PandickaAdka2 PandickaAdka2 komentáře u knih

Pre ňu všetko Pre ňu všetko Alexa Riley

Tu by pomohlo jedine fingovať vlastnú smrť, zmeniť si identitu a rýchlo preč na druhý koniec sveta, lebo takého psychoša ako je Miles, by neodradil žiaden súdny zákaz priblíženia.

22.04.2022 1 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

(SPOILER) Veľmi stručné zhrnutie: 450 strán knihy s veľkým potenciálom, zápletka super, romantika tiež, Poppy so svojími bojovými zručnostiami top a Hawk eňo ňuno.
No zrazu, posledných 100 strán neskutočná sračka. Z Poppy sa stala totálna ubožiačka a z Hawka debil. Do druhej časti sa asi ani nepustím, vôbec ma to neláka. Možno som už na takéto stará :-D

19.01.2022 3 z 5

Z temné noci Z temné noci Meagan McKinney

(SPOILER) Tak toto bolo dobré psycho. Všetkým zúčastneným by som doporučila pobyt v kvalitnej liečebni. Hlavná hrdinka Alexandra zamilovaná do zjavne narušeného uchylného hlavného hrdinu Damian, od ktorého by som ja utekala rýchlosťou blesku :D ale ona stále verila. Páčil sa mi tu jedine Sam, ktorý to, chudák, "schytal" od spisovateľky najviac, ale aj tak som mu držala palce a dúfala v šťastný koniec. Odporúčam čítať cez deň, mne knizka docela nahanala strach.

12.12.2021

Láska cez správy Láska cez správy Teagan Hunter

Poctivo som čítala do polovice, potom som musela preskakovať. Taká strašná nuda to bola. O týždeň si na ňu ani nespomeniem.

30.09.2021 2 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

(SPOILER) Tak toto bola strašná nuda. Kniha o ničom. Polovicu knihy hlavný hrdina chodí s inou babou, potom ach áno, potom radšej nie, potom ach áno, potom nie, áno, nie, ble ble, úplný top oba závislosť na alkohole hlavného hrdinu v priebehu koľko? 3 mesiacov? hotové umučenie Krista celá táto kniha.. ešte že som mala pri sebe fľašu vína, inak by som napísala že je to strašná kktina a nečítajte to :D a viete čo? Aj bez tej fľaše je to kopa sračiek :D

12.07.2021 1 z 5

Supernova Supernova Marissa Meyer

(SPOILER) Marissa Meyer opäť nesklamala. Síce táto séria nebola taká skvelá ako Mesačné kroniky, ale zaradila by som ju len o stupienok nižšie :) a za to môže Nova alias Nightmare. Bože ako mi liezla na nervy v tejto poslednej časti. Chápem že sa snažila oslobodiť jediného člena rodiny čo jej ostal, ale ak by to znamenalo oslobodiť šialenca, tak ee. V predchádzajúcich knihách bolo spomenuté čo všetko spôsobil a ona si aj tak išla svoje. No ja by som jej dala takú kopačku do hlavy, nech sa dievča preberie. A Adriana si vôbec nezaslúžila. Taký dobrý chlapec, nikdy jej nezabudnem že nechala tú včeliu mrchu vyrezať mu tetovania :( ale veľmi dúfam že bude ďalšia séria ohľadom Meggie a Maxa ❤️

08.02.2021 5 z 5

Duhová ulice Duhová ulice Lisa Kleypas

Ooo Mark & Maggie sú úplne najsuper pár :-* nie je čo vytknúť, krásna romantika. Kto by nechce muža ako Mark? Ja by som ho brala všetkými 10timi :-D

22.01.2021 5 z 5

Dažďová cesta vo Friday Harbore Dažďová cesta vo Friday Harbore Lisa Kleypas

(SPOILER) Hm, podľa mňa je Lucy čistá debilka. Priateľ ju podvádza so sestrou. O xy mesiacov si ten jej trápny ex berie jej otrasnú sestru, a keď ju nechá "pred oltárom" tak ju Lucy ešte príde utešiť. Jebe jej? Ja by som ju okameňovala a jeho tiež. Inak všetko ostatné je perfiš. Lucy & Sam :-*

22.01.2021 4 z 5

Leo Leo Mia Sheridan

(SPOILER) Tak toto nebolo nič pre mňa. Medzi romantické knihy by som ju ani nezaradila lebo toto bolo všetko možné len romantické nie. A tá veta na posledných stránkach "Leo, můj verný lve". No ten jej bol verný asi ako pes z ulice. Oboch by som poslala na nejaké terapeutické sedenia lebo ani ona nie je podľa mňa kompletná :D

