Čekání na zázrak

Čekání na zázrak https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174437/mid_cekani-na-zazrak-3A0-174437.jpg 4 118 25

Mezi nebem a zemí série

< 3. díl

Alona Dareová přebývá už přes měsíc v těle Lily Ally Turnerové. Lilyino tělo není tak aktraktivní, jako to její, a navíc se jí nedaří hrát sestru a dceru lidí, které skoro nezná. Trápí ji i to, že Will – na kterém jí záleží víc, než by chtěla – si přeje, aby se vrátila skutečná Lily. Stane se zázrak, Alona bude opět volná a Lily zůstane naživu? S pomocí duchařského média Malachiáše Velkolepého možná mají šanci na úspěch, ale odhalování pravdy se nelíbí tajemnému duchovi, který se před ničím nezastaví. I kdyby měl Alonu zničit...... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

BODY & SOUL , 2012

E.T.007
25.11.2022 5 z 5

Skvelé zakončenie tejto trojdielnej série. Opäť super zápletka, nechýbala akcia a sledovať vzťah Alony a Willa ma bavilo. Až mi je ľúto, že je koniec. Podľa mňa je to veľmi vydarená duchársko-romantická YA séria a určite stojí za prečítanie.

moma08
30.06.2022 5 z 5

Poslední díl a mě mrzí, že to skončilo a já už si o těchto dvou hlavních hrdinech nepřečetu nic nového.
Ale abych byla upřímná, tak jsem si konec představovala jinak. Skončil dobře, ale mě se nelíbil

petulkapeta
09.05.2022 4 z 5

Fakt povedené zakončení serie,bylo to napinave skoro az do konce a konec byl super...moc pekna young adultovka

Liduka
27.02.2020 5 z 5

Popravdě jsem si říkala, jak to asi dopadne, aby byly všichni spokojení a bylo to super a navíc i napínavé poté, co se tam objevila záporná postava. Rozhodně doporučuji celou sérii k přečtení.

Ana72154
13.11.2019 5 z 5

Škoda, že je to už poslední díl :-( Bylo by zajímavé, jak by tahle serié vypadala zfilmovaná...

nani_nka
30.05.2018 3 z 5

Síce nepatrím do vekovej kategórie ktorej je táto séria určená, tak sa mi príbeh o mediátorovi Willovi a mŕtvej roztlieskávačky Alony páčil. Jediná vec, čo mohla byť viac dotiahnutá je obsiahlejšie vysvetlenie Rádu, svetla a sveta duchov. Ale veľmi sa mi páčil vývoj postáv, či už ide o zvýšenie sebavedomia pri Willovi alebo Alonin prechod z povýšeneckého na milé, vďaka Bohu stále sarkastické dievča.

Suou
10.01.2018 4 z 5

SPOILERS DETECTION
No čakal som, že Alona odíde do "svetla", ale tento koniec je naozaj dobrý.
Naozaj nechápem čo sa mi na tejto sérii tak páčilo... ale asi treba čítať aj takéto knihy aby som sa mal na čom čudovať.

janelka2
14.07.2017 4 z 5

Na to že je to pro děti a mládež se mi to líbilo a do této kategorie již rozhodně nespadám.Znovu to už ale číst nebudu. Ale rozhodně nelituji že jsem knihy četla.

Horselen
16.07.2016 4 z 5

Místy se mi kniha zdála příliš zdlouhavá, ale možná, že to ovlivnily receze, které jsem již přečetla. Oceňuji, že v celé sérii byly zapojeni duchové místo jiných přízračných bytostí jako upírů, vlkodlaků atd. Celý děj byl poněkud nečekaný, poutavý, čtivý a stránky velice rychle ubíhaly :) Úplný závěr mě až tak nepřekvapil a jsem s ním spokojená, ale události, které se děly předtím jsem vážně nečekala. Také se mi líbilo, že kniha nebyla klasický dívčí románek. Odpočinula jsem si u ní a moc jsem si ji užila.

milunka21
11.06.2016 4 z 5

První dva díly byly mnohem lepší

muchomurka
29.04.2015 2 z 5

Uf, přečetla jsem to jen proto, že jsem chtěla vědět, jak to dopadne. Knížka měla 240 stran a víc než 200 stran byl příběh rozvleklý. To neustálé hloubání a přemýšlení, opakování předchozích dílů bylo nudné. Na odpolední oddych snad dobrý, ale rozhodně se k tomuto příběhu nevrátím.

Terez.a
08.03.2015 5 z 5

3.díl výrazně vylepšil moje hodnocení celé série. Po druhém dílu, který mě zklamal a kde se polovinu knihy nic nedělo, nabízí závěrečný díl zvraty, emoce a napětí. :)

Nemesis Moriko
08.01.2015 4 z 5

Povedená oddechovka s nepříliš náročným příběhem. Trochu jsem se bála po tom, jak mě zklamal a velkou část nudil druhý díl, ale nakonec musím souhlasit s většinou - poslední díl je z série nejpovedenější :)

Rinoa18
27.09.2014

Milá a oddechová série. Pěkně si u ní odpočinete. :-)

Mishak
23.09.2014 4 z 5

Nejlepší díl z celé série... Skvělá oddychovka.. =) A ano, měla jsem na konci strach, že Alona odejde do světla, naštěstí se tak nestalo a jsem za to ráda =)... (sry za spoiler) Autorka se pěkně rozepsala a knížka stála za to =)
Jen mě dost mrzely veškeré překlepy a vynechaná písmenka =/ Není to chyba autorky, ale v knížce to dost zamrzí. Ale musím uznat, že jich v tomto díle již bylo podstatně méně.

LilianaFalcon
01.09.2014 3 z 5

Hezké, roztomilé... taková oddychovka. Upírů, andělů atd. už bylo dost návrat k duchům se mi líbí :-) Jo a četla jsem jen tenhle díl ;-)

Majča Mishix
14.08.2014

No, tak tato kniha byla asi nejlepší z celé této série!! Zajímalo mě jak se ALONA dostane zpátky do těla LILLY. Konec mě velmi mile překvapil!

Marthas
27.07.2014 4 z 5

Nebýt té spousty tiskařských chyb, jako jsou vynechaná slova, špatné koncovky atd. a někdy nadbytečného dumání o věcech, ve kterém jsem se trochu ztrácela, tak bych knize dala plný počet!! Autorka se už vypsala, jako by to z celé té knihy nějak dýchalo, a slušně to završila!!

orangerose
25.07.2014 5 z 5

krásné zakončení této série mezi nebem a zemí :)

kleria
28.06.2014 4 z 5

Asi pro mě nejlepší díl z celé série. I když byl trochu předvídatelný, tak to bylo čtivé a kdyby bylo víc času měla bych to přečtené za chvilku. Je to skvělá oddechovka, kterou vám můžu jenom doporučit. Jinak i s koncem jsem moc spokojená, bylo to ukončeno tak jak jsem chtěla :D. Tahle série za přečtení stojí! ;)

americká literatura pro dospívající mládež (young adult)

Stacey Kade
americká
2013  80%Setkání s duchem
2014  82%Čekání na zázrak
2013  78%Zamilované duše
2023  62%Mrtvé ticho

Kniha Čekání na zázrak je v