Olous1 Olous1 komentáře u knih

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Tak ani nevím co mám napsat. Kniha se četla celkem dobře, téma trochu podivné. No asi tak, já prostě miluju detektivky,tak neumím dost dobře ocenit knihy tohoto druhu. Jinak paní autorka psát umí.

07.10.2021 3 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Na začátku knihy jsem se nemohla začíst, ale pak se děj pomalu rozjel.Jinak se mi kniha líbila, určitě si přečtu další díl.Za mě 80%.

22.12.2020 4 z 5

Manželkou podruhé Manželkou podruhé Melanie Summers

Červenou knihovnu moc nečtu,ale potřebovala jsem změnu a musím říct, že to není vůbec špatné. Jsem smutná, když někdo ohodnotí knihu jako odpad. Mě když se něco nelíbí hodně moc,tak radši knihu odložím. Příběh se mi líbil, dobře se to četlo, závěr je trochu smutný,ale já doporučuji. Za mě 90%.

24.02.2023 5 z 5

Zub za zub Zub za zub Ed McBain

Na začátku roku jsem si vybrala mého oblíbeného Steva Carellu., který mě nezklamal. Vybrala jsem si audio knihu a jsem nadšená. Skvěle namluvené, já jsem si to užila. Bohužel v knihovně neměli knihu,tak jsem byla nucena stáhnout audio. Opět skvělá zápletka,87.revír je moje srdcovka.100%.

02.01.2023 5 z 5

Království z kostí Království z kostí Barry Hutchison

Knihu jsem si zapůjčila v knihovně, ještě voněla novotou. Takže další skvělá série detektivem J.Loganem, mimochodem je mi sympatický. Rozhodně se nebudete nudit, už aby byl další díl.. Skvělé,za mě 100%.

05.06.2022 5 z 5

Cesty formana Šejtročka Cesty formana Šejtročka Václav Čtvrtek (p)

Děkuji mé knižní přítelkyni Martince, že mi připomněla tuto nádhernou knihu z mého dětství. Je to i moje z nejmilejších knih,a ta nádherná ilustrace. Někdy bych se ráda,jen na malou chvilku vrátila do dětství. Za mě 100%.

03.12.2021 5 z 5

Křemílek a Vochomůrka Křemílek a Vochomůrka Václav Čtvrtek (p)

Další kniha mého dětství, Křemílek a Vochomůrka krásný večerníček s perfektním dabingem paní Bohdalové. Jako děti jsme to milovali. A kniha je také nádherná.

16.11.2021 5 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Panebože to byla opravdu jízda. Za jeden zátah přečteno. Tato série je skvělá,co teď budu číst:-D. Už se těším na další díl. Za mě 10 hvězdiček a 120%.

26.07.2021 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Kniha je samozřejmě skvělá, akorát styl psaní pana autora mi dělá stále problém. A filmové zpracování je ovšem bomba. Za mě 100%.

27.03.2021 5 z 5

Ach jo,to byly tak nádherné večerníčky.A kniha je samozřejmě také moc hezká. Někdy si člověk zasteskne,a vrátil by to nazpět. Určitě doporučuji pro všechny děti.

16.10.2020 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Nádherná kniha,popisující jak je těžké se vyrovnat se ztrátou blízké osoby,někdy ukápla velká slza,hlavně na konci knihy,všem doporučuji přečíst.Při této knize si člověk, v této uspěchané době, uvědomí co je na tomto světě nejdůležitější.

19.06.2017 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Kinga moc nečtu, knihu jsem si vybrala do čtenářské výzvy a nezklamala mě. Za mě skvělý horor, chvilkami jsem se i bála, hlavně nečíst v noci.95%.

30.04.2023 5 z 5

Tulák po hvězdách Tulák po hvězdách Jack London

Vše v komentářích tu již bylo řečeno. Hrozné,jak zacházeli z vězni. Hodně emotivní a skvěle napsané. Jak napsala má knižní přítelkyně Hakate.. filozofie a dobrodružno.100%.

03.04.2023 5 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Wow, tak to byla teda pecka.Ještě se z toho nemůžu vzpamatovat. Tak takového andílka bych fakt domů nechtěla.Tato kniha stojí opravdu za přečtení. Za mě 120%.

09.04.2021 5 z 5

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

Začínám si doplňovat svou knihovnu knihami z mého dětství. Honzíkova cesta patří mezi mé oblíbené, ještě teď vzpomínám jak jsme ji četli ve škole. No a za chvilku jí bude číst můj vnouček.

18.02.2019 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Moje srdeční záležitost,kniha i film jsou úžasné a jsem ráda,že mám knihu ve své knihovně.

05.08.2017 5 z 5

Postrach Postrach Ed McBain

Jelikož mě už moc neslouží zrak,tak opět sahám po audio nahrávce. Můj oblíbený 87.revír mě nikdy nezklame. Já to prostě miluju. Vždy skvělé počteníčko.

23.01.2023 5 z 5

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Poslední kniha co mi scházela do čtenářské výzvy. Jako vždy na poslední chvíli,ale stálo to za to. Autor nezklamal, právem patří mezi mé oblíbené autory. Skvělé počteníčko, já jsem si to užila, dobře propracovaný děj, kniha vás chytne a nepustí.100%.

03.12.2022 5 z 5

Hrobník Hrobník Oliver Pötzsch

Za mě bych dala i 10 hvězdiček. Tak konečně kniha, která se mi líbila. Zajímavé byly i úryvky z almanachu hrobníka Augustina. Samozřejmě mě přirostl k srdci i mladý inspektor Leopold. Už se těším na další knihu, která bohužel vyjde až příští rok. Za mě zasloužených 100%. Doporučuji.

02.12.2022 5 z 5

Říkadla Říkadla Josef Lada

Kniha mého dětství, strašně ráda na to dobu vzpomínám. Nádherné ilustrace, říkadla, akorát už je v horším stavu.100%.

04.08.2022 5 z 5