Duhová ulice

I na tom nejpůvabnějším místě se může člověk cítit zoufale sám. Ale i ve chvílích největšího zoufalství mu zůstává naděje, že se vše v dobré obrátí. Důkaz přináší dva romány Lisy Kleypas, které jsou pro české čtenářky zahrnuty do jednoho svazku. V prvním příběhu se seznamujeme s Markem Nolanem, jehož spokojený život starého mládence rázně přeruší tragická smrt sestry. Zůstal jediný, kdo se může postarat o její šestiletou dcerku – což je to poslední, o co kdy stál. Navíc holčička vůbec nemluví! V lehkém zoufalství se potýká s čerstvě nabytou odpovědností, když pak jednoho dne vstoupí do nově otevřeného hračkářství. A tam pracuje Maggie, pro niž je tento obchod únikem ze smutku po manželově předčasném skonu… Druhý příběh nám představí Lucy, která se po trpkém dětství domnívá, že o lásku se člověk musí tvrdě zasloužit. Snad už začínala doufat, že i ona může být šťastná, ale pak přijde ledová sprcha: muž, kterého milovala, ji opustí kvůli její sestře. Lucy se proti lásce obrní. Nechce už znovu zažít takovou bolest. Jenomže jak má odolat kouzlu Sama Nolana, který jí znenadání vstoupil do života? To se raději odstěhuje z města! A pak přijde textová zpráva, která všechno změní… Obsahuje 1. + 2. díl série Friday Harbor....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/185942/duhova-ulice-185942.jpg 4.2265

Friday Harbor

Vydáno, Domino

Christmas Eve at Friday Harbor (Christmas With Holly); Rainshadow Road, 2010

Kniha Duhová ulice

PandickaAdka2

Ooo Mark & Maggie sú úplne najsuper pár :-* nie je čo vytknúť, krásna romantika. Kto by nechce muža ako Mark? Ja by som ho brala všetkými 10timi :-D

evineckY
19.11.2020

Romantika s nádechem fantasy, docela pěkné a klidné čtení

Semerink
16.10.2020

Kniha je ideální pro milovníky romantiky, dá se zařadit do červené knihovny. Nejsem typickým čtenářem tohoto literárního žánru, ale jsem moc ráda, že jsem na knihu narazila, skvělé čtení na relax, která se čte jedním dechem. Hned na začátku je čtenáři jasné, jak příběh skončí, přesto knihu hodnotím vysoko, jelikož v dnešní době je příjemné, obzvláště pro čtenáře ženského pohlaví, přečíst si něco oddychového, plného smyslnosti. Kdo by netoužil po životní strasti natrefit na lásku svého života.

Mrňous1
21.07.2020

Tak tohle se hodně povedlo. Líbí se mi, jak často v komentářích zaznívá, že tato literatura není šálek kávy čtenářky a že ji nevyhledává. No tak já ji vyhledávám, těším se, jak si odpočinu, zrelaxuji, prožiji romantickou chvilku a dobiji energii, kterou potřebuji. Autorku jsem do této doby neznala a kniha mě nadchla. Je pravda, že první díl by mohl být propracovanější, působí trošku odbytě, ale druhá část knihy byla prostě perfektní. Těším se na další díl jezero snů a doufám, že seženu i poslední díl, který, jak jsem pochopila, zatím vyšel jen na Slovensku.

janqa410
27.04.2020

Vánoce ve Friday Harboru, první příběh
je Maggiee a Marka, ale také Holly a Sama. První část knihy čítala pouze cca. 180 stran, takže jeden večer a je to. Četlo se mi hezky, a samotnou mě překvapilo, jak mě neustálé oťukávání Magiie s Markem bavilo. Tak, už jsem dočetla i část druhou, Duhovou ulici. No a musím říct, že i druhá část knihy, se mi líbila. Lucy a její přeměna z naivní holčiny, se krásně prolínala se Samovou proměnou z "holkaře" na monogamistu. Od prvního setkání to mezi nimi přeskočilo a všem bylo jistě hned jasné, že to prostě dřív nebo později, budou dělat. A oni to dělali a hodně. Ano, světě div se, opravdu si povídali, sbližovali se a to stylem opravdu krásně sladkým. Završením pro nebyl ani tak happyend, jako spíše scéna z letiště. Hezky se mi četlo, i když musím přiznat, že druhá část, byla slabší, ovšem jen nepatrně.

May
09.12.2019

Ke čtení mě přivedlo filmové zpracování první části knihy - ve filmové verzi "Vánoce s Holly". Toto byla moje první kniha od autorky a dostala co jsem čekala. Styl psaní je relativně jednoduchý, nikde žádné zdlouhavé popisy, jen nejnutnější množství postav, děj ubíhá rychle a příjemně, žádné zbytečné výplně. Prostě klasická nenáročná romantika. Na odpočinkové večerní čtení pro romantické duše ideální :)

jani.ruzicko
30.10.2019

Jsem velmi mile překvapená. Příběhy mě zahřály na duši. Je to čistě romantické počteníčko, místy dojemné a s nádechem tajemna. Přečteno za pár hodin =)

pip11
26.10.2019

Oba tyto příběhy jsem si náramně užila. Sice jsem tuto knihu četla až po dvojce, ale vůbec to ničemu nevadilo. Je to kouzelné, sladké a hřejivé čtení, které je krásně romantické.