09.01.2021 1 z 5

Zlodějský tanec Zlodějský tanec Mary E. Pearson

Tak za mňa ešte lepšie ako Kroniky pozostalých. Tejto knihe nemám absolútne čo vytknúť :-*

08.01.2021 5 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

(SPOILER) Keby to nemá takú nepodarenú romantickú linku tak by to bolo za 5* Omg, to som jediná komu lezie Lia na nervy? S každým sa dobrovoľne/nasilu olizuje a aj tak je z nej každý paf :D ja na Rafovom mieste by som o ňu ani bicykel neoprela, a detto Kaden. Taký milí chlapci a akurát o ňu musia bojovať :-\

07.01.2021 3 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

(SPOILER) Ach toto bolo proste také super :* Ďalšia z kategórie kníh pri ktorých by som sa najradšej zbalila a vydala sa po stopách hlavných hrdinov :) Lennon a Zorie boli proste skvelí a Reagan by som najradšej kopla do riti, tak jej treba že sa nedostala na olympiádu, ešte že tam bola len pol knižky :D

06.01.2021 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Nikdy som nerozmýšľala nad tým že by som navštívila Kodaň. Ale počas čítania tejto knižky som nerobila nič iné len googlila spomenuté miesta :D hneď by som šla. A romantická linka tomu dodávala ešte lepší nádych :) Takže odporúčam na 100% Už sa neviem dočkať Islandu :*

05.01.2021 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Čo knižka to túžba zbaliť kufor a navštíviť spomínané miesta. Kodaň, New York, Paríž. Pani spisovateľka to proste vie :) Romantická linka je čerešňou na torte :*

04.01.2021 5 z 5

Hlas tvojho srdca Hlas tvojho srdca Kasie West

(SPOILER) No tak mne sa táto jej knižka páčila zo všetkých najmenej. Neviem či by som mala to srdce pomáhať najlepšej kamoške získať chlapca do ktorého som zaľúbená. Na mňa je to dosť masochistické. A celkovo mi Alana dosť vadila, keby je moja kamoška tak po čase by som ju asi zaškrtila. Posledné strany sú najlepšie, keď sa všetko medzi Kate a Diegom vyriešilo, milé :)

01.01.2021 3 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Toto že bola Vi Keeland? Uf, tak to bol poriadny rozdiel oproti ostatným jej knihám. Začiatok bol milý, vtipný, svieži, radosť čítať. Ale potom? Jedna veľká NUDA. Ledva som to dočítala ????

27.11.2020 2 z 5

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Hlavný hrdina má zjavne nejakú psychickú chorobu lebo to ako sa správal od začiatku mi prišlo na mozog ???? totálny rozdiel oproti jeho správaniu v ďalších častiach.. za mňa najhoršia časť celej serie, ledva som to dočítala

18.11.2020 2 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

(SPOILER) Pre mňa určite jedna z najobľúbenejších sérii čo som číta. Svet Grisha som si zamilovala, z Inej a Kaza mám veľkú radosť, Wylan a Jesper sú proste zlatíčka a Nina a Mathiass ? Ach ako som ja za ním plakala.. Takto to proste nemalo dopadnúť :( Šťastne až naveky by bolo lepšie :D

29.10.2020 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

(SPOILER) Podľa mňa lepšie ako jednotka, aj keď nemám rada hlavných hrdinov ktorý pretiahnuť všetko čo sa dá.. a ona musí byť tiež dobre blbá že jej nevadí ked trtká každý deň inú.. a ešte keď spal s jej sestrou.. ja by som o takého ani bicykel neoprela.. chvála bohu za ten koniec, ten bol super.

29.08.2020

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

(SPOILER) Ako sory ale nechápem baby čo na tento príbeh dokázali napísať že je krásny, úžasný.. čo je také skvelé na tom keď dievča znásilní otčim a o pár rokov neskôr aj jej frajer s kamošmi... podľa mňa je to otrasné.. a takáto citovo labilná osoba sa dá dokopy s gigolom? Toto sa vážne môže stať jedine v knihe.. a to ani nespomínam hlášku "Šukal jsem nevlastní ségru aniž bych to vedel. To je zatracene sexy." No, milý Bane, nie je to sexy.. vôbec .. kniha o Baronovi super.. o Deanovi ešte lepšia.. na Trenta sa chystám.. ale toto? Ako keby to úplne iná autorka písala.

29.08.2020