Zamilované duše

Alona Dareová - bývalá královna školního plesu a současná královna mrtvých - se vrátí ze záhrobí zpátky na tento svět a zjistí, že dělá něco naprosto nečekaného: pracuje. Místo aby se opalovala u bazénu (což byla její obvyklá prázdninová zábava, když byla živá), stará se o jiné zbloudilé duše. Jejím parťákem pro všechno tohle "pomáhání ostatním" je Will Killian: společenský vyděděnec, médium a kluk, na kterém Aloně záleží víc, než by se jí zamlouvalo....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166092/big_zamilovane-duse-mXr-166092.jpg 3.9137

Mezi nebem a zemí 2.

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

The Ghost and the Goth 2: Queen of the Dead, 2012

Kniha Zamilované duše

Ana72154
12.11.2019

Za mě osobně byl lepší první díl, ale stejně mě čtení opět bavilo. Jsem zvědavá, jak to dopadne.

Liduka
20.10.2019

Opět skvělý díl, který hrozně rychle utekl. Musím si ale rýpnout, že první byl lepší. Každopádně jsem zvědavá jak to dopadne :-)

Makadamka
30.09.2019

Takova teen romantika, jednoduché, nenáročné čtení na dlouhe odpoledne, doporučuji, první díl byl sice lepší ale i tak, kniha se čte sama ani člověk nepozna že je na konci

SknihouVrukách
01.08.2018

Toto som nedočítala. Knihy vždy dočítam aj keď ma nebavia,ale tu som sa rozhodla pre odloženie knihy. Je to slabšie ako 1.diel, ktorý sa mi tiež nepáčil. Nebudem hodnotiť hviezdičkami, keď to nemám prečítané celé

Suou
10.01.2018

V tejto časti mi Alona naozaj začala vadiť...
Slabší diel série (tipický vyplňovací) + ten kult čo je tu len na oko aby bola zápletka.

janelka2
14.07.2017

Na to že je to pro děti a mládež se mi to líbilo a do této kategorie již rozhodně nespadám.Znovu to už ale číst nebudu. Ale rozhodně nelituji že jsem knihy četla.

Baraliska
26.12.2016

Krásný druhý díl této nádherné série. Když se začtete, ani si nevšimnete, že je už konec knihy. Stoprocentně ji doporučuji ;) :).

*Pájuše*
13.03.2016

Kniha byla svěží, živá a četla se na pohodu. Co mi tu ale strašně chybělo byly řízné odpovědi. Nicméně, nemyslím si, že bych z mého pohledu potřebovala další díl. Tenhle díl by s klidem mohl být závěrečný. Takový otevřeně neotevřený... :-)