Pajuška59 Pajuška59 komentáře u knih

Děsy Leigh Harkerové Děsy Leigh Harkerové Darcy Coates

Za mě asi nejhorší kniha ze série. Tuto autorku mám moc ráda i celou sérii, ale do této knihy jsem se vůbec nemohla začíst. Přemýšlela jsem dokonce, že knihu odložim, což skoro nikdy nedělám. Ale určitě si přečtu i knihy následující.

16.02.2024 2 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Krásná a čtivá romantická oddechovka. Člověk si u knihy krásně odpočine a užije si příjemnou atmosféru Vánoc ve Skotsku. Její knihy miluji a proto nemůžu jinak než 5* :)

09.01.2023 5 z 5

Perla Perla Tiffany Reisz

Za mě nejlepší knížka ze série

17.11.2022 5 z 5

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

Celá série byla super. Určitě doporučuji.

27.03.2021 5 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Po přečtení knihy Poslední lež jsem se na tuto knihu opravdu velice těšila. Bohužel, ji musím ohodnotit o trochu hůře. Do knihy jsem měla velký problém se začíst, ale jakmile jsem došla za polovinu už to bylo dobré. Téma knihy bylo také zajímavé, takže mohu určitě doporučit.

19.02.2021 4 z 5

Probuzení Probuzení Amanda Stevens

Celá série se mi líbila :) tento díl mě vtáhl do děje asi nejvíce. Netrpělivě jsem čekala jak to celé dopadne, ale ani nebylo moc na co čekat. Konec shrnutý na pár stránkách a spousta věcí, které vlastně vůbec nebyly vyřešeny a zasloužili by si určitě více pozornosti. I přes mé zklamání ze závěru série, knihy hodnotím kladně. Pokud máte rádi napětí a tajuplné věci určitě sérii doporučuji.

06.02.2021 4 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Opět paráda

08.07.2020 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Vždy si myslím, že Chris Carter už mě nikdy ničím nepřekvapí, ale vždy zjistím, že jsem se mýlila :) Opět nemůžu jinak než plný počet *. Všem doporučuji.

20.04.2020 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Nikdy nezklame :)

27.03.2020 5 z 5

Strach Strach C. L. Taylor

Pro mě zatím asi nejlepší kniha od této autorky!

15.03.2020 4 z 5

Zasluhuje zemřít Zasluhuje zemřít Lisa Jackson

Další skvělá kniha od Lisy Jackson :) knihy od této autorky mám velmi ráda a tuto sérii obzvlášť. Už se těším až se vrhnu na další díl :)

02.01.2020 5 z 5

Všechno, jen ne pravda Všechno, jen ne pravda Gillian McAllister

Kniha není špatná, ale vím, že už se k ní znovu nevrátím. Kniha má podle mě zbytečně dlouhý začátek, děj by se mohl rozjet dříve. A nejsem si jistá jestli bych tuto knihu řadila mezi thrillery.

21.10.2019 3 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Opět úžasná kniha, Chris Carter mě nikdy nezklame :)

11.10.2019 5 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Musím uznat, že jsem si nemyslela, že se mi kniha zalíbí, ale nakonec jsem z ní byla uchvácená. Příběh byl poutavý, vývoj událostí byl nepředvídatelný a při popisování některých procedur a prostředí Willardu mi běhal mráz po zádech. Claru jako hrdinku nesmírně obdivuji, především to že vydržela silná a odhodlaná i přes veškeré překážky, který ji život nastražil. Knihu všem jenom doporučuji a věřím, že i já se k ní ještě někdy vrátím.

30.08.2017 5 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Knihu bych zařadila mezi oddechové knihy. Děj byl zajímavý a i přes odhalení pachatele hned ze začátku jsem knihu neodložila a četla jedním dechem až do konce.

22.08.2017 5 z 5

Zrozena k smrti Zrozena k smrti Lisa Jackson

Skvělá trilogie od této autorky, která mě nikdy nezklamala. Knihu jenom doporučuji.

13.06.2017 5 z 5

Bez milosti Bez milosti Lisa Jackson

Kniha byla velice čtivá, děj mě zaujal už na samém začátku knihy. Konec knihy byl podle mého názoru nepředvídatelný a hezky zpracovaný.

21.03.2017 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Opět musím dát 5 hvězdiček. Tento autor mě nikdy nezklame.

22.02.2017 5 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Úžasný :) celá série mě nadchla :) konec bych tedy trochu prodloužila, ale jinak byla kniha skvělá :) Věřím, že se ke knize určitě vrátím :)

08.12.2016 5 z 5

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Tento díl mě zaujal více než první a hned se vrhnu do dalšího :)

30.11.2016 5 z 5