Ossinky Ossinky komentáře u knih

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Další krásný příběh u kterého jsem ke konci uronila slzičku.

05.05.2023 5 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Knížku jsem si koupila do čtečky a prvních 15% jsem si říkala: co to je za blbost? Zase jedna protivná tchýně! Potom se příběh rozjel tak jsem si říkala že dobrý, že to snad bude ok. Do poslední chvíle jsem se pletla, když jsem předpokládala konec, ale konec byl překvapivý, i když na můj vkus dost uspěchaný. Ale dávám 5 hvězd za to překvápko na konci.

13.09.2022 5 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Sympatická a trochu zbrkla hlavní hrdinka. Od poloviny celkem napínavé, příběh měl hlavu a patu. Mě se to líbilo.

02.02.2022 5 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

První díl se mi líbil víc ale v tomto se příběh trochu víc rozuzli a konec otevřený takže se těším na třetí ????

08.11.2020 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

To bylo stejně dobre jako Popravci. Skvělé!

23.10.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

to byla jedna z nejlepších knih od této spisovatelky.

30.07.2020 5 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Asi zatím nejlepší kniha od této spisovatelky, moc hezké prostředí, intriky, napětí.

30.07.2020 5 z 5

Na okraji propasti Na okraji propasti Bernard Minier

Je to něco trochu jiného než jste zvyklí u Miniera, prvních 200 stran se celkově nic moc neděje až pak se rozjede zajímavý příběh, v knize je hezky popsané prostředí Honkongu a Číny, závěr byl překvapivý a napínavý.

12.04.2020 5 z 5

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Souhlasím ze některé fáze jsou zbytečně dlouze popisované, příběh vyprávěný různými pohledy hezky plynul, hezky se četl. Rozhodne zkusím i další knížky.

07.02.2020 4 z 5

Když jsem tě viděla naposledy Když jsem tě viděla naposledy Liv Constantine

Paní Parrishová byla skvělá, takže očekávání bylo velké ale bohužel trošku zklamání. Přečetla jsem, děj dobře plynul ale bylo to takové nepropracované, chyběla mi ta dokonalost jako v předchozí knížce.

04.02.2020 3 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Super, nasmala jsem se.

28.01.2020 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Mám přečteno všechno, kromě nové knihy, Noční lov byl poslední. Ano četla jsem je na přeskáčku, ale to nic nemění na tom, že byla stejně skvělá jako všechny ostatní.

02.01.2020 5 z 5

Musíme si promluvit o Kevinovi Musíme si promluvit o Kevinovi Lionel Shriver

Ze začátku jsem se nemohla zacist nemohla jsem si zvyknout ze je to psáno formou dopisů, ale od druhe třetiny se nedala odložit a dotčeno za tři dny v každé volne chvíli. Tolik myšlenkových pochodu, tolik syrovosti a uprimnych myšlenek jsem dlouho pohromadě v žádné knize nenašla. Během čtení mě spousta myšlenek nutila k zamyšlení a na konci mě mrazilo, ....ještě chvíli budu tenhle příběh “trávit”. Dlouho jsem nečetla nic podobného a kvalitního.

06.11.2019 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Nebylo to špatné, na muj vkus moc zdlouhavé vyšetřování které muže čtenáře odradit.

06.11.2019 5 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Za mě ano, pachatel odhalen až ke konci a překvapení se konalo, závěrečné rozuzlení se autorce povedlo. Nepřišlo mi tak drsné jak se zde občas popisuje, to jsem četla mnohem horší a "uhozenější" příběhy. Tento thriller mě děj, pomalý spád a nápad.

09.09.2019 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Super, jako všechny ostatní.

30.07.2019 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Mám ráda Miniera a jeho temné příběhy. Sestry jsou, řekla bych, nejslabší co se temnoty a vražd týká, jinak je stejně skvělá jako všechny předchozí. Nechyběl dramatický závěr a překvapivé rozuzlení. Já dávám plný počet hvězd.

28.05.2019 5 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Ze začátku jsem se nemohla začíst ale jsem ráda že jsem vydržela, příběh měl spád a konec byl super. Hezký příběh, dá se říci ze "života".

15.05.2019 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Moje druhá kniha od Bryndzy, Dívka v ledu byla o chlup lepší, ale i tento příběh byl zajímavý a překvapivý závěr byla třešnička na dortu. Ted na mě čeká Noční lov.

13.05.2019 4 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Asi jsem čekala víc, příběh se chvílemi zdá zmatený že jsem ani nevěděla "kde jsem", nápad dobrý ale Hadrový panák byl asi o chlup lepší. Napínavé to bylo, hlavně ke konci, takže mám přečteno ale nebude to jedna z nejlepších knih kterou jsem četla.

23.04.2019 3 z 5