac, ale aj tak dávam päť hviezdičiek, lebo to bolo napínavé a bavilo ma to.

Barakoudel
13.09.2022

Druhý díl jsem četla hned po vydání. Od prvního dílu jsem ale stačila přečíst kvanta jiných knih, takže jsem děj trochu pozapomněla a měla problém se do děje zpět dostat. Příběh se mi ale tehdy líbil, bavil mě.

moma08
30.06.2022

Tenhle díl byl dost napínavý a to bylo dobře, jelikož mě to vtáhlo do děje a najednou byl konec.
Pravda je, že konec se mi moc nezamlouvá, takže jsem zvědavá na poslední díl.

petulkapeta
07.05.2022

,,To je dobrý. To bude dobrý," opakoval jsem pořád dokola a modlil se, abych neslyšel, jak naposled vydechla. Na představu světa bez Lily jsme si už zvykl. Ale bez Alony? Co bych bez ní dělal? I když mě někdy dohání k šílenství, já to v životě potřebuju - ji potřebuju.

Mě se to libi,paradni oddechovka,je to akcni romanticke...

knihomolka27
20.04.2022

(+ SPOILER) Tohle bude souhrnný komentář ke druhému i třetímu dílu

Upřímně si myslím, že by příběhu více prospělo, kdyby to nebyla série, ale jenom nějaká delší jedna knížka...jelikož ten začátek byl stejně nejlepší...dvojka byla z velké části jen taková vycpávková a to samé platí i pro trojku...prostě mi ty dva díly přijdou celkem zbytečné...a umím si představit, že by to končilo to jedničkou.

Dvojka i trojka má sice fajn nápady - zajímavý kontrast mezi organizací a jejím přístupům k duchům, a jinými médii, kteří se jim naopak snaží pomoct.... a mělo to i hezké pasáže, ale jako celek to moc nepůsobí jako plnohodnotná kniha, a celkově je to o dost nudnější než byla svěží jednička. Duchů je tam bohužel zase málo, a jejich případy jsou ze stolu smeteny příliš rychle a neefektivně...jednička se svými kreativními nápady uměla pracovat a rozvíjet je, ale ostatní díly v této cestě nejdou a docela selhávají jak v ději v tak v budování vztahu postav. Prostě si myslím, že ten námět není na tři knížky a nebo měl být detailněji zpracovaný...

Stojí tedy série za to?
Upřímně.....jednička určitě ano, dvojka možná, a trojku jsem dost přeskakovala. Jako celek za mě série funguje tak na 50 procent a bohužel se dostává do snadno zaměnitelného průměru, který s každým dalším dílem přestává čím dál tím víc bavit. A i ta cesta, kterou se nakonec série vydala, nebyla ta ve kterou bych doufala. Nejen, že byla dost prvoplánová, ale bohužel i trochu morbidní...nebylo by lepší to vyřešit nějak jinak.

Ana72154
12.11.2019

Za mě osobně byl lepší první díl, ale stejně mě čtení opět bavilo. Jsem zvědavá, jak to dopadne.

Liduka
20.10.2019

Opět skvělý díl, který hrozně rychle utekl. Musím si ale rýpnout, že první byl lepší. Každopádně jsem zvědavá jak to dopadne :-)

Makadamka
30.09.2019

Takova teen romantika, jednoduché, nenáročné čtení na dlouhe odpoledne, doporučuji, první díl byl sice lepší ale i tak, kniha se čte sama ani člověk nepozna že je na konci