Dažďová cesta vo Friday Harbore

Dažďová cesta vo Friday Harbore https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143440/bmid_dazdova-cesta-vo-friday-harbore-651fe9dcb1d83.jpg 4 23 8

Friday Harbor série

Umelecká sklárka Lucy Marinnová žije s priateľom Kevinom v krásnom mestečku Friday Harbor v štáte Washington. Kevina pokladá za spriaznenú dušu. Odmalička mala nadprirodzené schopnosti, vďaka ktorým vedela vytvárať nádherné diela zo skla. Kevin ju však podvedie s jej sestrou a Lucy ostane citovo zmätená. Záchranou môže byť majiteľ vinohradu Sam Nolan. Lucy si však po sklamaní z predošlého vzťahu neverí – hoci to medzi nimi iskrí, váha, či má znova riskovať. Možno sceliť rozbitý život tak, aby vzniklo niečo krásne?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (SK)

Rainshadow Road , 2012

PandickaAdka2
PandickaAdka2
22.01.2021 4 z 5

(SPOILER) Hm, podľa mňa je Lucy čistá debilka. Priateľ ju podvádza so sestrou. O xy mesiacov si ten jej trápny ex berie jej otrasnú sestru, a keď ju nechá "pred oltárom" tak ju Lucy ešte príde utešiť. Jebe jej? Ja by som ju okameňovala a jeho tiež. Inak všetko ostatné je perfiš. Lucy & Sam :-*

munka
munka
21.04.2020 5 z 5

Veľmi pekný romantický príbeh. Teším sa na pokračovanie a doporučujem.

adelinka
adelinka
28.01.2017 3 z 5

Romantika, ale občas je aj tento štýl potrebný :-) . Trochu mi tam vadili tie nadprirodzené schopnosti, ale bolo ich tam len tuším tri krát spomenuté, takže ako oddychovka príjemné čítanie....

janaky
janaky
18.12.2016

daždová cesta bola super, napínavá do konca a zároveň niekedy som si poplakala s hlavnou hrdinkou, niekedy smiech = čistá romantika.

sisulisa
sisulisa
25.09.2013

Kniha sa mi veľmi páčila a podľa mňa to bola najlepšia časť z tejto série.

PomněnkaPrvní
PomněnkaPrvní
24.09.2013

Knížka je delší než první díl, ale přesto krátká. Ale stejně jako u prvního dílu musím říct, že knížce nic nechybí. Opět se zasmějete nahlas, z nějakých scén budete dojaté, někde i zaslzíte. Bylo tam tolik vtipných a kouzelných dialogů nebo průpovídek, že jsem si říkala, že si snad pořídím notýsek a budu si ty moudra zapisovat. Často se mi u knížek tohoto žánru stává, že konec už je nudný, jakoby předem daný, takže čtete, čtete, abyste to prostě dočetli. Ale to neplatí u Lisy Kleypas. Tento konec byl obzvlášť krásný, zanechal ve mně hřejivý pocit. Co se týče předchozích komentářů, také jsem spíše pragmatik, ale kouzla mi tady ani nevadila.

martinkap
martinkap
18.07.2013 3 z 5

Po 1. dieli, kde sa "necaruje", aj mne magia trochu vadila. Ale v pohode - lahke citanie.

Lexie321
Lexie321
22.02.2013 4 z 5

Kniha má aj trošku prekvapila aj ked Lisa je majsterka pera o tom niet pochýb :) ked som uvidela aká je tenká napadlo ma, že to asi nebude jedna z jej najlepších, čo sa tak trošku aj potvrdila. kniha je skvelá, čo sa týka nápadu. Sestra, ktorú majú rodičia radšej alebo chlap, ktorý neuznáva záväzky ale tá mágia? to mi tam akosi nesedelo.... No ale každopádne ak máte chuť na lovestory s happyendom s trochou erotiky pred koncom vrelo odporúčam :D

Pacifický severozápad

Kniha Dažďová cesta vo Friday Harbore je v