Čekání na zázrak

Alona Dareová přebývá už přes měsíc v těle Lily Ally Turnerové. Lilyino tělo není tak aktraktivní, jako to její, a navíc se jí nedaří hrát sestru a dceru lidí, které skoro nezná. Trápí ji i to, že Will – na kterém jí záleží víc, než by chtěla – si přeje, aby se vrátila skutečná Lily. Stane se zázrak, Alona bude opět volná a Lily zůstane naživu? S pomocí duchařského média Malachiáše Velkolepého možná mají šanci na úspěch, ale odhalování pravdy se nelíbí tajemnému duchovi, který se před ničím nezastaví. I kdyby měl Alonu zničit......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174437/big_cekani-na-zazrak-3A0-174437.jpg 4.1104

Mezi nebem a zemí 3.

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

BODY & SOUL, 2012

Kniha Čekání na zázrak

Liduka
27.02.2020

Popravdě jsem si říkala, jak to asi dopadne, aby byly všichni spokojení a bylo to super a navíc i napínavé poté, co se tam objevila záporná postava. Rozhodně doporučuji celou sérii k přečtení.

Ana72154
13.11.2019

Škoda, že je to už poslední díl :-( Bylo by zajímavé, jak by tahle serié vypadala zfilmovaná...

nani_nka
30.05.2018

Síce nepatrím do vekovej kategórie ktorej je táto séria určená, tak sa mi príbeh o mediátorovi Willovi a mŕtvej roztlieskávačky Alony páčil. Jediná vec, čo mohla byť viac dotiahnutá je obsiahlejšie vysvetlenie Rádu, svetla a sveta duchov. Ale veľmi sa mi páčil vývoj postáv, či už ide o zvýšenie sebavedomia pri Willovi alebo Alonin prechod z povýšeneckého na milé, vďaka Bohu stále sarkastické dievča.

Suou
10.01.2018

SPOILERS DETECTION
No čakal som, že Alona odíde do "svetla", ale tento koniec je naozaj dobrý.
Naozaj nechápem čo sa mi na tejto sérii tak páčilo... ale asi treba čítať aj takéto knihy aby som sa mal na čom čudovať.

janelka2
14.07.2017

Na to že je to pro děti a mládež se mi to líbilo a do této kategorie již rozhodně nespadám.Znovu to už ale číst nebudu. Ale rozhodně nelituji že jsem knihy četla.

Horselen
16.07.2016

Místy se mi kniha zdála příliš zdlouhavá, ale možná, že to ovlivnily receze, které jsem již přečetla. Oceňuji, že v celé sérii byly zapojeni duchové místo jiných přízračných bytostí jako upírů, vlkodlaků atd. Celý děj byl poněkud nečekaný, poutavý, čtivý a stránky velice rychle ubíhaly :) Úplný závěr mě až tak nepřekvapil a jsem s ním spokojená, ale události, které se děly předtím jsem vážně nečekala. Také se mi líbilo, že kniha nebyla klasický dívčí románek. Odpočinula jsem si u ní a moc jsem si ji užila.

milunka21
11.06.2016

První dva díly byly mnohem lepší

muchomurka
29.04.2015

Uf, přečetla jsem to jen proto, že jsem chtěla vědět, jak to dopadne. Knížka měla 240 stran a víc než 200 stran byl příběh rozvleklý. To neustálé hloubání a přemýšlení, opakování předchozích dílů bylo nudné. Na odpolední oddych snad dobrý, ale rozhodně se k tomuto příběhu nevrátím.