Palorizek85 Palorizek85 komentáře u knih

Osud trpaslíků Osud trpaslíků Markus Heitz

Epické dílo. Ke konci už to bylo trochu zrychlené (to čtenář pocítí), ale jinak výborné.

22.08.2017 5 z 5

Star Wars: Rogue One Star Wars: Rogue One Alexander Freed

Vzhledem ke shlédnutému filmu už to není 5 hvězdiček...ne že by film byl lepší než kniha, ale většinou je v knize o trochu více dokreslen děj. Ale zase vzhledem k tomu, že je to kniha dle filmu...není to špatné.

17.08.2017 4 z 5

Chudobinec: Deník viktoriánské dívky z roku 1871 Chudobinec: Deník viktoriánské dívky z roku 1871 Pamela Oldfield

Zajímavé jako další příběhy ze série.

12.08.2017 4 z 5

Pomsta trpaslíků Pomsta trpaslíků Markus Heitz

Třetí kniha byla zajímavá. Sice pro mě nedosahovala úrovně prvních dvou, ale i tak mě nadchla. Na můj vkus tam byl ale již mírný odklon od klasické fantasy Tolkiena směrem k Warcraftu.

07.08.2017 4 z 5

Heretik 2 - Uprchlík Heretik 2 - Uprchlík Sean Williams

Dobré čtení, ale je to takový předěl a místy zmatečné.

30.07.2017 4 z 5

Ve stínu gilotiny: Deník dívky z období Velké francouzské revoluce, 1792-1794 Ve stínu gilotiny: Deník dívky z období Velké francouzské revoluce, 1792-1794 Sue Reid

Lepší než příběh z Egypta. Doporučil bych všem maturantům z dějepisu...pro dokreslení děje.

24.07.2017 4 z 5

World of Warcraft: Kronika 1 World of Warcraft: Kronika 1 Chris Metzen

Výborně dokreslí celý svět WOW.

23.07.2017 5 z 5

Heretik 1 - Zůstatek Heretik 1 - Zůstatek Sean Williams

Tak konečně došlo ina impy...bylo na čase, aby se zapojili.

23.07.2017 5 z 5

Egyptská princezna: Deník dívky z roku 1490 př. n. l. Egyptská princezna: Deník dívky z roku 1490 př. n. l. Vince Cross

Bylo to pěkné, ale na můj vkus krátké a moc jednoduché.

19.07.2017 3 z 5

Beznadějný případ? Beznadějný případ? Corban Addison

Pěkná kniha, smutný příběh. Je až k neuvěření, že pořád existují země, kde se takto jedná se ženami.

17.07.2017 4 z 5

Cesta osudu Cesta osudu Walter Jon Williams

Další výborný díl. Konečně se někam dostáváme :)

07.07.2017 5 z 5

Dívka na parníku Dívka na parníku Pelham Grenville Wodehouse

Zábavná a čtivá kniha s mnoha humornými situacemi. Takové lehké letní čtení.

05.07.2017 4 z 5

Válka trpaslíků Válka trpaslíků Markus Heitz

Brilantní, napínavé, fascinující. Víte jak máte někdy strach z pokračování? Tady ho mít nemusíte. Pokud se Vám první díl líbil, druhý si zamilujete a na konci i slzu uroníte. Mohu jen doporučit.

01.07.2017 5 z 5

Zrádce Zrádce Matthew Woodring Stover

Perfektní, výborné, atd. nenalézám dost superlativ abych ocenil tuto knihu. Nadchne a nepustí až do konce.

22.06.2017 5 z 5

Mladí páni v kamaších Mladí páni v kamaších Pelham Grenville Wodehouse

Druhá kniha od tohoto autora...ta první se mi moc nelíbila, ale tato byla perfektní. Řekl bych, že povídkový kurz je mnohem lepší řešení než delší humoreska.

19.06.2017 5 z 5

Mrazivé dědictví Mrazivé dědictví Romain Garnier

Nevím, byl to dobrý nápad a nebýt toho závěru, mohlo to být i super.

18.06.2017 4 z 5

Labyrint zla Labyrint zla James Luceno

Výborná kniha. Dokresluje události vedoucí k třetímu dílu.

10.06.2017 5 z 5

Stepfordské paničky Stepfordské paničky Ira Levin

Taková chuťkova na jedno odpoledne.

31.05.2017 4 z 5

...o psu nemluvě ...o psu nemluvě Connie Willis

Počátek knihy byl trochu nezajímavý a kostrbatý, ale časem kniha i děj nabyly na zajímavosti a konec jsem dočítal vyloženě s nadšením.

31.05.2017 4 z 5

Darth Bane: Cesta zkázy Darth Bane: Cesta zkázy Drew Karpyshyn

Výborná kniha ze Staré Republiky. Už se těším na další díl :)

21.05.2017 5 z 5